'AC Milan legt Club & CDK ultimatum op'

door
'AC Milan legt Club & CDK ultimatum op'

Hoewel hij zelf niet in actie kwam stond de Supercup zondag deels in het teken van Charles De Ketelaere zijn afscheid van Jan Breydel. Het 21-jarige goudhaantje van Club Brugge lijkt steeds meer op weg naar AC Milan, dat alsmaar steviger doordrukt om zich zo snel mogelijk van zijn handtekening te verzekeren.


Met de achtvoudige Rode Duivel zelf bereikten de Rossoneri naar verluidt reeds een overeenkomst over een contract voor vijf seizoenen, maar voorlopig blijft Blauw-Zwart iets lastiger om te overtuigen. De eerste aanbiedingen vanuit San Siro werden alvast resoluut afgewezen door Club, dat tevens een fors voorstel vanuit Leeds ontving. De Ketelaere heeft echter zijn zinnen gezet op Milaan, en dus wordt er momenteel nog druk onderhandeld tussen beide teams.

Volgens eerdere berichten schroefde de Italiaanse landskampioen haar bod al op tot een som die de grens van 30 miljoen zou overschrijden, maar verlangt men in Westkapelle nog wat meer op. Een wens die Paolo Maldini en co nu blijkbaar toch bereid zijn om in te willigen. Italiaanse melden maken maandag namelijk gewag van een ultiem aanbod dat 35 miljoen bedraagt, al dan niet met bonussen. Milan komt zo dus alsnog tegemoet aan de Brugse vraagprijs.

MEE OP STAGE
De verwachting is dan ook dat de spraakmakende deal snel definitief beklonken geraakt. Club lijkt alleszins niet meer van plan om zich nog te verzetten tegen dit laatste en wellicht finale bod. Ten laatste zaterdag moet de overstap helemaal geregeld zijn. Dan vertrekt AC Milan tenslotte op stage, bij voorkeur mét De Ketelaere reeds van de partij. Volgens transferwatcher Nicolo Schira zou men in de modestad alvast "uiterst optimistisch" zijn dat een akkoord nabij is.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Denkt u dat De Ketelaere komend weekend nog speelt tegen Genk?

Meest recent

Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

90
90
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

16
16
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

70
70
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

41
41
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

92
92
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

135
135
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

334
334
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

57
57
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

103
103
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

39
39
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

116
116
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

123
123
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

225
225
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

76
76
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

120
120
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

172
172
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

86
86
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

129
129
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

266
266
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

240
240
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

141
141
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

265
265
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

178
178
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

845
845
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

171
171

Meer sportnieuws