Bayat kondigt twee versterkingen aan bij Charleroi

door
Bayat kondigt twee versterkingen aan bij Charleroi

Charleroi nam vorig seizoen een nieuwe start met een verjongde kern en een nieuwe en volstrekt onervaren hoofdtrainer in de figuur van Edward Still, maar die zet pakte goed uit en met een zevende plaats wisten ze zich voor de play-offs te plaatsen. Dat goede resultaat moet nu bevestigd worden, al is het voorlopig wel nog puzzelen voor Still.


Vooral in de aanval is dat het geval, want het vertrek van doelpuntenmaker Bayo werd nog niet opgevangen. Daardoor heeft Still momenteel geen volwaardige eerste spits tot zijn beschikking, maar de trainer zal wel snel offensieve versterking krijgen. Algemeen directeur Mehdi Bayat bevestigt in Sudpresse immers dat Charleroi op het punt staat twee jonge aanvallers te strikken.

In eerste instantie gaat het om centrumspits Nadhir Benbouali. De 22-jarige Algerijn komt over van AC Paradou, waar de Zebra's een jaar geleden ook al Adem Zorgane gingen weghalen. Die transfer bleek een schot in de roos en ongetwijfeld hopen ze op Mambourg dat Benbouali in de voetsporen van zijn landgenoot kan treden.

IRAN
Daarnaast wordt ook een ander beproefd recept weer opgevist en gaat Charleroi weer de Iraanse markt op. Daar halen ze met Amirhossein Hosseinzadeh een 21-jarige linksbuiten op. Hij komt over van Esteghlal, waar hij vorig seizoen acht keer scoorde in 30 competitiematchen. Door die goede prestaties mocht hij in maart ook zijn debuut maken voor de Iraanse nationale ploeg.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Is Charleroi daarmee klaar voor het nieuwe seizoen?

Meest recent

'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

27
27
'Plotse ommekeer: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

74
74
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

225
225
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

121
121
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

84
84
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

414
414
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

278
278
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

230
230
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

144
144
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

246
246
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

397
397
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

59
59
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

126
126
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

58
58
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

248
248
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

192
192
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

64
64
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

66
66
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

96
96
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

194
194
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

142
142
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

123
123
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

417
417
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

108
108

Meer sportnieuws