Undav en Mitoma spelen zich in de kijker bij Brighton

170 stemmen
Undav en Mitoma spelen zich in de kijker bij Brighton

In de Premier League wordt Brighton & Hove Albion komend seizoen één van de ploegen om in de gaten te houden. Niet alleen eindigden de Seagulls vorig seizoen knap negende op een zucht van een Europees ticket, ze hebben ook heel wat spelers met een Belgische link in hun rangen. Naast Rode Duivel hebben maar liefst vijf van hun spelers een verleden in de Jupiler Pro League.


Moises Caicedo was vorig seizoen voor Nieuwjaar één van de schaarse lichtpuntjes bij Beerschot en wist zich in de laatste weken van het seizoen ook in de Premier League te tonen. Daarnaast keerden deze zomer vier spelers terug bij Brighton na een uitleenbeurt aan een Belgische club: Kjell Scherpen bij KV Oostende en het trio Kacper Kozlowski, Kaoru Mitoma en Deniz Undav bij zusterclub Union.

Vooral naar die laatste twee wordt het uitkijken na hun heldenrol bij de Brusselaars vorig seizoen. Zaterdag zijn ze er alvast in geslaagd om zich in de kijker te spelen. Brighton boekte een vlotte oefenzege tegen het Portugese Estoril, dat met 4-1 voor de bijl ging. Zowel Mitoma als Undav wisten daarbij een doelpuntje mee te pikken.

INVALLERS
De twee aanvallers moesten wel nog op de bank beginnen, maar mochten in de tweede helft toch opdraven. Mitoma kwam bij de rust Trossard vervangen, terwijl Undav na een uur het veld in kwam. Amper vijf minuten later zette de Profvoetballer van het Jaar al een aanval op die door zijn Japanse maat afgerond werd. In de slotminuten zette Undav met een schot van buiten de zestien nog zelf de eindstand op het bord.


Zal Undav ook in de Premier League potten breken?

Meest recent

Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

234
234
'Stunt in de maak? Premier League-club wil Trossard'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

27
27
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

47
47
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

133
133
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

36
36
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

285
285
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

69
69
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

118
118
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

75
75
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

55
55
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

198
198
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

23
23
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

74
74
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

61
61
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

176
176
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

159
159
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

36
36
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

58
58
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

66
66
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

396
396
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

201
201
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

59
59
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

274
274
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

172
172
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

161
161

Meer sportnieuws