Gazzetta: "AC Milan klaar om transfer De Ketelaere af te ronden"

351 stemmen
Gazzetta:

Zondag kan Carl Hoefkens gewoon op al zijn sterkhouders rekenen in de Supercup tegen AA Gent, ook op Charles De Ketelaere. De Rode Duivel bleef nog aan de kant in de oefenmatch tegen FC Kopenhagen, maar speelde eerder deze week tegen FC Utrecht wel een helft mee. Ook zondag wordt hij in de basis verwacht, ondanks dat een transfer naar AC Milan nog steeds in de pijplijn zit.


De Ketelaere lijkt zelf al helemaal overtuigd te zijn van een transfer naar de Rossoneri, alleen Club Brugge is dat nog niet. De Rossoneri voldeden immers ook deze week nog steeds niet aan de vraagprijs van Blauw-Zwart, dat bovendien nog een veel betere aanbieding van Leeds United op zak zou hebben. Milan moet zijn bod dus nog gaan optrekken.

Dat zal ook snel gaan gebeuren, verzekert La Gazzetta dello Sport zaterdagavond nogmaals. Zij stellen dat Milan maandag een nieuw bod zal uitbrengen en dat ook de beslissende aanbieding moeten worden. Als het van de Italianen afhangt, speelt De Ketelaere zondag dus zijn laatste wedstrijd voor Club en is hij er volgende week niet meer bij voor de eerste competitiematch tegen Genk.

TRANSFERRECORD
Bij Club willen ze in principe alleen meewerken als Milan het bod van Leeds evenaart. Dat bedroeg naar verluidt inclusief bonussen 37 miljoen euro. Het wordt afwachten of de Italianen dat ook zullen doen. Hoe dan ook lijkt het Belgische transferrecord wel te gaan sneuvelen als de clubs erin slagen een akkoord te vinden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Zal er komende week een akkoord komen?

Meest recent

'Alonso eist ophefmakende reünie: miljoenentransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

124
124
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

39
39
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

17
17
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

67
67
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

227
227
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

220
220
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

69
69
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

438
438
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

220
220
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

104
104
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

514
514
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

212
212
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

186
186
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

64
64
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

838
838
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

529
529
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

236
236
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

284
284
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

88
88
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

35
35
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

95
95
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

142
142
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

539
539

Meer sportnieuws