Antwerp wint van Kiev, aanwinst maakt indruk

441 stemmen
Antwerp wint van Kiev, aanwinst maakt indruk

Royal Antwerp FC nam het vanavond op tegen Dynamo Kiev. Mark van Bommel heeft nog wel wat werk, dat werd duidelijk na deze match, ook al won Antwerp met 2-1. Vincent Janssen en Manuel Benson waren de schutters van dienst.


Antwerp begon rustig aan de partij, maar met Janssen heeft het een roofdier aangetrokken. De Nederlandse spits kreeg de bal na zes minuten in het strafschopgebied aangespeeld, hij kapte zijn tegenstander uit en schoot de bal met links tegen de touwen. Een mooi begin voor Janssen op de Bosuil. De Nederlander deed het niet onaardig en liet zich vaak goed betrekken in het spel. Als de aanvoer er is, lijkt de ex-spits van Tottenham een garantie te zijn op doelpunten. Offensief zat het wel goed bij Antwerp, dat toch een aantal kansen bij elkaar wist te spelen.

Defensief is Alderweireld zeker welkom, want achteraan werd er soms toch te veel ruimte weggegeven. De bezoekers kregen de nodige kansen, mede doordat ze het middenveld domineerden waar Nainggolan, Yussuf en Gerkens het moeilijk hadden. Na 40 minuten scoorde Kiev de verdiende 1-1 via Tsyhankov. De defensie van de Great Old zag er daar zeker niet goed uit, net als Nainggolan. 

In de tweede helft keken we ook niet naar een hoogstaande pot voetbal, al trof Janssen wel nog de paal. In de 70ste minuut bracht Benson met een héérlijke vrije trap - zijn derde al in deze voorbereiding - de thuisploeg op een 2-1-voorsprong. De flankaanvaller lijkt alsnog in Antwerpen te blijven, want Van Bommel is een fan van de ex-speler van KRC Genk. 

Conclusie: Antwerp speelde een degelijke partij, maar vooral defensief (vooral in de eerste helft vielen er veel te veel gaten) heeft Van Bommel wel nog wat werk. Ook het centrale middenveld moet nog onder stoom komen. Toch mag Antwerp geen problemen kennen met het Kosovaarse Drita, dat het komende week partij geeft in Europa. Bij Antwerp zagen ze vooral dat Janssen een stevige aanwinst is.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Is Antwerp klaar voor de competitie?

Meest recent

'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

13
13
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

27
27
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

71
71
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

128
128
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

64
64
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

276
276
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

134
134
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

232
232
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

117
117
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

160
160
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

110
110
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

841
841
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1123
1123
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

78
78
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

585
585
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

182
182
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

295
295
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

655
655
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

169
169
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

160
160
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

383
383
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

220
220
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

225
225
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260

Meer sportnieuws