Van Bommel stelt Antwerp-chouchou meteen teleur

door
Van Bommel stelt Antwerp-chouchou meteen teleur

Antwerp vat de competitie zondag aan met een bezoek aan KV Mechelen, maar de eerste belangrijke afspraak van het seizoen staat al enkele dagen eerder op het programma. In de voorronde van de Conference League de Great Old donderdag immers het Kosovaarse Drita over de vloer. Het is alvast uitkijken welk elftal Mark van Bommel dan de wei instuurt.


Een aantal grote namen zullen er echter al zeker niet bij zijn, aldus Het Nieuwsblad. Bjorn Engels, Viktor Fischer en Pierre Dwomoh ontbreken namelijk op de spelerslijst die afgelopen vrijdag werd ingediend voor het cruciale tweeluik. In het geval van Engels en Fischer, pas terug uit blessure, ligt nog volgens de krant simpelweg een gebrek aan fitheid aan de oorzaak. Indien het stamnummer één zich kwalificeert worden zij in de volgende ronde mogelijk dus toegevoegd aan de maximaal 25-koppige lijst.

Dwomoh daarentegen zou er vooralsnog niet in slagen om Van Bommel, die hem ook in de voorbije oefenduels reeds links liet liggen, te overtuigen. In plaats van het 18-jarig toptalent krijgt op het middenveld zelfs onder andere Faris Haroun, zelf nochtans evenmin volledig fit, de voorkeur. Nadat hij aan het eind van de vorige campagne eventjes boven water kwam, ziet het er dan ook naar uit dat Dwomoh op niet veel meer kansen hoeft te rekenen. Van Bommel hakt zo dus meteen een harde knoop door.

EXIT DWOMOH?
Op die manier lijkt nu ook de kersvers T1 de ongeduldige jeugdinternational, die eerder zijn exit bij Genk forceerde en door een deel van de Bosuil op handen wordt gedragen, al naar de uitgang te begeleiden. Voor het overige wint Ortwin De Wolf voorlopig trouwens het pleit van Davino Verhulst als tweede doelman, Toby Alderweireld wordt normaal gezien nog tijdig toegevoegd aan de lijst. Een van de onderstaande 21 namen, wegens een gebrek aan eigen jeugd mag Antwerp niet de volle 25 spelers registreren, moet dan plaats ruimen.

De 21 namen: Butez, De Wolf, De Laet, Bataille, Almeida, Pacho, Seck, Vines, Nainggolan, Yusuf, Gerkens, Verstraete, Haroun, Benson, Miyoshi, Balikwisha, Scott, Valencia, Janssen, Frey, Emegha.

LEES OOK: Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Dwomoh verdient vol zijn kans bij Antwerp

Meest recent

Kompany verovert Europa: "Heb een hoge dunk van hem"

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

11
11
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

6
6
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

61
61
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

65
65
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

77
77
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

129
129
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

283
283
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

38
38
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

162
162
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

135
135
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

117
117
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

364
364
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

676
676
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

99
99
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

29
29
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

76
76
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

53
53
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

51
51
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

48
48
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

61
61
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

185
185
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

318
318
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

135
135
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

214
214
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

389
389

Meer sportnieuws