Anderlecht en Antwerp krijgen haalbare kaart in Conference League

door
Anderlecht en Antwerp krijgen haalbare kaart in Conference League

Na de Champions League en Europa League stond maandagnamiddag in Zwitserland ook de loting voor de derde voorronde van de Conference League op het programma. Die werd vooral met grote aandacht gevolgd bij Anderlecht en Antwerp, want zij zijn de twee Belgische teams die daarin (mogelijk) in actie komen. Ze kennen nu ook hun tegenstander voor die opdracht.


Daarbij kwam voor beide teams een haalbare kaart uit de bus. Anderlecht wacht een trip naar Armenië of Estland, want zij komen uit tegen de winnaar van de dubbelslag tussen Ararat en Paide Linnameeskond. Ararat staat in de Armeense competitie na 32 speeldagen op de tweede plaats, op één punt van leider Pyunik. Paide is dan weer de nummer vier in Estland na negentien speeldagen. Beide teams zijn dus al volop aan hun seizoen bezig.

Antwerp moet dan weer eerst nog de maat nemen van het Kosovaarse FC Drita in de komende tien dagen. Als dat lukt - wat toch geen probleem zou mogen opleveren - spelen ze tegen de winnaar van de confrontatie tussen Seinajöki en Lilleström. Er wacht dus een tripje naar Scandinavië, want Seinajöki is de nummer acht in de Finse competitie. Lilleström is dan weer de co-leider in de Noorse competitie, waar ze samen met Molde aan de leiding prijken.

TERUGMATCH THUIS
Beide teams beginnen met een uitwedstrijd op 4 augustus, waarna ze de klus thuis mogen afmaken een week later. In principe zou dat geen probleem mogen vormen, waarna ze enkel nog de play-offs moeten overleven om de groepsfase te halen.

LEES OOK: Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Zullen ze beiden die ronde overleven?

Meest recent

OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

22
22
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

13
13
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

37
37
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

64
64
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

43
43
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

56
56
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

31
31
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

183
183
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

212
212
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

110
110
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

67
67
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

40
40
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

288
288
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

76
76
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

117
117
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

317
317
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

168
168
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

188
188
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

60
60
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

100
100
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

421
421
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

185
185
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

1055
1055
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

172
172
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

97
97

Meer sportnieuws