'AC Milan legt Club & CDK ultimatum op'

door
'AC Milan legt Club & CDK ultimatum op'

Hoewel hij zelf niet in actie kwam stond de Supercup zondag deels in het teken van Charles De Ketelaere zijn afscheid van Jan Breydel. Het 21-jarige goudhaantje van Club Brugge lijkt steeds meer op weg naar AC Milan, dat alsmaar steviger doordrukt om zich zo snel mogelijk van zijn handtekening te verzekeren.


Met de achtvoudige Rode Duivel zelf bereikten de Rossoneri naar verluidt reeds een overeenkomst over een contract voor vijf seizoenen, maar voorlopig blijft Blauw-Zwart iets lastiger om te overtuigen. De eerste aanbiedingen vanuit San Siro werden alvast resoluut afgewezen door Club, dat tevens een fors voorstel vanuit Leeds ontving. De Ketelaere heeft echter zijn zinnen gezet op Milaan, en dus wordt er momenteel nog druk onderhandeld tussen beide teams.

Volgens eerdere berichten schroefde de Italiaanse landskampioen haar bod al op tot een som die de grens van 30 miljoen zou overschrijden, maar verlangt men in Westkapelle nog wat meer op. Een wens die Paolo Maldini en co nu blijkbaar toch bereid zijn om in te willigen. Italiaanse melden maken maandag namelijk gewag van een ultiem aanbod dat 35 miljoen bedraagt, al dan niet met bonussen. Milan komt zo dus alsnog tegemoet aan de Brugse vraagprijs.

MEE OP STAGE
De verwachting is dan ook dat de spraakmakende deal snel definitief beklonken geraakt. Club lijkt alleszins niet meer van plan om zich nog te verzetten tegen dit laatste en wellicht finale bod. Ten laatste zaterdag moet de overstap helemaal geregeld zijn. Dan vertrekt AC Milan tenslotte op stage, bij voorkeur mét De Ketelaere reeds van de partij. Volgens transferwatcher Nicolo Schira zou men in de modestad alvast "uiterst optimistisch" zijn dat een akkoord nabij is.

LEES OOK: 'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

Denkt u dat De Ketelaere komend weekend nog speelt tegen Genk?

Meest recent

Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

56
56
Probleempositie Club: "Daar moeten ze deze winter ingrijpen"

Met een spectaculaire zege in Genk sloot Club Brugge zijn jaar toch met een goed gevoel af. Het ...

136
136
Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

57
57
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

13
13
'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal in januari zonder twijfel de transfermarkt optrekken. Paars-Wit heeft op enkele ...

176
176
Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Club Brugge wist de voorbije jaren enkele zeer geslaagde transfers te doen. Ze grepen in enkele ...

185
185
'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

388
388
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

24
24
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

697
697
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

45
45
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

76
76
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

177
177
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

186
186
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

104
104
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

343
343
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

82
82
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

200
200
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

308
308
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

744
744
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

1064
1064
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

347
347
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

371
371
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

72
72
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

788
788
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

170
170

Meer sportnieuws