'Bayern München legt monsterbod neer voor De Ligt'

door
'Bayern München legt monsterbod neer voor De Ligt'

Bayern München beleeft een ongewoon drukke mercato. Het haalde met Mazraoui, Gravenberch en Mané al enkele stevige versterkingen binnen, maar zag anderzijds met Robert Lewandowski ook zijn sterspeler naar FC Barcelona vertrekken. De Duitsers blijven echter niet bij de pakken zitten en zijn van plan om de binnengekomen miljoenen meteen weer te investeren.


Bayern heeft namelijk deze zomer zijn zinnen gezet op de komst van Matthijs de Ligt. De Nederlandse verdediger was de voorbije drie jaar aan de slag bij Juventus, maar de Oude Dame gleed in die periode op sportief vlak toch ver af. De Ligt kon daardoor de hoge verwachtingen niet helemaal inlossen en daardoor hadden een aantal topclubs deze zomer hun kans geroken. Chelsea kwam aankloppen, maar De Ligt bleek al snel een overstap naar München te verkiezen.

De voorbije dagen werd al gemeld dat Bayern er met de speler helemaal uit zou zijn over een contract tot 2027 en nu lijkt ook een akkoord met Juventus stilaan zeer dichtbij te komen. Sky Sport Deutschland meldt alvast dat de Rekordmeister zondag een nieuw bod neergelegd zou hebben ter waarde van 70 miljoen euro, waar nog 10 miljoen aan bonussen bij zouden kunnen komen.

DE LIGT WIL
Daarmee komt Bayern stilaan aan de vraagprijs van Juventus en het feit dat De Ligt zelf zijn zinnen gezet lijkt te hebben op een overstap kan doorslaggevend zijn. De 22-jarige zou de op één na duurste aanwinst ooit worden voor Bayern. Het betaalde enkel meer voor de komst van Lucas Hernandez, die in 2019 voor 80 miljoen euro overgenomen werd van Atletico Madrid.


LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Heeft Bayern De Ligt zo hard nodig?

Meest recent

Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

32
32
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

114
114
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

17
17
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

72
72
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

33
33
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

430
430
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

110
110
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

178
178
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

198
198
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

203
203
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

148
148
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

83
83
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

61
61
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

99
99
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

409
409
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

217
217
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

323
323
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

153
153
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

226
226
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

278
278
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

655
655
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

246
246
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

277
277
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

126
126
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

447
447

Meer sportnieuws