Van Bommel stelt Antwerp-chouchou meteen teleur

door
Van Bommel stelt Antwerp-chouchou meteen teleur

Antwerp vat de competitie zondag aan met een bezoek aan KV Mechelen, maar de eerste belangrijke afspraak van het seizoen staat al enkele dagen eerder op het programma. In de voorronde van de Conference League de Great Old donderdag immers het Kosovaarse Drita over de vloer. Het is alvast uitkijken welk elftal Mark van Bommel dan de wei instuurt.


Een aantal grote namen zullen er echter al zeker niet bij zijn, aldus Het Nieuwsblad. Bjorn Engels, Viktor Fischer en Pierre Dwomoh ontbreken namelijk op de spelerslijst die afgelopen vrijdag werd ingediend voor het cruciale tweeluik. In het geval van Engels en Fischer, pas terug uit blessure, ligt nog volgens de krant simpelweg een gebrek aan fitheid aan de oorzaak. Indien het stamnummer één zich kwalificeert worden zij in de volgende ronde mogelijk dus toegevoegd aan de maximaal 25-koppige lijst.

Dwomoh daarentegen zou er vooralsnog niet in slagen om Van Bommel, die hem ook in de voorbije oefenduels reeds links liet liggen, te overtuigen. In plaats van het 18-jarig toptalent krijgt op het middenveld zelfs onder andere Faris Haroun, zelf nochtans evenmin volledig fit, de voorkeur. Nadat hij aan het eind van de vorige campagne eventjes boven water kwam, ziet het er dan ook naar uit dat Dwomoh op niet veel meer kansen hoeft te rekenen. Van Bommel hakt zo dus meteen een harde knoop door.

EXIT DWOMOH?
Op die manier lijkt nu ook de kersvers T1 de ongeduldige jeugdinternational, die eerder zijn exit bij Genk forceerde en door een deel van de Bosuil op handen wordt gedragen, al naar de uitgang te begeleiden. Voor het overige wint Ortwin De Wolf voorlopig trouwens het pleit van Davino Verhulst als tweede doelman, Toby Alderweireld wordt normaal gezien nog tijdig toegevoegd aan de lijst. Een van de onderstaande 21 namen, wegens een gebrek aan eigen jeugd mag Antwerp niet de volle 25 spelers registreren, moet dan plaats ruimen.

De 21 namen: Butez, De Wolf, De Laet, Bataille, Almeida, Pacho, Seck, Vines, Nainggolan, Yusuf, Gerkens, Verstraete, Haroun, Benson, Miyoshi, Balikwisha, Scott, Valencia, Janssen, Frey, Emegha.

LEES OOK: 'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Dwomoh verdient vol zijn kans bij Antwerp

Meest recent

Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

1
1
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

7
7
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

46
46
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

30
30
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

21
21
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

103
103
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

201
201
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

45
45
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

144
144
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

161
161
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

210
210
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

218
218
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

40
40
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

298
298
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

23
23
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

180
180
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

25
25
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

525
525
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

226
226
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

397
397
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

315
315
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

655
655
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

657
657
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

91
91
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

109
109

Meer sportnieuws