Bankzitters Club Brugge boeken knap resultaat tegen Lille

303 stemmen
Bankzitters Club Brugge boeken knap resultaat tegen Lille

Club Brugge opende zondag zijn seizoen officieel met een overwinning in de Supercup tegen AA Gent, waarmee het meteen ook zijn eerste prijs van het seizoen beet heeft. Carl Hoefkens zag dat er wel nog het nodige werk aan zijn elftal was, ook met het oog op de eerste competitiewedstrijd tegen KRC Genk binnen een week. Om er zeker van te zijn dat zijn volledige kern klaar is voor die partij, werd er maandag alweer een wedstrijd gespeeld.


Club nam het immers op zijn Belfius Basecamp achter gesloten deuren op tegen Lille, de Franse kampioen van 2021. Blauw-Zwart communiceerde niet over de wedstrijd en dus is het niet helemaal duidelijk wie er meespeelde en wie scoorde, maar op foto's op de sociale media van Lille kunnen we zien dat onder meer Eduard Sobol, Eder Balanta, Stanley Nsoki en David Okereke minuten kregen. Bij Lille draafden onder meer Edon Zhegrova (ex-Genk) en Jonathan David op.

Met een vertimmerd elftal wist Club de Fransen knap in bedwang te houden. Lille was wel dominant, maar Club toonde zich hyperefficiënt op de counter. Het sloeg twee keer toe op de tegenaanval in twee minuten tijd en stond zo na negentien minuten 2-0 voor. Lille knokte zich wel snel weer in de wedstrijd met de aansluitingstreffer van Zhegrova en nog voor rust maakte David gelijk.

VENIJN IN DE STAART
In de tweede helft leek de wedstrijd wat stil te vallen, tot in de laatste tien minuten alles weer losbarstte. Club kwam toch weer op voorsprong, maar twee minuten voor tijd bracht Gomes met een knappe vrijschop Lille toch weer langszij. Diep in blessuretijd trok Blauw-Zwart echter alsnog een 4-3-overwinning over de streep.


LEES OOK: Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Knap resultaat?

Meest recent

'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

5
5
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

9
9
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

105
105
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

86
86
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

160
160
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

66
66
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

144
144
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

217
217
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

143
143
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

111
111
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

67
67
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

177
177
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

541
541
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

466
466
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

343
343
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

308
308
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

81
81
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

227
227
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

85
85
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

81
81
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

140
140
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

82
82
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

142
142
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

100
100
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

337
337

Meer sportnieuws