Bankzitters Club Brugge boeken knap resultaat tegen Lille

303 stemmen
Bankzitters Club Brugge boeken knap resultaat tegen Lille

Club Brugge opende zondag zijn seizoen officieel met een overwinning in de Supercup tegen AA Gent, waarmee het meteen ook zijn eerste prijs van het seizoen beet heeft. Carl Hoefkens zag dat er wel nog het nodige werk aan zijn elftal was, ook met het oog op de eerste competitiewedstrijd tegen KRC Genk binnen een week. Om er zeker van te zijn dat zijn volledige kern klaar is voor die partij, werd er maandag alweer een wedstrijd gespeeld.


Club nam het immers op zijn Belfius Basecamp achter gesloten deuren op tegen Lille, de Franse kampioen van 2021. Blauw-Zwart communiceerde niet over de wedstrijd en dus is het niet helemaal duidelijk wie er meespeelde en wie scoorde, maar op foto's op de sociale media van Lille kunnen we zien dat onder meer Eduard Sobol, Eder Balanta, Stanley Nsoki en David Okereke minuten kregen. Bij Lille draafden onder meer Edon Zhegrova (ex-Genk) en Jonathan David op.

Met een vertimmerd elftal wist Club de Fransen knap in bedwang te houden. Lille was wel dominant, maar Club toonde zich hyperefficiënt op de counter. Het sloeg twee keer toe op de tegenaanval in twee minuten tijd en stond zo na negentien minuten 2-0 voor. Lille knokte zich wel snel weer in de wedstrijd met de aansluitingstreffer van Zhegrova en nog voor rust maakte David gelijk.

VENIJN IN DE STAART
In de tweede helft leek de wedstrijd wat stil te vallen, tot in de laatste tien minuten alles weer losbarstte. Club kwam toch weer op voorsprong, maar twee minuten voor tijd bracht Gomes met een knappe vrijschop Lille toch weer langszij. Diep in blessuretijd trok Blauw-Zwart echter alsnog een 4-3-overwinning over de streep.


LEES OOK: 'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

Knap resultaat?

Meest recent

Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

58
58
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

15
15
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

167
167
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

27
27
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

51
51
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

107
107
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

226
226
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

60
60
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

746
746
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

193
193
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

260
260
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

411
411
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

85
85
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

509
509
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

108
108
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

268
268
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

150
150
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

86
86
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

286
286
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

87
87
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

70
70
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

235
235
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

196
196

Meer sportnieuws