'AC Milan legt Club & CDK ultimatum op'

door
'AC Milan legt Club & CDK ultimatum op'

Hoewel hij zelf niet in actie kwam stond de Supercup zondag deels in het teken van Charles De Ketelaere zijn afscheid van Jan Breydel. Het 21-jarige goudhaantje van Club Brugge lijkt steeds meer op weg naar AC Milan, dat alsmaar steviger doordrukt om zich zo snel mogelijk van zijn handtekening te verzekeren.


Met de achtvoudige Rode Duivel zelf bereikten de Rossoneri naar verluidt reeds een overeenkomst over een contract voor vijf seizoenen, maar voorlopig blijft Blauw-Zwart iets lastiger om te overtuigen. De eerste aanbiedingen vanuit San Siro werden alvast resoluut afgewezen door Club, dat tevens een fors voorstel vanuit Leeds ontving. De Ketelaere heeft echter zijn zinnen gezet op Milaan, en dus wordt er momenteel nog druk onderhandeld tussen beide teams.

Volgens eerdere berichten schroefde de Italiaanse landskampioen haar bod al op tot een som die de grens van 30 miljoen zou overschrijden, maar verlangt men in Westkapelle nog wat meer op. Een wens die Paolo Maldini en co nu blijkbaar toch bereid zijn om in te willigen. Italiaanse melden maken maandag namelijk gewag van een ultiem aanbod dat 35 miljoen bedraagt, al dan niet met bonussen. Milan komt zo dus alsnog tegemoet aan de Brugse vraagprijs.

MEE OP STAGE
De verwachting is dan ook dat de spraakmakende deal snel definitief beklonken geraakt. Club lijkt alleszins niet meer van plan om zich nog te verzetten tegen dit laatste en wellicht finale bod. Ten laatste zaterdag moet de overstap helemaal geregeld zijn. Dan vertrekt AC Milan tenslotte op stage, bij voorkeur mét De Ketelaere reeds van de partij. Volgens transferwatcher Nicolo Schira zou men in de modestad alvast "uiterst optimistisch" zijn dat een akkoord nabij is.

LEES OOK: 'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

Denkt u dat De Ketelaere komend weekend nog speelt tegen Genk?

Meest recent

'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

8
8
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

131
131
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

38
38
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

203
203
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

144
144
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

33
33
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

10
10
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

71
71
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

60
60
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

104
104
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

711
711
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

145
145
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

236
236
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

530
530
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

177
177
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

167
167
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

53
53
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

95
95
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

302
302
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

375
375
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

271
271
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

363
363
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

66
66
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

142
142

Meer sportnieuws