Bankzitters Club Brugge boeken knap resultaat tegen Lille

303 stemmen
Bankzitters Club Brugge boeken knap resultaat tegen Lille

Club Brugge opende zondag zijn seizoen officieel met een overwinning in de Supercup tegen AA Gent, waarmee het meteen ook zijn eerste prijs van het seizoen beet heeft. Carl Hoefkens zag dat er wel nog het nodige werk aan zijn elftal was, ook met het oog op de eerste competitiewedstrijd tegen KRC Genk binnen een week. Om er zeker van te zijn dat zijn volledige kern klaar is voor die partij, werd er maandag alweer een wedstrijd gespeeld.


Club nam het immers op zijn Belfius Basecamp achter gesloten deuren op tegen Lille, de Franse kampioen van 2021. Blauw-Zwart communiceerde niet over de wedstrijd en dus is het niet helemaal duidelijk wie er meespeelde en wie scoorde, maar op foto's op de sociale media van Lille kunnen we zien dat onder meer Eduard Sobol, Eder Balanta, Stanley Nsoki en David Okereke minuten kregen. Bij Lille draafden onder meer Edon Zhegrova (ex-Genk) en Jonathan David op.

Met een vertimmerd elftal wist Club de Fransen knap in bedwang te houden. Lille was wel dominant, maar Club toonde zich hyperefficiënt op de counter. Het sloeg twee keer toe op de tegenaanval in twee minuten tijd en stond zo na negentien minuten 2-0 voor. Lille knokte zich wel snel weer in de wedstrijd met de aansluitingstreffer van Zhegrova en nog voor rust maakte David gelijk.

VENIJN IN DE STAART
In de tweede helft leek de wedstrijd wat stil te vallen, tot in de laatste tien minuten alles weer losbarstte. Club kwam toch weer op voorsprong, maar twee minuten voor tijd bracht Gomes met een knappe vrijschop Lille toch weer langszij. Diep in blessuretijd trok Blauw-Zwart echter alsnog een 4-3-overwinning over de streep.


LEES OOK: Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Knap resultaat?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

84
84
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

88
88
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

102
102
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

547
547
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

284
284
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

140
140
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

135
135
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

75
75
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

194
194
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

181
181
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

514
514
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

611
611
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

308
308
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

565
565
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

464
464
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

649
649
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

290
290
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

93
93
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

276
276
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

320
320
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

177
177
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

413
413
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

265
265
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

700
700

Meer sportnieuws