'Duitse subtopper wil shoppen bij Club Brugge'

442 stemmen
'Duitse subtopper wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge wil het komende seizoen voor de vierde keer op rij de landstitel pakken. Blauw-Zwart begon alvast goed aan het seizoen. Het klopte AA Gent in eigen huis in de strijd om de Supercup. Het werd 1-0, na een doelpunt van Andreas Skov Olsen. Goed voor het vertrouwen.


Daarmee hield Club een geslaagde generale repetitie voor de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League. Carl Hoefkens en co staan meteen voor een topper tegen KRC Genk. In de wedstrijd tegen Gent had Hoefkens geen plaats in zijn selectie voor Jack Hendry (27). De Schotse verdediger lijkt niet meer in de plannen voor te komen op Jan Breydel en lijkt dan ook te mogen beschikken. Twee ploegen tonen concrete interesse.

Eerst en vooral is er het Burnley FC van Vincent Kompany. De ex-coach van RSC Anderlecht wil Hendry volgens Engelse bronnen maar wat graag binnenhalen. Het zou na Samuel Bastien en Josh Cullen de derde speler zijn die Burnley wegplukt uit de Jupiler Pro League. Ook de naam van Bart Verbruggen (ook RSCA) wordt in verband gebracht met de club uit de Championship.

DUITSLAND

Kompany lijkt echter te moeten gaan afrekenen met zware concurrentie uit Duitsland. Journalist Tomas Taecke (Het Laatste Nieuws) meldt namelijk dat ook VfL Wolfsburg interesse heeft in Hendry. De verdediger lijkt zo dus twee mooie opties te hebben om zijn loopbaan verder te zetten. Afwachten wie hem én Club Brugge kan overtuigen. Hendry heeft nog een contract tot midden 2025 en kan dus nog een mooie transfersom opbrengen. Zijn waarde wordt door het gespecialiseerde Transfermarkt alvast geschat op 5 miljoen euro.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Wat is de beste club voor Hendry?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

28
28
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

23
23
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

24
24
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

71
71
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

66
66
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

77
77
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

59
59
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

94
94
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

34
34
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

86
86
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

153
153
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

221
221
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

503
503
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

174
174
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

461
461
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

861
861
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

368
368
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

176
176
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

702
702
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

601
601
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

183
183
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws