'Gulzig Chelsea loopt tegen grote transferdomper aan'

60 stemmen
'Gulzig Chelsea loopt tegen grote transferdomper aan'

Chelsea zal deze zomer nog stevig uithalen op de transfermarkt, want nieuwe eigenaar Todd Boehly lijkt van plan om meteen stevig zijn stempel te drukken. De Blues pakten al uit door Raheem Sterling voor 56 miljoen euro weg te kapen bij concurrent Manchester City en zijn nu ook van plan om hun defensie te versterken na het vertrek van Andreas Christensen en Antonio Rüdiger.


Kalidou Koulibaly zal één van de komende dagen zijn handtekening zetten op Stamford Bridge, maar daar zal het niet bij blijven. Alleen heeft Chelsea wel een blauwtje gelopen in zijn poging om meteen een dubbelslag te slaan. De club onderhandelde de voorbije dagen volop om ook Nathan Aké bij Man City weg te kapen, maar volgens Fabrizio Romano is die transfer nog afgeknapt.

Nochtans had Chelsea al een persoonlijk akkoord met Aké en leken ook de onderhandelingen op clubniveau de goede kant op te gaan. Na een goed gesprek met Pep Guardiola zou de Nederlander uiteindelijk echter besloten hebben om alsnog bij de Engelse kampioen te blijven en daar voor zijn plaats te vechten. Chelsea blijft zo met lege handen achter.

OVER NAAR PARIJS
Ze hebben gelukkig wel nog enkele alternatieven achter de hand om alsnog de vacature in de defensie in te vullen. Zo gingen de voorbije dagen ook al de namen van Jules Koundé (FC Sevilla) en Presnel Kimpembe (PSG) rond. Het lijkt erop dat die laatste de volgende in de rij zal worden, want Chelsea zou inmiddels al bezig zijn hem uit Parijs weg te lokken.


LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

🚀

Domper voor Chelsea?

Meest recent

'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

3
3
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

15
15
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

21
21
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

214
214
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

84
84
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

591
591
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

68
68
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

42
42
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

71
71
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

60
60
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

155
155
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

290
290
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

267
267
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

463
463
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

894
894
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

140
140
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

835
835
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

213
213
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

645
645
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

226
226
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

191
191
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

169
169
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1150
1150
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

623
623

Meer sportnieuws