'Schreuder zorgt voor gigantische verrassing bij Ajax'

door
'Schreuder zorgt voor gigantische verrassing bij Ajax'

Bij Club Brugge moesten ze deze zomer al na een halfjaar afscheid nemen van Alfred Schreuder. De Nederlander kwam in januari Philippe Clement opvolgen, pakte de titel en trok prompt de deur weer achter zich dicht. Hij werd immers verleid door Ajax, waar hem na het vertrek van Erik ten Hag en een pak smaakmakers een enorme uitdaging wacht.


Het lijstje vertrekkers bij Ajax deze zomer oogt immers indrukwekkend. Sébastien Haller, Ryan Gravenberch, Noussair Mazraoui en André Onana hebben al een nieuwe club gevonden en de verwachting is dat ook Lisandro Martinez snel de club zal verlaten voor Manchester United. Ajax moet dus vervangers zoeken en daarvoor kijkt Schreuder ook in eigen rangen.

Zo zou er weleens een opmerkelijke comeback aan kunnen komen, want Ajax Showtime meldt dat mogelijke Hassane Bandé een nieuwe kans krijgt bij de A-kern. De 23-jarige aanvaller keerde deze zomer terug in Amsterdam nadat hij anderhalf jaar uitgeleend werd aan het Kroatische NK Istra, waar hij met acht goals in 51 matchen geen overweldigende statistieken kon voorleggen.

8 MILJOEN
Desondanks geeft Schreuder de Burkinees, die in 2018 voor 8 miljoen euro overkwam van KV Mechelen, een nieuwe kans om zich te bewijzen. Bandé mocht al mee op stage naar De Lutte, al kreeg hij geen minuten in de twee oefenmatchen die Ajax daar speelde. Dat kwam echter omdat zijn werkvergunning nog niet in orde is. Wanneer dat probleem binnen enkele dagen opgelost is, zou hij weleens weer het Ajax-shirt kunnen aantrekken. Nochtans leek hij afgeschreven, nadat hij kort na zijn komst een zware blessure opliep en daarna nooit meer zijn beste niveau haalde.

LEES OOK: Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Zal hij nog doorbreken bij Ajax?

Meest recent

Spaanse pers fileert Club: één speler op piëdestal gezet

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

43
43
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

59
59
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

197
197
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

161
161
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

98
98
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

69
69
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

81
81
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

81
81
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

62
62
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

125
125
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

137
137
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

331
331
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

114
114
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

319
319
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

120
120
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

44
44
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

415
415
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

199
199
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

46
46
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

95
95
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

298
298
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

150
150

Meer sportnieuws