'Bayern München legt monsterbod neer voor De Ligt'

door
'Bayern München legt monsterbod neer voor De Ligt'

Bayern München beleeft een ongewoon drukke mercato. Het haalde met Mazraoui, Gravenberch en Mané al enkele stevige versterkingen binnen, maar zag anderzijds met Robert Lewandowski ook zijn sterspeler naar FC Barcelona vertrekken. De Duitsers blijven echter niet bij de pakken zitten en zijn van plan om de binnengekomen miljoenen meteen weer te investeren.


Bayern heeft namelijk deze zomer zijn zinnen gezet op de komst van Matthijs de Ligt. De Nederlandse verdediger was de voorbije drie jaar aan de slag bij Juventus, maar de Oude Dame gleed in die periode op sportief vlak toch ver af. De Ligt kon daardoor de hoge verwachtingen niet helemaal inlossen en daardoor hadden een aantal topclubs deze zomer hun kans geroken. Chelsea kwam aankloppen, maar De Ligt bleek al snel een overstap naar München te verkiezen.

De voorbije dagen werd al gemeld dat Bayern er met de speler helemaal uit zou zijn over een contract tot 2027 en nu lijkt ook een akkoord met Juventus stilaan zeer dichtbij te komen. Sky Sport Deutschland meldt alvast dat de Rekordmeister zondag een nieuw bod neergelegd zou hebben ter waarde van 70 miljoen euro, waar nog 10 miljoen aan bonussen bij zouden kunnen komen.

DE LIGT WIL
Daarmee komt Bayern stilaan aan de vraagprijs van Juventus en het feit dat De Ligt zelf zijn zinnen gezet lijkt te hebben op een overstap kan doorslaggevend zijn. De 22-jarige zou de op één na duurste aanwinst ooit worden voor Bayern. Het betaalde enkel meer voor de komst van Lucas Hernandez, die in 2019 voor 80 miljoen euro overgenomen werd van Atletico Madrid.


LEES OOK: 'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Heeft Bayern De Ligt zo hard nodig?

Meest recent

Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

67
67
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

54
54
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

229
229
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

304
304
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

190
190
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

261
261
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

161
161
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

114
114
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

118
118
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

66
66
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

208
208
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

58
58
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

295
295
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

206
206
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

200
200
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

424
424
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

504
504
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

71
71
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

125
125
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

334
334
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

150
150
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

203
203
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

245
245
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

430
430
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

464
464

Meer sportnieuws