'Denayer onderhandelt met verrassende club'

door
'Denayer onderhandelt met verrassende club'

Voor enkele Rode Duivels wordt het een belangrijke transferzomer met het WK in Qatar in het achterhoofd. Een aantal landgenoten verlengde hun contract niet bij hun werkgever en zij moeten dus op zoek naar een nieuwe ploeg. Jason Denayer is een van hen. De verdediger breit geen vervolg aan zijn aflopende overeenkomst bij Olympique Lyon.


Denayer was er al sinds augustus 2018 aan de slag. Hij maakte toen de overstap van de Engelse grootmacht Manchester City, waar hij geen toekomst meer had. Met die transfer was destijds 10 miljoen euro gemoeid. Bij Lyon groeide Denayer uit tot een sterkhouder achterin, maar de laatste maanden werd hij vaak uit de selectie gelaten. Dat had alles te maken met de moeizame contractonderhandelingen tussen beide partijen, die op niets uitdraaiden. Bij Lyon was Denayer uiteindelijk goed voor 137 wedstrijden. Hij scoorde 8 keer en gaf ook 2 assists.

Denayer moet nu dus uitkijken naar een nieuwe ploeg. Hij wil ongetwijfeld een stap hogerop zetten, maar tot nu toe kreeg hij naar verluidt enkel aanbiedingen van de Italiaanse promovendus Monza een het Turkse Trabzonspor. Waarschijnlijk niet meteen de ploegen die de Rode Duivel in gedachten had. Nu springt nog een andere club in de dans om Denayer.

TORINO

Volgens Het Nieuwsblad ziet Torino wel iets in de komst van Denayer. Meer nog: de club en de speler zouden al aan het onderhandelen zijn over een contract. Torino lijkt in vergelijking met Lyon zeker geen stap hogerop, maar Denayer zou er mogelijk wel voldoende speelminuten kunnen krijgen om mee te kunnen naar het WK in Qatar. In die optiek zou de club uit Turijn een uitstekende keuze kunnen zijn. Torino eindigde het afgelopen seizoen tiende in de Serie A.

Voor welke club moet Denayer kiezen?

Meest recent

'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

21
21
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

92
92
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

135
135
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

165
165
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

31
31
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

132
132
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

73
73
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

440
440
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

144
144
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

81
81
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

148
148
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

50
50
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

354
354
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

445
445
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

139
139
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

205
205
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

84
84
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

88
88
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

184
184
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

95
95
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

277
277
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

239
239

Meer sportnieuws