'Man City vindt transferakkoord voor 35 miljoen'

door
'Man City vindt transferakkoord voor 35 miljoen'

Manchester City liet deze week Raheem Sterling naar Chelsea vertrekken, terwijl enkele weken geleden ook al Gabriel Jesus naar Arsenal mocht gaan. En ook Oleksandr Zinchenko staat op het punt om The Citizens te verlaten.


Arsenal zou namelijk opnieuw zaakjes willen doen met de kampioen, want volgens The Athletic hebben ze na het aantrekken van Jesus nu ook hun zinnen gezet op Zinchenko. De 25-jarige Oekraïner mag bij een goed bod vertrekken deze zomer, want een vaste titularis werd hij bij City nooit. Volgens Fabrizio Romano hebben Arsenal en Manchester City ondertussen al een mondelinge overeenkomst gevonden omtrent de transfer van Zinchenko.

35 MILJOEN EURO

De transfersom zou zo’n 35 miljoen euro bedragen. Op persoonlijk vlak moet de Oekraïener wel nog een akkoord vinden met The Gunners. De gespecialiseerde website Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 25 miljoen euro. Bij Arsenal zou Zinchenko herenigd kunnen worden met Mikel Arteta, die hem nog goed kent uit zijn periode als assistent van Guardiola bij de Citizens.

Guardiola gebruikte de middenvelder de voorbije jaren vooral als linksachter. Op die positie kwam hij vorig seizoen nog 28 keer in actie, waarbij hij goed was voor vijf assists. Zinchenko speelt al sinds 2016 voor City, dat hem destijds op jonge leeftijd voor 2 miljoen euro wegkaapte bij het Russische FC Ufa. Na een seizoen op huurbasis bij PSV brak hij daarna door in Engeland. De international kon daardoor de voorbije jaren vier titels, één FA Cup en vier League Cups op zijn palmares zetten.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd
77

Is Zinchenko een speler voor Arsenal?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

35
35
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

54
54
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

46
46
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

192
192
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

65
65
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

125
125
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

447
447
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

404
404
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

68
68
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

114
114
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

214
214
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

63
63
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

226
226
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

34
34
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

53
53
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

218
218
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

174
174
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

110
110
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

179
179
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

259
259
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

151
151
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

184
184
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

316
316
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

232
232

Meer sportnieuws