'Antwerp tast alweer diep in de buidel'

door
'Antwerp tast alweer diep in de buidel'

Mecenas Paul Gheysens pompte deze zomer alweer de nodige miljoenen in Antwerp en dat laat die verse centen ook meteen rollen. Er werd deze zomer alweer stevig geïnvesteerd op de transfermarkt, want het betaalde al 5,5 miljoen euro voor Vincent Janssen en ook de recente komst van Toby Alderweireld zal enkele miljoenen gekost hebben, bovenop de miljoenensalarissen die beide internationals zullen opstrijken. Maar daarmee is de Antwerpse honger nog niet gestild.


De volgende aanwinst is bijna een feit, want enkele dagen geleden bereikte Antwerp al een mondeling princiepsakkoord over de komst van Gaston Avila. De 20-jarige Argentijn zal wellicht één van de komende dagen in België neerstrijken om zijn transfer helemaal af te ronden. Ook voor zijn komst tast Antwerp diep in de buidel, zo weten Argentijnse media.

Volgens TyC Sports telt Antwerp maar liefst 4,5 miljoen euro neer om Avila bij Boca Juniors weg te kapen. De Argentijnse grootmacht zal wel niet dat volledige bedrag zien, want ze moeten 1,5 miljoen afstaan aan Rosario, waar de jeugdinternational in 2021 op huurbasis furore maakte. Bij Boca kwam hij dit seizoen amper zeven keer aan de bak, al werd hij ook een tijd geweerd omdat hij zijn contract niet wou verlengen.

MEDISCHE TESTEN
Avila zou maandag op een vliegtuig naar België stappen om zijn medische en fysieke testen af te leggen, waarna de transfer helemaal afgerond kan worden. Er ligt op de Bosuil een contract tot 2027 klaar voor de jonge verdediger.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Goede investering van Antwerp?

Meest recent

Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

0
0
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

29
29
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

43
43
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

93
93
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

328
328
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

14
14
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

115
115
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

165
165
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1036
1036
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

172
172
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

301
301
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

449
449
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

133
133
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

276
276
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

333
333
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

68
68
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

579
579
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

474
474
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

198
198
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

496
496
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

481
481
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

93
93
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

408
408
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

633
633
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

244
244

Meer sportnieuws