Bankzitters Club Brugge boeken knap resultaat tegen Lille

door
Bankzitters Club Brugge boeken knap resultaat tegen Lille

Club Brugge opende zondag zijn seizoen officieel met een overwinning in de Supercup tegen AA Gent, waarmee het meteen ook zijn eerste prijs van het seizoen beet heeft. Carl Hoefkens zag dat er wel nog het nodige werk aan zijn elftal was, ook met het oog op de eerste competitiewedstrijd tegen KRC Genk binnen een week. Om er zeker van te zijn dat zijn volledige kern klaar is voor die partij, werd er maandag alweer een wedstrijd gespeeld.


Club nam het immers op zijn Belfius Basecamp achter gesloten deuren op tegen Lille, de Franse kampioen van 2021. Blauw-Zwart communiceerde niet over de wedstrijd en dus is het niet helemaal duidelijk wie er meespeelde en wie scoorde, maar op foto's op de sociale media van Lille kunnen we zien dat onder meer Eduard Sobol, Eder Balanta, Stanley Nsoki en David Okereke minuten kregen. Bij Lille draafden onder meer Edon Zhegrova (ex-Genk) en Jonathan David op.

Met een vertimmerd elftal wist Club de Fransen knap in bedwang te houden. Lille was wel dominant, maar Club toonde zich hyperefficiënt op de counter. Het sloeg twee keer toe op de tegenaanval in twee minuten tijd en stond zo na negentien minuten 2-0 voor. Lille knokte zich wel snel weer in de wedstrijd met de aansluitingstreffer van Zhegrova en nog voor rust maakte David gelijk.

VENIJN IN DE STAART
In de tweede helft leek de wedstrijd wat stil te vallen, tot in de laatste tien minuten alles weer losbarstte. Club kwam toch weer op voorsprong, maar twee minuten voor tijd bracht Gomes met een knappe vrijschop Lille toch weer langszij. Diep in blessuretijd trok Blauw-Zwart echter alsnog een 4-3-overwinning over de streep.


LEES OOK: Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Knap resultaat?

Meest recent

Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

11
11
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

111
111
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

66
66
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

28
28
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

184
184
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

9
9
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

90
90
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

414
414
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

54
54
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

72
72
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

224
224
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

221
221
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

203
203
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

165
165
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

136
136
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

179
179
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

290
290
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

288
288
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

83
83
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

43
43
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

189
189
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

460
460
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

364
364
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

252
252
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

298
298

Meer sportnieuws