'Denayer onderhandelt met verrassende club'

door
'Denayer onderhandelt met verrassende club'

Voor enkele Rode Duivels wordt het een belangrijke transferzomer met het WK in Qatar in het achterhoofd. Een aantal landgenoten verlengde hun contract niet bij hun werkgever en zij moeten dus op zoek naar een nieuwe ploeg. Jason Denayer is een van hen. De verdediger breit geen vervolg aan zijn aflopende overeenkomst bij Olympique Lyon.


Denayer was er al sinds augustus 2018 aan de slag. Hij maakte toen de overstap van de Engelse grootmacht Manchester City, waar hij geen toekomst meer had. Met die transfer was destijds 10 miljoen euro gemoeid. Bij Lyon groeide Denayer uit tot een sterkhouder achterin, maar de laatste maanden werd hij vaak uit de selectie gelaten. Dat had alles te maken met de moeizame contractonderhandelingen tussen beide partijen, die op niets uitdraaiden. Bij Lyon was Denayer uiteindelijk goed voor 137 wedstrijden. Hij scoorde 8 keer en gaf ook 2 assists.

Denayer moet nu dus uitkijken naar een nieuwe ploeg. Hij wil ongetwijfeld een stap hogerop zetten, maar tot nu toe kreeg hij naar verluidt enkel aanbiedingen van de Italiaanse promovendus Monza een het Turkse Trabzonspor. Waarschijnlijk niet meteen de ploegen die de Rode Duivel in gedachten had. Nu springt nog een andere club in de dans om Denayer.

TORINO

Volgens Het Nieuwsblad ziet Torino wel iets in de komst van Denayer. Meer nog: de club en de speler zouden al aan het onderhandelen zijn over een contract. Torino lijkt in vergelijking met Lyon zeker geen stap hogerop, maar Denayer zou er mogelijk wel voldoende speelminuten kunnen krijgen om mee te kunnen naar het WK in Qatar. In die optiek zou de club uit Turijn een uitstekende keuze kunnen zijn. Torino eindigde het afgelopen seizoen tiende in de Serie A.

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

Voor welke club moet Denayer kiezen?

Meest recent

Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

59
59
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

22
22
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

93
93
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

315
315
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

38
38
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

78
78
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

38
38
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

179
179
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

126
126
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

51
51
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

50
50
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

78
78
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

178
178
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

111
111
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

103
103
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

362
362
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

87
87
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

95
95
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

687
687
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

222
222
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

270
270
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

73
73
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

116
116
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

63
63

Meer sportnieuws