'Bayern München legt monsterbod neer voor De Ligt'

door
'Bayern München legt monsterbod neer voor De Ligt'

Bayern München beleeft een ongewoon drukke mercato. Het haalde met Mazraoui, Gravenberch en Mané al enkele stevige versterkingen binnen, maar zag anderzijds met Robert Lewandowski ook zijn sterspeler naar FC Barcelona vertrekken. De Duitsers blijven echter niet bij de pakken zitten en zijn van plan om de binnengekomen miljoenen meteen weer te investeren.


Bayern heeft namelijk deze zomer zijn zinnen gezet op de komst van Matthijs de Ligt. De Nederlandse verdediger was de voorbije drie jaar aan de slag bij Juventus, maar de Oude Dame gleed in die periode op sportief vlak toch ver af. De Ligt kon daardoor de hoge verwachtingen niet helemaal inlossen en daardoor hadden een aantal topclubs deze zomer hun kans geroken. Chelsea kwam aankloppen, maar De Ligt bleek al snel een overstap naar München te verkiezen.

De voorbije dagen werd al gemeld dat Bayern er met de speler helemaal uit zou zijn over een contract tot 2027 en nu lijkt ook een akkoord met Juventus stilaan zeer dichtbij te komen. Sky Sport Deutschland meldt alvast dat de Rekordmeister zondag een nieuw bod neergelegd zou hebben ter waarde van 70 miljoen euro, waar nog 10 miljoen aan bonussen bij zouden kunnen komen.

DE LIGT WIL
Daarmee komt Bayern stilaan aan de vraagprijs van Juventus en het feit dat De Ligt zelf zijn zinnen gezet lijkt te hebben op een overstap kan doorslaggevend zijn. De 22-jarige zou de op één na duurste aanwinst ooit worden voor Bayern. Het betaalde enkel meer voor de komst van Lucas Hernandez, die in 2019 voor 80 miljoen euro overgenomen werd van Atletico Madrid.


LEES OOK: Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

Heeft Bayern De Ligt zo hard nodig?

Meest recent

Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

0
0
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

9
9
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

13
13
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

216
216
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

52
52
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

69
69
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

132
132
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

24
24
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

57
57
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

134
134
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

1368
1368
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

172
172
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

481
481
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

247
247
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

11
11
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

201
201
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

579
579
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

492
492
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

488
488
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

479
479
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

92
92
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

712
712
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

666
666
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

90
90
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

219
219

Meer sportnieuws