'Lewandowski wijst 2 grootmachten de deur'

door
'Lewandowski wijst 2 grootmachten de deur'

Bayern München is intussen ook alweer begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. Daarbij meldde ook Robert Lewandowski zich weer op training, al deed de Poolse steraanvaller dat wel met frisse tegenzin. De voorbije maanden liet hij al meermaals blijken dat hij deze zomer absoluut wil vertrekken na acht jaar bij de Duitse kampioen, maar die houdt voorlopig het been stijf.


De vertrekwens van Lewandowski is wel bij de nodige andere Europese topclubs binnengekomen. Vooral FC Barcelona schoot snel in actie, maar vond nog steeds geen akkoord met Bayern. De eerste twee boden vanuit Catalonië werden afgewezen en over een derde aanbieding, die naar verluidt 50 miljoen euro zou bedragen, is nog geen nieuws.

Dat de deal zo aansleept, zorgt ervoor dat ook een aantal andere teams hun kans geroken hebben. BILD meldt dat inmiddels ook Chelsea en Paris Saint-Germain zich gemeld hebben bij de entourage van Lewandowski. Ze kregen daar echter meteen een duidelijke boodschap te horen: de 33-jarige is momenteel niet geïnteresseerd om met hen te onderhandelen.

ALLES OP BARCELONA
Lewandowski wil immers absoluut naar Barcelona en is bereid om daarvoor geduld te tonen. De transfermarkt is nog anderhalve maand open, dus er is nog genoeg tijd om een deal rond te krijgen. Al zal de speler uiteraard liefst zo snel mogelijk duidelijkheid over zijn toekomst krijgen, want hij verkondigde eind vorig seizoen dat hij wellicht zijn laatste match voor Bayern gespeeld had.


LEES OOK: Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Zou Lewandowski naar de aanbiedingen moeten luisteren?

Meest recent

TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

100
100
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

47
47
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

55
55
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

30
30
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

70
70
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

192
192
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

274
274
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

43
43
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

92
92
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

284
284
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

225
225
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

90
90
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

577
577
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

132
132
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

238
238
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

195
195
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

228
228
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

390
390
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

191
191
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

246
246
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

48
48
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

154
154
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

92
92
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

188
188
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

109
109

Meer sportnieuws