Van Meir looft RSCA-aanwinst: "Hij heeft iets"

door
Van Meir looft RSCA-aanwinst:

RSC Anderlecht kocht vooral jonge talenten en de Brusselaars zagen hun elftal nog wat jonger worden. Eric Van Meir was aanwezig bij de match tegen Olympique Lyon en zag één speler indruk maken.


Abdulrazak Ishaq en Sebastiano Esposito begonnen als nieuwkomers aan de aftrap. Ishaq was niet echt indrukwekkend, maar Esposito liet zich wel opmerken. Technisch begaafd, iemand die de duels niet schuwt en hij vond ook de weg naar de netten. De huurling van Internazionale maakte indruk op Van Meir.

"Hij heeft iets. Hij heeft een neusje voor doelpunten en werkt bijzonder hard. En zelfs als hij niet scoort, zal hij een goede wedstrijd hebben gespeeld. Deze jongen gaat met heel veel vertrouwen de kleedkamer in en hij gaat met heel veel vertrouwen en de steun van het publiek aan de competitie beginnen. Dat is heel belangrijk voor zo'n jonge speler", besloot de analist bij Play Sports.

5 SPITSEN

De kans is groot dat Mazzu er met Fabio Silva eerstdaags nog een jonge aanvaller zal bijkrijgen. Hij wordt gehuurd van Wolverhampton en die transfer wordt mogelijk deze week nog afgerond. Mazzu kan zo met Esposito, Raman, wellicht Silva, Stroeykens en Colassin op vijf spitsen rekenen voor twee plaatsen. De concurrentie is dus groot in het Lotto Park, waar ze dit seizoen weer voluit willen meespelen voor de landstitel.

JOUW MENING TELT:
Gaat Esposito een sensatie worden in de JPL?

Meest recent

'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

11
11
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

318
318
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

296
296
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

278
278
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1063
1063
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de afgelopen jaren geregeld zaakjes met mekaar. Dit keer hopen de ...

273
273
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

392
392
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

347
347
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

166
166
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

119
119
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

113
113
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

176
176
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

68
68
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

519
519
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

154
154
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

370
370
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

58
58
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

86
86
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

551
551
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

111
111
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

130
130
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

756
756
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

241
241
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

363
363
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

311
311

Meer sportnieuws