'Lewandowski wijst 2 grootmachten de deur'

door
'Lewandowski wijst 2 grootmachten de deur'

Bayern München is intussen ook alweer begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. Daarbij meldde ook Robert Lewandowski zich weer op training, al deed de Poolse steraanvaller dat wel met frisse tegenzin. De voorbije maanden liet hij al meermaals blijken dat hij deze zomer absoluut wil vertrekken na acht jaar bij de Duitse kampioen, maar die houdt voorlopig het been stijf.


De vertrekwens van Lewandowski is wel bij de nodige andere Europese topclubs binnengekomen. Vooral FC Barcelona schoot snel in actie, maar vond nog steeds geen akkoord met Bayern. De eerste twee boden vanuit Catalonië werden afgewezen en over een derde aanbieding, die naar verluidt 50 miljoen euro zou bedragen, is nog geen nieuws.

Dat de deal zo aansleept, zorgt ervoor dat ook een aantal andere teams hun kans geroken hebben. BILD meldt dat inmiddels ook Chelsea en Paris Saint-Germain zich gemeld hebben bij de entourage van Lewandowski. Ze kregen daar echter meteen een duidelijke boodschap te horen: de 33-jarige is momenteel niet geïnteresseerd om met hen te onderhandelen.

ALLES OP BARCELONA
Lewandowski wil immers absoluut naar Barcelona en is bereid om daarvoor geduld te tonen. De transfermarkt is nog anderhalve maand open, dus er is nog genoeg tijd om een deal rond te krijgen. Al zal de speler uiteraard liefst zo snel mogelijk duidelijkheid over zijn toekomst krijgen, want hij verkondigde eind vorig seizoen dat hij wellicht zijn laatste match voor Bayern gespeeld had.


LEES OOK: PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Zou Lewandowski naar de aanbiedingen moeten luisteren?

Meest recent

'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

12
12
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

112
112
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

30
30
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

551
551
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

90
90
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

256
256
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

411
411
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

55
55
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

120
120
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

131
131
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

55
55
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

148
148
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

76
76
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

163
163
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

76
76
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

134
134
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

35
35
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

169
169
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

596
596
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

192
192
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

615
615
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

104
104
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

511
511
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

140
140
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

58
58

Meer sportnieuws