'Bayern München legt monsterbod neer voor De Ligt'

door
'Bayern München legt monsterbod neer voor De Ligt'

Bayern München beleeft een ongewoon drukke mercato. Het haalde met Mazraoui, Gravenberch en Mané al enkele stevige versterkingen binnen, maar zag anderzijds met Robert Lewandowski ook zijn sterspeler naar FC Barcelona vertrekken. De Duitsers blijven echter niet bij de pakken zitten en zijn van plan om de binnengekomen miljoenen meteen weer te investeren.


Bayern heeft namelijk deze zomer zijn zinnen gezet op de komst van Matthijs de Ligt. De Nederlandse verdediger was de voorbije drie jaar aan de slag bij Juventus, maar de Oude Dame gleed in die periode op sportief vlak toch ver af. De Ligt kon daardoor de hoge verwachtingen niet helemaal inlossen en daardoor hadden een aantal topclubs deze zomer hun kans geroken. Chelsea kwam aankloppen, maar De Ligt bleek al snel een overstap naar München te verkiezen.

De voorbije dagen werd al gemeld dat Bayern er met de speler helemaal uit zou zijn over een contract tot 2027 en nu lijkt ook een akkoord met Juventus stilaan zeer dichtbij te komen. Sky Sport Deutschland meldt alvast dat de Rekordmeister zondag een nieuw bod neergelegd zou hebben ter waarde van 70 miljoen euro, waar nog 10 miljoen aan bonussen bij zouden kunnen komen.

DE LIGT WIL
Daarmee komt Bayern stilaan aan de vraagprijs van Juventus en het feit dat De Ligt zelf zijn zinnen gezet lijkt te hebben op een overstap kan doorslaggevend zijn. De 22-jarige zou de op één na duurste aanwinst ooit worden voor Bayern. Het betaalde enkel meer voor de komst van Lucas Hernandez, die in 2019 voor 80 miljoen euro overgenomen werd van Atletico Madrid.


LEES OOK: Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Heeft Bayern De Ligt zo hard nodig?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

68
68
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

15
15
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

87
87
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

85
85
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

55
55
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

206
206
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

93
93
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

481
481
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

386
386
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

430
430
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

113
113
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

592
592
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

205
205
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

262
262
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

320
320
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

85
85
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

230
230
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

198
198
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

86
86
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

103
103
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

49
49
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

315
315
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

302
302
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

269
269

Meer sportnieuws