'Anderlecht wil voor verrassende terugkeer zorgen'

door
'Anderlecht wil voor verrassende terugkeer zorgen'

Anderlecht moest deze zomer weer opnieuw beginnen, na het vertrek van Vincent Kompany en enkele sterkhouders. Zo herhaalde bijvoorbeeld in de voorhoede het scenario van de voorbije jaren zich weer, want opnieuw huurde Paars-Wit met Joshua Zirkzee en Christian Kouamé twee spelers zonder aankoopoptie. Pogingen om die eerste langer te houden, draaiden bovendien op niets uit.


Een definitieve transfer van Zirkzee bleek veel te duur en dus schakelde Anderlecht door met de komst van Sebastiano Esposito, die met aankoopoptie gehuurd wordt van Inter. Wellicht strijkt weldra ook nog Fabio Silva neer, ook opnieuw op huurbasis van Wolverhampton. Maar het lijkt erop dat ze in het Lotto Park ook een andere deal niet opgegeven hebben.

Zo stelt Tuttomercatoweb dat een terugkeer van Kouamé nog altijd tot de mogelijkheden behoort. De spits is momenteel op stage met Fiorentina, maar daar lijkt hij niet te zullen blijven. Hij werd de voorbije weken ook al gelinkt aan Club Brugge, dat nog steeds op zoek is naar een nieuwe spits. Daarnaast is er ook nog de nodige belangstelling uit Italië en het buitenland.

KNOOP DOORHAKKEN
Galatasaray zou de Ivoriaan graag naar Turkije halen, terwijl hij opnieuw zijn kans zou kunnen gaan in de Serie A bij Bologna of Cremonese. Wellicht zal de komende weken de knoop over zijn toekomst doorgehakt worden.

LEES OOK: ‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Zal Kouamé nog terugkeren?

Meest recent

Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

23
23
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

295
295
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

137
137
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

209
209
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

178
178
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

461
461
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

164
164
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

72
72
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

209
209
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

69
69
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

397
397
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

175
175
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

63
63
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

42
42
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

68
68
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

169
169
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

107
107
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

60
60
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

249
249
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

111
111
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

79
79
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

265
265
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

161
161
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

1101
1101
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

256
256

Meer sportnieuws