'Denayer onderhandelt met verrassende club'

161 stemmen
'Denayer onderhandelt met verrassende club'

Voor enkele Rode Duivels wordt het een belangrijke transferzomer met het WK in Qatar in het achterhoofd. Een aantal landgenoten verlengde hun contract niet bij hun werkgever en zij moeten dus op zoek naar een nieuwe ploeg. Jason Denayer is een van hen. De verdediger breit geen vervolg aan zijn aflopende overeenkomst bij Olympique Lyon.


Denayer was er al sinds augustus 2018 aan de slag. Hij maakte toen de overstap van de Engelse grootmacht Manchester City, waar hij geen toekomst meer had. Met die transfer was destijds 10 miljoen euro gemoeid. Bij Lyon groeide Denayer uit tot een sterkhouder achterin, maar de laatste maanden werd hij vaak uit de selectie gelaten. Dat had alles te maken met de moeizame contractonderhandelingen tussen beide partijen, die op niets uitdraaiden. Bij Lyon was Denayer uiteindelijk goed voor 137 wedstrijden. Hij scoorde 8 keer en gaf ook 2 assists.

Denayer moet nu dus uitkijken naar een nieuwe ploeg. Hij wil ongetwijfeld een stap hogerop zetten, maar tot nu toe kreeg hij naar verluidt enkel aanbiedingen van de Italiaanse promovendus Monza een het Turkse Trabzonspor. Waarschijnlijk niet meteen de ploegen die de Rode Duivel in gedachten had. Nu springt nog een andere club in de dans om Denayer.

TORINO

Volgens Het Nieuwsblad ziet Torino wel iets in de komst van Denayer. Meer nog: de club en de speler zouden al aan het onderhandelen zijn over een contract. Torino lijkt in vergelijking met Lyon zeker geen stap hogerop, maar Denayer zou er mogelijk wel voldoende speelminuten kunnen krijgen om mee te kunnen naar het WK in Qatar. In die optiek zou de club uit Turijn een uitstekende keuze kunnen zijn. Torino eindigde het afgelopen seizoen tiende in de Serie A.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Voor welke club moet Denayer kiezen?

Meest recent

‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

248
248
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

67
67
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

55
55
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

532
532
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

145
145
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

55
55
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

413
413
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

144
144
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

375
375
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

205
205
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

247
247
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

947
947
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

532
532
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

308
308
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

276
276
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

135
135
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

159
159
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

622
622
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

313
313
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

97
97
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

238
238
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

125
125
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

412
412
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

101
101

Meer sportnieuws