Gazzetta: "AC Milan klaar om transfer De Ketelaere af te ronden"

351 stemmen
Gazzetta:

Zondag kan Carl Hoefkens gewoon op al zijn sterkhouders rekenen in de Supercup tegen AA Gent, ook op Charles De Ketelaere. De Rode Duivel bleef nog aan de kant in de oefenmatch tegen FC Kopenhagen, maar speelde eerder deze week tegen FC Utrecht wel een helft mee. Ook zondag wordt hij in de basis verwacht, ondanks dat een transfer naar AC Milan nog steeds in de pijplijn zit.


De Ketelaere lijkt zelf al helemaal overtuigd te zijn van een transfer naar de Rossoneri, alleen Club Brugge is dat nog niet. De Rossoneri voldeden immers ook deze week nog steeds niet aan de vraagprijs van Blauw-Zwart, dat bovendien nog een veel betere aanbieding van Leeds United op zak zou hebben. Milan moet zijn bod dus nog gaan optrekken.

Dat zal ook snel gaan gebeuren, verzekert La Gazzetta dello Sport zaterdagavond nogmaals. Zij stellen dat Milan maandag een nieuw bod zal uitbrengen en dat ook de beslissende aanbieding moeten worden. Als het van de Italianen afhangt, speelt De Ketelaere zondag dus zijn laatste wedstrijd voor Club en is hij er volgende week niet meer bij voor de eerste competitiematch tegen Genk.

TRANSFERRECORD
Bij Club willen ze in principe alleen meewerken als Milan het bod van Leeds evenaart. Dat bedroeg naar verluidt inclusief bonussen 37 miljoen euro. Het wordt afwachten of de Italianen dat ook zullen doen. Hoe dan ook lijkt het Belgische transferrecord wel te gaan sneuvelen als de clubs erin slagen een akkoord te vinden.

LEES OOK: Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Zal er komende week een akkoord komen?

Meest recent

Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

1
1
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

23
23
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

93
93
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

32
32
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

165
165
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

86
86
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

182
182
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

165
165
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

215
215
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

94
94
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

206
206
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

935
935
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

409
409
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

225
225
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

239
239
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

395
395
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

327
327
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

70
70
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

284
284
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

364
364
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

493
493
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

229
229
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

392
392
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

212
212
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

174
174

Meer sportnieuws