Bankzitters Club Brugge boeken knap resultaat tegen Lille

door
Bankzitters Club Brugge boeken knap resultaat tegen Lille

Club Brugge opende zondag zijn seizoen officieel met een overwinning in de Supercup tegen AA Gent, waarmee het meteen ook zijn eerste prijs van het seizoen beet heeft. Carl Hoefkens zag dat er wel nog het nodige werk aan zijn elftal was, ook met het oog op de eerste competitiewedstrijd tegen KRC Genk binnen een week. Om er zeker van te zijn dat zijn volledige kern klaar is voor die partij, werd er maandag alweer een wedstrijd gespeeld.


Club nam het immers op zijn Belfius Basecamp achter gesloten deuren op tegen Lille, de Franse kampioen van 2021. Blauw-Zwart communiceerde niet over de wedstrijd en dus is het niet helemaal duidelijk wie er meespeelde en wie scoorde, maar op foto's op de sociale media van Lille kunnen we zien dat onder meer Eduard Sobol, Eder Balanta, Stanley Nsoki en David Okereke minuten kregen. Bij Lille draafden onder meer Edon Zhegrova (ex-Genk) en Jonathan David op.

Met een vertimmerd elftal wist Club de Fransen knap in bedwang te houden. Lille was wel dominant, maar Club toonde zich hyperefficiënt op de counter. Het sloeg twee keer toe op de tegenaanval in twee minuten tijd en stond zo na negentien minuten 2-0 voor. Lille knokte zich wel snel weer in de wedstrijd met de aansluitingstreffer van Zhegrova en nog voor rust maakte David gelijk.

VENIJN IN DE STAART
In de tweede helft leek de wedstrijd wat stil te vallen, tot in de laatste tien minuten alles weer losbarstte. Club kwam toch weer op voorsprong, maar twee minuten voor tijd bracht Gomes met een knappe vrijschop Lille toch weer langszij. Diep in blessuretijd trok Blauw-Zwart echter alsnog een 4-3-overwinning over de streep.


LEES OOK: 'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Knap resultaat?

Meest recent

'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

49
49
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

162
162
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

75
75
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

282
282
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

29
29
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

122
122
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

143
143
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

373
373
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

99
99
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

237
237
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

262
262
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

89
89
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1861
1861
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

210
210
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

161
161
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

678
678
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

68
68
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

30
30
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

46
46
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

400
400
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

260
260
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

660
660
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

93
93

Meer sportnieuws