'AC Milan legt Club & CDK ultimatum op'

1331
'AC Milan legt Club & CDK ultimatum op'

Hoewel hij zelf niet in actie kwam stond de Supercup zondag deels in het teken van Charles De Ketelaere zijn afscheid van Jan Breydel. Het 21-jarige goudhaantje van Club Brugge lijkt steeds meer op weg naar AC Milan, dat alsmaar steviger doordrukt om zich zo snel mogelijk van zijn handtekening te verzekeren.


Met de achtvoudige Rode Duivel zelf bereikten de Rossoneri naar verluidt reeds een overeenkomst over een contract voor vijf seizoenen, maar voorlopig blijft Blauw-Zwart iets lastiger om te overtuigen. De eerste aanbiedingen vanuit San Siro werden alvast resoluut afgewezen door Club, dat tevens een fors voorstel vanuit Leeds ontving. De Ketelaere heeft echter zijn zinnen gezet op Milaan, en dus wordt er momenteel nog druk onderhandeld tussen beide teams.

Volgens eerdere berichten schroefde de Italiaanse landskampioen haar bod al op tot een som die de grens van 30 miljoen zou overschrijden, maar verlangt men in Westkapelle nog wat meer op. Een wens die Paolo Maldini en co nu blijkbaar toch bereid zijn om in te willigen. Italiaanse melden maken maandag namelijk gewag van een ultiem aanbod dat 35 miljoen bedraagt, al dan niet met bonussen. Milan komt zo dus alsnog tegemoet aan de Brugse vraagprijs.

MEE OP STAGE
De verwachting is dan ook dat de spraakmakende deal snel definitief beklonken geraakt. Club lijkt alleszins niet meer van plan om zich nog te verzetten tegen dit laatste en wellicht finale bod. Ten laatste zaterdag moet de overstap helemaal geregeld zijn. Dan vertrekt AC Milan tenslotte op stage, bij voorkeur mét De Ketelaere reeds van de partij. Volgens transferwatcher Nicolo Schira zou men in de modestad alvast "uiterst optimistisch" zijn dat een akkoord nabij is.

LEES OOK: De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Denkt u dat De Ketelaere komend weekend nog speelt tegen Genk?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

11
11
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

109
109
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

27
27
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

30
30
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

62
62
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

97
97
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

121
121
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

288
288
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

626
626
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

78
78
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

24
24
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

150
150
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

185
185
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

348
348
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

658
658
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

248
248
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

200
200
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

592
592
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws