'Lewandowski wijst 2 grootmachten de deur'

door
'Lewandowski wijst 2 grootmachten de deur'

Bayern München is intussen ook alweer begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. Daarbij meldde ook Robert Lewandowski zich weer op training, al deed de Poolse steraanvaller dat wel met frisse tegenzin. De voorbije maanden liet hij al meermaals blijken dat hij deze zomer absoluut wil vertrekken na acht jaar bij de Duitse kampioen, maar die houdt voorlopig het been stijf.


De vertrekwens van Lewandowski is wel bij de nodige andere Europese topclubs binnengekomen. Vooral FC Barcelona schoot snel in actie, maar vond nog steeds geen akkoord met Bayern. De eerste twee boden vanuit Catalonië werden afgewezen en over een derde aanbieding, die naar verluidt 50 miljoen euro zou bedragen, is nog geen nieuws.

Dat de deal zo aansleept, zorgt ervoor dat ook een aantal andere teams hun kans geroken hebben. BILD meldt dat inmiddels ook Chelsea en Paris Saint-Germain zich gemeld hebben bij de entourage van Lewandowski. Ze kregen daar echter meteen een duidelijke boodschap te horen: de 33-jarige is momenteel niet geïnteresseerd om met hen te onderhandelen.

ALLES OP BARCELONA
Lewandowski wil immers absoluut naar Barcelona en is bereid om daarvoor geduld te tonen. De transfermarkt is nog anderhalve maand open, dus er is nog genoeg tijd om een deal rond te krijgen. Al zal de speler uiteraard liefst zo snel mogelijk duidelijkheid over zijn toekomst krijgen, want hij verkondigde eind vorig seizoen dat hij wellicht zijn laatste match voor Bayern gespeeld had.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

Zou Lewandowski naar de aanbiedingen moeten luisteren?

Meest recent

Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

35
35
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

9
9
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

52
52
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

59
59
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

77
77
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

200
200
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

76
76
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

71
71
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

272
272
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

62
62
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

113
113
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

129
129
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

291
291
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

333
333
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

122
122
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

117
117
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

127
127
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

447
447
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

484
484
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

135
135
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

433
433
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

527
527
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

311
311
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

125
125
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

91
91

Meer sportnieuws