'AA Gent ziet Torunarigha naar Premier League verkassen'

144 stemmen
'AA Gent ziet Torunarigha naar Premier League verkassen'

AA Gent haalde met Hugo Cuypers tot op heden één grote aanwinst en Casper Nielsen moet de tweede worden. De Buffalo’s zouden ook graag Jordan Torunarigha aan boord houden, maar dat gaat niet lukken. Hij heeft bijna een nieuwe club.


Britse media melden dat West Ham United zijn zinnen heeft gezet op Torunarigha en ze zouden ondertussen al een officieel bod hebben neergelegd bij Hertha BSC. Bij de Duitse club willen ze meewerken als er een bedrag van zeker 5 miljoen euro op tafel komt, maar het is niet bekend hoeveel de Engelsen op tafel willen leggen.

Een maand geleden maakten Duitse media bekend dat AA Gent een bod van 2 miljoen euro plus bonussen had gedaan, maar dat voorstel werd weggelachen door Hertha BSC. AA Gent huurde de speler in januari van Hertha BSC en hij liet met zijn snelheid en duelkracht een zeer goede indruk achter. Michel Louwagie had echter geen aankoopoptie in de deal kunnen afdwingen.

LAAG GENTS BOD

Bij Hertha BSC zagen ze het potentieel van de Duitse verdediger, maar ze zijn blijkbaar toch bereid om hem definitief te laten gaan. Gaat AA Gent alsnog een versnelling hoger schakelen en doet het nog een financieel beter voorstel, of laten ze bij de bekerwinnaar het dossier links liggen en gaan ze voor andere pistes? De komende dagen en weken zal er wellicht meer duidelijkheid gaan komen over de toekomst van de centrale verdediger. Wordt dus nog vervolgd.

Moet Gent nog een ultieme inspanning doen?

Meest recent

Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

37
37
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

216
216
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

37
37
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

213
213
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

240
240
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

157
157
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

16
16
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

102
102
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

55
55
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

91
91
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

232
232
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

78
78
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

169
169
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

453
453
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

151
151
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

89
89
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

103
103
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

222
222
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

241
241
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

100
100
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

53
53
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

227
227
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

252
252
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

109
109
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57

Meer sportnieuws