Gazzetta: "AC Milan klaar om transfer De Ketelaere af te ronden"

door
Gazzetta:

Zondag kan Carl Hoefkens gewoon op al zijn sterkhouders rekenen in de Supercup tegen AA Gent, ook op Charles De Ketelaere. De Rode Duivel bleef nog aan de kant in de oefenmatch tegen FC Kopenhagen, maar speelde eerder deze week tegen FC Utrecht wel een helft mee. Ook zondag wordt hij in de basis verwacht, ondanks dat een transfer naar AC Milan nog steeds in de pijplijn zit.


De Ketelaere lijkt zelf al helemaal overtuigd te zijn van een transfer naar de Rossoneri, alleen Club Brugge is dat nog niet. De Rossoneri voldeden immers ook deze week nog steeds niet aan de vraagprijs van Blauw-Zwart, dat bovendien nog een veel betere aanbieding van Leeds United op zak zou hebben. Milan moet zijn bod dus nog gaan optrekken.

Dat zal ook snel gaan gebeuren, verzekert La Gazzetta dello Sport zaterdagavond nogmaals. Zij stellen dat Milan maandag een nieuw bod zal uitbrengen en dat ook de beslissende aanbieding moeten worden. Als het van de Italianen afhangt, speelt De Ketelaere zondag dus zijn laatste wedstrijd voor Club en is hij er volgende week niet meer bij voor de eerste competitiematch tegen Genk.

TRANSFERRECORD
Bij Club willen ze in principe alleen meewerken als Milan het bod van Leeds evenaart. Dat bedroeg naar verluidt inclusief bonussen 37 miljoen euro. Het wordt afwachten of de Italianen dat ook zullen doen. Hoe dan ook lijkt het Belgische transferrecord wel te gaan sneuvelen als de clubs erin slagen een akkoord te vinden.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Zal er komende week een akkoord komen?

Meest recent

Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

151
151
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

33
33
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

176
176
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

96
96
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

62
62
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

396
396
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

113
113
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

275
275
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

170
170
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

714
714
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

413
413
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

403
403
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

242
242
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

329
329
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

442
442
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

83
83
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

110
110
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

769
769
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

166
166
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

346
346
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

400
400
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

536
536
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

397
397
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

714
714

Meer sportnieuws