'Cavani vervolgt carrière bij Spaanse club'

door
'Cavani vervolgt carrière bij Spaanse club'

Edinson Cavani is een vrije speler nadat zijn contract bij Manchester United deze zomer afliep. Met zijn 35 lentes is de Uruguayaan niet meer van de jongste, maar zijn voetbalschoenen lijkt hij nog niet aan de haak te willen hangen. De volgende bestemming van Cavani zou nu wel eens in Spanje kunnen liggen.


De aanvaller zou volgens journalist Ekrem Konur aan het onderhandelen zijn met Villarreal. Er zou gesproken worden over een contract van twee seizoenen. Villarreal kan er op die manier gratis een topspits bijhalen, die elk jaar zijn goals maakt. Het afgelopen seizoen was wel een tegenvaller voor Cavani. Hij scoorde in 15 optredens voor United slechts 2 goals. Hij gaf ook 1 assist.

In Spanje wil Cavani zijn carrière wat herlanceren. Villarreal lijkt een uitstekende club om dat te proberen. De Gele Onderzeeër rijgt de successen de laatste jaren aan elkaar. Het afgelopen seizoen haalde de club de halve finale van de Champions League. Daarin moest ze de duimen leggen voor Liverpool. Het jaar daarvoor won Villarreal dan weer de Europa League, door in de finale Manchester United en ... Cavani te verslaan. El Matador zette toen zelf de gelijkmaker op het scorebord, maar United moest toch het onderspit delven na strafschoppen.

EERSTE AVONTUUR

Voor de ervaren Cavani zou het zijn allereerste avontuur zijn in Spanje. Hij landde in 2007 in Europa bij US Palermo, waarna het richting Napoli ging, eerst op huurbasis en dan definitief. In 2013 betaalde PSG 64,5 miljoen euro om Cavani naar Parijs te halen. Vervolgens trok hij transfervrij naar Manchester United. Nu lonkt een passage bij Villarreal.

LEES OOK: Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Goede keuze?

Meest recent

Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

170
170
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

1
1
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

6
6
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

25
25
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

75
75
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

53
53
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

46
46
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

265
265
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

136
136
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

247
247
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

117
117
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

423
423
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

238
238
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

176
176
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

146
146
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

221
221
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

65
65
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

668
668
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

78
78
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

117
117
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

429
429
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

65
65
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150

Meer sportnieuws