'Lewandowski wijst 2 grootmachten de deur'

door
'Lewandowski wijst 2 grootmachten de deur'

Bayern München is intussen ook alweer begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. Daarbij meldde ook Robert Lewandowski zich weer op training, al deed de Poolse steraanvaller dat wel met frisse tegenzin. De voorbije maanden liet hij al meermaals blijken dat hij deze zomer absoluut wil vertrekken na acht jaar bij de Duitse kampioen, maar die houdt voorlopig het been stijf.


De vertrekwens van Lewandowski is wel bij de nodige andere Europese topclubs binnengekomen. Vooral FC Barcelona schoot snel in actie, maar vond nog steeds geen akkoord met Bayern. De eerste twee boden vanuit Catalonië werden afgewezen en over een derde aanbieding, die naar verluidt 50 miljoen euro zou bedragen, is nog geen nieuws.

Dat de deal zo aansleept, zorgt ervoor dat ook een aantal andere teams hun kans geroken hebben. BILD meldt dat inmiddels ook Chelsea en Paris Saint-Germain zich gemeld hebben bij de entourage van Lewandowski. Ze kregen daar echter meteen een duidelijke boodschap te horen: de 33-jarige is momenteel niet geïnteresseerd om met hen te onderhandelen.

ALLES OP BARCELONA
Lewandowski wil immers absoluut naar Barcelona en is bereid om daarvoor geduld te tonen. De transfermarkt is nog anderhalve maand open, dus er is nog genoeg tijd om een deal rond te krijgen. Al zal de speler uiteraard liefst zo snel mogelijk duidelijkheid over zijn toekomst krijgen, want hij verkondigde eind vorig seizoen dat hij wellicht zijn laatste match voor Bayern gespeeld had.


LEES OOK: Club NXT schrijft geschiedenis: knalprestatie en finale YL

Zou Lewandowski naar de aanbiedingen moeten luisteren?

Meest recent

Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

9
9
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

41
41
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

35
35
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

122
122
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

96
96
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

219
219
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

122
122
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

223
223
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

190
190
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

119
119
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

87
87
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

157
157
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

44
44
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

174
174
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

71
71
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

288
288
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

93
93
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

80
80
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

363
363
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

65
65
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

59
59
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

57
57
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

316
316
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

161
161

Meer sportnieuws