Van Bommel stelt Antwerp-chouchou meteen teleur

door
Van Bommel stelt Antwerp-chouchou meteen teleur

Antwerp vat de competitie zondag aan met een bezoek aan KV Mechelen, maar de eerste belangrijke afspraak van het seizoen staat al enkele dagen eerder op het programma. In de voorronde van de Conference League de Great Old donderdag immers het Kosovaarse Drita over de vloer. Het is alvast uitkijken welk elftal Mark van Bommel dan de wei instuurt.


Een aantal grote namen zullen er echter al zeker niet bij zijn, aldus Het Nieuwsblad. Bjorn Engels, Viktor Fischer en Pierre Dwomoh ontbreken namelijk op de spelerslijst die afgelopen vrijdag werd ingediend voor het cruciale tweeluik. In het geval van Engels en Fischer, pas terug uit blessure, ligt nog volgens de krant simpelweg een gebrek aan fitheid aan de oorzaak. Indien het stamnummer één zich kwalificeert worden zij in de volgende ronde mogelijk dus toegevoegd aan de maximaal 25-koppige lijst.

Dwomoh daarentegen zou er vooralsnog niet in slagen om Van Bommel, die hem ook in de voorbije oefenduels reeds links liet liggen, te overtuigen. In plaats van het 18-jarig toptalent krijgt op het middenveld zelfs onder andere Faris Haroun, zelf nochtans evenmin volledig fit, de voorkeur. Nadat hij aan het eind van de vorige campagne eventjes boven water kwam, ziet het er dan ook naar uit dat Dwomoh op niet veel meer kansen hoeft te rekenen. Van Bommel hakt zo dus meteen een harde knoop door.

EXIT DWOMOH?
Op die manier lijkt nu ook de kersvers T1 de ongeduldige jeugdinternational, die eerder zijn exit bij Genk forceerde en door een deel van de Bosuil op handen wordt gedragen, al naar de uitgang te begeleiden. Voor het overige wint Ortwin De Wolf voorlopig trouwens het pleit van Davino Verhulst als tweede doelman, Toby Alderweireld wordt normaal gezien nog tijdig toegevoegd aan de lijst. Een van de onderstaande 21 namen, wegens een gebrek aan eigen jeugd mag Antwerp niet de volle 25 spelers registreren, moet dan plaats ruimen.

De 21 namen: Butez, De Wolf, De Laet, Bataille, Almeida, Pacho, Seck, Vines, Nainggolan, Yusuf, Gerkens, Verstraete, Haroun, Benson, Miyoshi, Balikwisha, Scott, Valencia, Janssen, Frey, Emegha.

LEES OOK: Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Dwomoh verdient vol zijn kans bij Antwerp

Meest recent

Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

28
28
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

15
15
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

51
51
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

276
276
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

164
164
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

54
54
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

91
91
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

283
283
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

55
55
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

28
28
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

15
15
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

152
152
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

173
173
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

147
147
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

841
841
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

163
163
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

46
46
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

131
131
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

366
366
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

257
257
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

38
38
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

608
608
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

694
694
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

200
200
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

386
386

Meer sportnieuws