Antwerp wint van Kiev, aanwinst maakt indruk

441
Antwerp wint van Kiev, aanwinst maakt indruk

Royal Antwerp FC nam het vanavond op tegen Dynamo Kiev. Mark van Bommel heeft nog wel wat werk, dat werd duidelijk na deze match, ook al won Antwerp met 2-1. Vincent Janssen en Manuel Benson waren de schutters van dienst.


Antwerp begon rustig aan de partij, maar met Janssen heeft het een roofdier aangetrokken. De Nederlandse spits kreeg de bal na zes minuten in het strafschopgebied aangespeeld, hij kapte zijn tegenstander uit en schoot de bal met links tegen de touwen. Een mooi begin voor Janssen op de Bosuil. De Nederlander deed het niet onaardig en liet zich vaak goed betrekken in het spel. Als de aanvoer er is, lijkt de ex-spits van Tottenham een garantie te zijn op doelpunten. Offensief zat het wel goed bij Antwerp, dat toch een aantal kansen bij elkaar wist te spelen.

Defensief is Alderweireld zeker welkom, want achteraan werd er soms toch te veel ruimte weggegeven. De bezoekers kregen de nodige kansen, mede doordat ze het middenveld domineerden waar Nainggolan, Yussuf en Gerkens het moeilijk hadden. Na 40 minuten scoorde Kiev de verdiende 1-1 via Tsyhankov. De defensie van de Great Old zag er daar zeker niet goed uit, net als Nainggolan. 

In de tweede helft keken we ook niet naar een hoogstaande pot voetbal, al trof Janssen wel nog de paal. In de 70ste minuut bracht Benson met een héérlijke vrije trap - zijn derde al in deze voorbereiding - de thuisploeg op een 2-1-voorsprong. De flankaanvaller lijkt alsnog in Antwerpen te blijven, want Van Bommel is een fan van de ex-speler van KRC Genk. 

Conclusie: Antwerp speelde een degelijke partij, maar vooral defensief (vooral in de eerste helft vielen er veel te veel gaten) heeft Van Bommel wel nog wat werk. Ook het centrale middenveld moet nog onder stoom komen. Toch mag Antwerp geen problemen kennen met het Kosovaarse Drita, dat het komende week partij geeft in Europa. Bij Antwerp zagen ze vooral dat Janssen een stevige aanwinst is.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Is Antwerp klaar voor de competitie?

Meest recent

Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

15
15
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

101
101
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

43
43
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

32
32
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

244
244
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

20
20
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

378
378
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

40
40
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

629
629
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

60
60
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

24
24
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

526
526
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

209
209
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1026
1026
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

160
160
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

210
210
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

98
98
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

320
320
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

252
252
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

301
301
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

128
128
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

66
66

Meer sportnieuws