'Gulzig Chelsea loopt tegen grote transferdomper aan'

door
'Gulzig Chelsea loopt tegen grote transferdomper aan'

Chelsea zal deze zomer nog stevig uithalen op de transfermarkt, want nieuwe eigenaar Todd Boehly lijkt van plan om meteen stevig zijn stempel te drukken. De Blues pakten al uit door Raheem Sterling voor 56 miljoen euro weg te kapen bij concurrent Manchester City en zijn nu ook van plan om hun defensie te versterken na het vertrek van Andreas Christensen en Antonio Rüdiger.


Kalidou Koulibaly zal één van de komende dagen zijn handtekening zetten op Stamford Bridge, maar daar zal het niet bij blijven. Alleen heeft Chelsea wel een blauwtje gelopen in zijn poging om meteen een dubbelslag te slaan. De club onderhandelde de voorbije dagen volop om ook Nathan Aké bij Man City weg te kapen, maar volgens Fabrizio Romano is die transfer nog afgeknapt.

Nochtans had Chelsea al een persoonlijk akkoord met Aké en leken ook de onderhandelingen op clubniveau de goede kant op te gaan. Na een goed gesprek met Pep Guardiola zou de Nederlander uiteindelijk echter besloten hebben om alsnog bij de Engelse kampioen te blijven en daar voor zijn plaats te vechten. Chelsea blijft zo met lege handen achter.

OVER NAAR PARIJS
Ze hebben gelukkig wel nog enkele alternatieven achter de hand om alsnog de vacature in de defensie in te vullen. Zo gingen de voorbije dagen ook al de namen van Jules Koundé (FC Sevilla) en Presnel Kimpembe (PSG) rond. Het lijkt erop dat die laatste de volgende in de rij zal worden, want Chelsea zou inmiddels al bezig zijn hem uit Parijs weg te lokken.


LEES OOK: CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Domper voor Chelsea?

Meest recent

Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

8
8
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

15
15
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

35
35
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

50
50
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

176
176
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

32
32
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

162
162
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

605
605
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

296
296
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

133
133
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

112
112
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

358
358
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

318
318
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

31
31
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

431
431
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

124
124
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

81
81
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

133
133
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

210
210
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

141
141
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

105
105
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

97
97
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

157
157
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

230
230
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

349
349

Meer sportnieuws