'Cavani vervolgt carrière bij Spaanse club'

59
'Cavani vervolgt carrière bij Spaanse club'

Edinson Cavani is een vrije speler nadat zijn contract bij Manchester United deze zomer afliep. Met zijn 35 lentes is de Uruguayaan niet meer van de jongste, maar zijn voetbalschoenen lijkt hij nog niet aan de haak te willen hangen. De volgende bestemming van Cavani zou nu wel eens in Spanje kunnen liggen.


De aanvaller zou volgens journalist Ekrem Konur aan het onderhandelen zijn met Villarreal. Er zou gesproken worden over een contract van twee seizoenen. Villarreal kan er op die manier gratis een topspits bijhalen, die elk jaar zijn goals maakt. Het afgelopen seizoen was wel een tegenvaller voor Cavani. Hij scoorde in 15 optredens voor United slechts 2 goals. Hij gaf ook 1 assist.

In Spanje wil Cavani zijn carrière wat herlanceren. Villarreal lijkt een uitstekende club om dat te proberen. De Gele Onderzeeër rijgt de successen de laatste jaren aan elkaar. Het afgelopen seizoen haalde de club de halve finale van de Champions League. Daarin moest ze de duimen leggen voor Liverpool. Het jaar daarvoor won Villarreal dan weer de Europa League, door in de finale Manchester United en ... Cavani te verslaan. El Matador zette toen zelf de gelijkmaker op het scorebord, maar United moest toch het onderspit delven na strafschoppen.

EERSTE AVONTUUR

Voor de ervaren Cavani zou het zijn allereerste avontuur zijn in Spanje. Hij landde in 2007 in Europa bij US Palermo, waarna het richting Napoli ging, eerst op huurbasis en dan definitief. In 2013 betaalde PSG 64,5 miljoen euro om Cavani naar Parijs te halen. Vervolgens trok hij transfervrij naar Manchester United. Nu lonkt een passage bij Villarreal.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

Goede keuze?

Meest recent

KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

0
0
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

12
12
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

88
88
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

74
74
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

45
45
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

17
17
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

26
26
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

42
42
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

43
43
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

59
59
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

56
56
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

88
88
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

297
297
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

337
337
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

118
118
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

124
124
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

79
79
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

415
415
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

173
173
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

171
171
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

189
189
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

30
30
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

66
66
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

139
139

Meer sportnieuws