'Antwerp tast alweer diep in de buidel'

door
'Antwerp tast alweer diep in de buidel'

Mecenas Paul Gheysens pompte deze zomer alweer de nodige miljoenen in Antwerp en dat laat die verse centen ook meteen rollen. Er werd deze zomer alweer stevig geïnvesteerd op de transfermarkt, want het betaalde al 5,5 miljoen euro voor Vincent Janssen en ook de recente komst van Toby Alderweireld zal enkele miljoenen gekost hebben, bovenop de miljoenensalarissen die beide internationals zullen opstrijken. Maar daarmee is de Antwerpse honger nog niet gestild.


De volgende aanwinst is bijna een feit, want enkele dagen geleden bereikte Antwerp al een mondeling princiepsakkoord over de komst van Gaston Avila. De 20-jarige Argentijn zal wellicht één van de komende dagen in België neerstrijken om zijn transfer helemaal af te ronden. Ook voor zijn komst tast Antwerp diep in de buidel, zo weten Argentijnse media.

Volgens TyC Sports telt Antwerp maar liefst 4,5 miljoen euro neer om Avila bij Boca Juniors weg te kapen. De Argentijnse grootmacht zal wel niet dat volledige bedrag zien, want ze moeten 1,5 miljoen afstaan aan Rosario, waar de jeugdinternational in 2021 op huurbasis furore maakte. Bij Boca kwam hij dit seizoen amper zeven keer aan de bak, al werd hij ook een tijd geweerd omdat hij zijn contract niet wou verlengen.

MEDISCHE TESTEN
Avila zou maandag op een vliegtuig naar België stappen om zijn medische en fysieke testen af te leggen, waarna de transfer helemaal afgerond kan worden. Er ligt op de Bosuil een contract tot 2027 klaar voor de jonge verdediger.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Goede investering van Antwerp?

Meest recent

Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

29
29
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

127
127
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

83
83
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

19
19
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

288
288
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

146
146
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

96
96
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

35
35
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

68
68
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

232
232
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

160
160
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

105
105
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

368
368
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

221
221
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

110
110
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

98
98
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

66
66
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

261
261
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

134
134
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

137
137
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

41
41
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

387
387

Meer sportnieuws