'Denayer onderhandelt met verrassende club'

161 stemmen
'Denayer onderhandelt met verrassende club'

Voor enkele Rode Duivels wordt het een belangrijke transferzomer met het WK in Qatar in het achterhoofd. Een aantal landgenoten verlengde hun contract niet bij hun werkgever en zij moeten dus op zoek naar een nieuwe ploeg. Jason Denayer is een van hen. De verdediger breit geen vervolg aan zijn aflopende overeenkomst bij Olympique Lyon.


Denayer was er al sinds augustus 2018 aan de slag. Hij maakte toen de overstap van de Engelse grootmacht Manchester City, waar hij geen toekomst meer had. Met die transfer was destijds 10 miljoen euro gemoeid. Bij Lyon groeide Denayer uit tot een sterkhouder achterin, maar de laatste maanden werd hij vaak uit de selectie gelaten. Dat had alles te maken met de moeizame contractonderhandelingen tussen beide partijen, die op niets uitdraaiden. Bij Lyon was Denayer uiteindelijk goed voor 137 wedstrijden. Hij scoorde 8 keer en gaf ook 2 assists.

Denayer moet nu dus uitkijken naar een nieuwe ploeg. Hij wil ongetwijfeld een stap hogerop zetten, maar tot nu toe kreeg hij naar verluidt enkel aanbiedingen van de Italiaanse promovendus Monza een het Turkse Trabzonspor. Waarschijnlijk niet meteen de ploegen die de Rode Duivel in gedachten had. Nu springt nog een andere club in de dans om Denayer.

TORINO

Volgens Het Nieuwsblad ziet Torino wel iets in de komst van Denayer. Meer nog: de club en de speler zouden al aan het onderhandelen zijn over een contract. Torino lijkt in vergelijking met Lyon zeker geen stap hogerop, maar Denayer zou er mogelijk wel voldoende speelminuten kunnen krijgen om mee te kunnen naar het WK in Qatar. In die optiek zou de club uit Turijn een uitstekende keuze kunnen zijn. Torino eindigde het afgelopen seizoen tiende in de Serie A.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

Voor welke club moet Denayer kiezen?

Meest recent

'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

4
4
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

301
301
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

70
70
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

53
53
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

492
492
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

570
570
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

120
120
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

239
239
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

117
117
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

469
469
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

182
182
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

131
131
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

748
748
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

345
345
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

659
659
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

598
598
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

821
821
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

70
70
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

213
213
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

163
163
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

764
764
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

364
364
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

245
245
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

182
182
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

178
178

Meer sportnieuws