'Duitse subtopper wil shoppen bij Club Brugge'

442 stemmen
'Duitse subtopper wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge wil het komende seizoen voor de vierde keer op rij de landstitel pakken. Blauw-Zwart begon alvast goed aan het seizoen. Het klopte AA Gent in eigen huis in de strijd om de Supercup. Het werd 1-0, na een doelpunt van Andreas Skov Olsen. Goed voor het vertrouwen.


Daarmee hield Club een geslaagde generale repetitie voor de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League. Carl Hoefkens en co staan meteen voor een topper tegen KRC Genk. In de wedstrijd tegen Gent had Hoefkens geen plaats in zijn selectie voor Jack Hendry (27). De Schotse verdediger lijkt niet meer in de plannen voor te komen op Jan Breydel en lijkt dan ook te mogen beschikken. Twee ploegen tonen concrete interesse.

Eerst en vooral is er het Burnley FC van Vincent Kompany. De ex-coach van RSC Anderlecht wil Hendry volgens Engelse bronnen maar wat graag binnenhalen. Het zou na Samuel Bastien en Josh Cullen de derde speler zijn die Burnley wegplukt uit de Jupiler Pro League. Ook de naam van Bart Verbruggen (ook RSCA) wordt in verband gebracht met de club uit de Championship.

DUITSLAND

Kompany lijkt echter te moeten gaan afrekenen met zware concurrentie uit Duitsland. Journalist Tomas Taecke (Het Laatste Nieuws) meldt namelijk dat ook VfL Wolfsburg interesse heeft in Hendry. De verdediger lijkt zo dus twee mooie opties te hebben om zijn loopbaan verder te zetten. Afwachten wie hem én Club Brugge kan overtuigen. Hendry heeft nog een contract tot midden 2025 en kan dus nog een mooie transfersom opbrengen. Zijn waarde wordt door het gespecialiseerde Transfermarkt alvast geschat op 5 miljoen euro.

LEES OOK: 'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Wat is de beste club voor Hendry?

Meest recent

'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

19
19
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

4
4
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

21
21
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

99
99
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

212
212
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

129
129
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

455
455
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

40
40
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

362
362
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

719
719
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

214
214
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

174
174
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

316
316
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

78
78
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

51
51
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

44
44
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

576
576
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

270
270
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

56
56
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

259
259
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

189
189
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

136
136
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

793
793

Meer sportnieuws