'Anderlecht wil alsnog shoppen bij PSV'

door
'Anderlecht wil alsnog shoppen bij PSV'

RSC Anderlecht heeft met de transfer van Fabio Silva zijn kern helemaal rond. De Brusselaars zullen enkel nog spelers aantrekken als er spelers gaan vertrekken. Paars-Wit denkt alvast aan een speler van PSV.


Volgens het Eindhovens Dagblad heeft Anderlecht concrete interesse om Maxime Delanghe aan te trekken. De 21-jarige Belgische doelman zit op een zijspoor bij PSV en hij mag de club deze zomer verlaten. Ruud van Nistelrooy nam hem niet mee op oefenstage en Delanghe werd in de pikorde voorbij gestoken door landgenoot Kjell Peersman. Delanghe was nochtans een grote belofte bij PSV, maar de laatste jaren stagneerde hij. 

MEERDERE OPTIES

Opvallend: Delanghe verliet Anderlecht in 2016 voor PSV. De doelman moet wel nog wachten tot Anderlecht Bart Verbruggen verkoopt aan Burnley. Die onderhandelingen zijn nog gaande. Als Verbruggen - die graag weer onder de hoede van Vincent Kompany en Jelle ten Rouwelaar wil werken - vertrekt, kan Delanghe de overstap naar RSCA maken. Hij zal er dan wellicht derde doelman worden na Hendrik Van Crombrugge en Colin Coosemans, en Delanghe kan dan uitkomen voor de RSCA Futures in de Challenger Pro League. Moest de overgang naar Anderlecht alsnog afketsen, dan zijn er ook Nederlandse ploegen die in de markt zijn. Zo werd onder meer Go Ahead Eagles al gelinkt aan de jonge Belg, die nog één jaar onder contract ligt bij de club uit Eindhoven.

LEES OOK: Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Zou hij een goede vervanger zijn voor Verbruggen?

Meest recent

Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

31
31
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

13
13
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

55
55
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

123
123
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

144
144
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

97
97
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

51
51
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

35
35
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

150
150
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

64
64
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

209
209
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

154
154
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

236
236
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

149
149
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

241
241
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

156
156
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

490
490
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

394
394
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

24
24
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

880
880
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

74
74
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

185
185
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

160
160
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

378
378

Meer sportnieuws