'Gulzig Chelsea loopt tegen grote transferdomper aan'

door
'Gulzig Chelsea loopt tegen grote transferdomper aan'

Chelsea zal deze zomer nog stevig uithalen op de transfermarkt, want nieuwe eigenaar Todd Boehly lijkt van plan om meteen stevig zijn stempel te drukken. De Blues pakten al uit door Raheem Sterling voor 56 miljoen euro weg te kapen bij concurrent Manchester City en zijn nu ook van plan om hun defensie te versterken na het vertrek van Andreas Christensen en Antonio Rüdiger.


Kalidou Koulibaly zal één van de komende dagen zijn handtekening zetten op Stamford Bridge, maar daar zal het niet bij blijven. Alleen heeft Chelsea wel een blauwtje gelopen in zijn poging om meteen een dubbelslag te slaan. De club onderhandelde de voorbije dagen volop om ook Nathan Aké bij Man City weg te kapen, maar volgens Fabrizio Romano is die transfer nog afgeknapt.

Nochtans had Chelsea al een persoonlijk akkoord met Aké en leken ook de onderhandelingen op clubniveau de goede kant op te gaan. Na een goed gesprek met Pep Guardiola zou de Nederlander uiteindelijk echter besloten hebben om alsnog bij de Engelse kampioen te blijven en daar voor zijn plaats te vechten. Chelsea blijft zo met lege handen achter.

OVER NAAR PARIJS
Ze hebben gelukkig wel nog enkele alternatieven achter de hand om alsnog de vacature in de defensie in te vullen. Zo gingen de voorbije dagen ook al de namen van Jules Koundé (FC Sevilla) en Presnel Kimpembe (PSG) rond. Het lijkt erop dat die laatste de volgende in de rij zal worden, want Chelsea zou inmiddels al bezig zijn hem uit Parijs weg te lokken.


LEES OOK: 'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

Domper voor Chelsea?

Meest recent

Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

11
11
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

5
5
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

79
79
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

173
173
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

157
157
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

181
181
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

65
65
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

163
163
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

231
231
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

198
198
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

109
109
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

104
104
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

147
147
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

139
139
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

141
141
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

89
89
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

257
257
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

150
150
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

185
185
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

281
281
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

259
259
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

143
143
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

54
54
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

241
241
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

437
437

Meer sportnieuws