'Bayern pakt direct uit met Lewandowski-miljoenen'

door
'Bayern pakt direct uit met Lewandowski-miljoenen'

Net zoals heel wat van zijn collega's meldt ook transferautoriteit Fabrizio Romano dat Bayern München en FC Barcelona een akkoord hebben gevonden over de transfer van Robert Lewandowski. De Duitsers zullen die verworven miljoenen aanwenden om Matthijs De Ligt (Juventus) en Konrad Laimer (RB Leipzig) naar de club te halen.


Bayern München zou namelijk 45 miljoen euro cashen door de verkoop van Robert Lewandowski aan FC Barcelona, een bedrag dat via allerlei variabelen nog kan oplopen tot 50 miljoen euro. Lewandowski zou zelf dan weer tekenen voor 3 seizoenen. Normaal gezien maakt hij dit weekend al zijn opwachting bij zijn nieuwe club.

Bayern München haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt met de komst van Noussair Mazraoui, Ryan Gravenberch en Sadio Mané. Maar de Duitse kampioen is nog lang niet klaar en lijkt nog enkele megatransfers uit de mouw te willen schudden. Zo valt de naam van Cristiano Ronaldo als vervanger van Robert Lewandowski, als die naar FC Barcelona zou trekken. Maar eerst haalt Bayern nog alles uit de kast voor Matthijs de Ligt.

3 PRIORITEITEN

Volgens Fabrizio Romano stelt dat Bayern München na de verkoop van Robert Lewandowski 3 prioriteiten heeft en de komst van Matthijs De Ligt is daar alvast één van. Een nieuw bod is onderweg naar Juventus, dat zo’n 90 à 100 miljoen euro zou bedragen. Daarnaast wil de club Konrad Laimer halen bij RB Leipzig en ten slotte heeft Serge Gnabry onlangs zijn contract verlengd bij Bayern, al moet dat laatste nog officieel bekendgemaakt worden.

LEES OOK: 'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Zal Bayern Lewandowski missen?

Meest recent

‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

1
1
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

21
21
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

35
35
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

20
20
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

70
70
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

72
72
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

79
79
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

120
120
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

91
91
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

104
104
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

41
41
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

395
395
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

177
177
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

120
120
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

264
264
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

377
377
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

303
303
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

103
103
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

506
506
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

100
100
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

313
313
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

264
264
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

101
101
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

244
244
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

526
526

Meer sportnieuws