Mignolet: "Met Clement hadden we de titel niet gewonnen"

420 stemmen
Mignolet:

Club Brugge won vorig seizoen zijn derde opeenvolgende landstitel. Blauw-Zwart won die titel onder leiding van Alfred Schreuder, die in januari had overgenomen van Philippe Clement. Dat was een keerpunt volgens Simon Mignolet.


De Rode Duivel laat in Humo weten dat de chemie tussen Clement en de spelersgroep weg was. "Hoe vaak gebeurt het dat een trainer ergens langer dan drie jaar blijft? Hij had zoveel successen behaald dat hij niet beter meer kon. Zijn vertrek was goed voor iedereen, we waren wat uitgekeken op elkaar. Niet meer, denk ik. Daarvoor was er iets te veel sleur in geslopen. Dan heb je iets nieuws nodig, hoe graag ik ook met hem heb samengewerkt", laat Mignolet. Hij denkt ook dat Club met Clement aan het roer geen titel meer had gewonnen, omdat het op was tussen spelers en trainer.

GEEN BAYERN

Club Brugge gaat dit jaar voor een vierde titel op rij. Toch ziet Mignolet Club Brugge nog niet als een ploeg zoals Bayern München, dat met sprekend gemak titels wint in eigen land. "Wij zijn Bayern München of Ajax niet: die spelen jaar na jaar met een straatlengte voorsprong kampioen. Zover zijn wij nog niet. Wij moeten nog te hard werken om de titel binnen te halen. Twee seizoenen geleden speelden wij alles kapot, zoals Union nu. In de play-offs kregen we een terugslag en stonden we maar een half punt voor op Racing Genk. Dan ben je Bayern München niet", aldus de doelman.

Met Carl Hoefkens kwam er weer een nieuwe trainer en hij moet voor nog meer scherpte zorgen bij Club.

LEES OOK: 'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

Keert Clement ooit terug naar Club?

Meest recent

'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

45
45
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

37
37
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

174
174
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

95
95
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

195
195
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

278
278
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

38
38
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

500
500
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

515
515
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

573
573
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

409
409
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

72
72
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

367
367
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

76
76
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

108
108
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

514
514
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

69
69
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

490
490
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

594
594
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

91
91
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

295
295
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1621
1621
'Real Madrid helemaal los: bod van ruim 100 miljoen'

Real Madrid haalde inmiddels al een vijftal versterkingen in huis, maar is nog lang niet klaar op de ...

147
147
Standard wint burenduel, jonkie scoort voor Antwerp

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De ...

240
240
Versterking Thorup: nog víér aanwinsten nodig bij Genk

Met recordaankoop Rafiu Durosinmi heeft KRC Genk zijn nieuwe speerpunt beet. Eerder haalden de ...

823
823

Meer sportnieuws