'Cavani vervolgt carrière bij Spaanse club'

door
'Cavani vervolgt carrière bij Spaanse club'

Edinson Cavani is een vrije speler nadat zijn contract bij Manchester United deze zomer afliep. Met zijn 35 lentes is de Uruguayaan niet meer van de jongste, maar zijn voetbalschoenen lijkt hij nog niet aan de haak te willen hangen. De volgende bestemming van Cavani zou nu wel eens in Spanje kunnen liggen.


De aanvaller zou volgens journalist Ekrem Konur aan het onderhandelen zijn met Villarreal. Er zou gesproken worden over een contract van twee seizoenen. Villarreal kan er op die manier gratis een topspits bijhalen, die elk jaar zijn goals maakt. Het afgelopen seizoen was wel een tegenvaller voor Cavani. Hij scoorde in 15 optredens voor United slechts 2 goals. Hij gaf ook 1 assist.

In Spanje wil Cavani zijn carrière wat herlanceren. Villarreal lijkt een uitstekende club om dat te proberen. De Gele Onderzeeër rijgt de successen de laatste jaren aan elkaar. Het afgelopen seizoen haalde de club de halve finale van de Champions League. Daarin moest ze de duimen leggen voor Liverpool. Het jaar daarvoor won Villarreal dan weer de Europa League, door in de finale Manchester United en ... Cavani te verslaan. El Matador zette toen zelf de gelijkmaker op het scorebord, maar United moest toch het onderspit delven na strafschoppen.

EERSTE AVONTUUR

Voor de ervaren Cavani zou het zijn allereerste avontuur zijn in Spanje. Hij landde in 2007 in Europa bij US Palermo, waarna het richting Napoli ging, eerst op huurbasis en dan definitief. In 2013 betaalde PSG 64,5 miljoen euro om Cavani naar Parijs te halen. Vervolgens trok hij transfervrij naar Manchester United. Nu lonkt een passage bij Villarreal.

LEES OOK: 'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Goede keuze?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

2
2
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

17
17
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

35
35
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

17
17
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

82
82
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

45
45
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

85
85
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

51
51
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

93
93
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

24
24
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

128
128
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

520
520
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

154
154
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

398
398
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

73
73
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

458
458
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

132
132
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

262
262
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

310
310
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

791
791
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

220
220

Meer sportnieuws