'Schreuder zorgt voor gigantische verrassing bij Ajax'

door
'Schreuder zorgt voor gigantische verrassing bij Ajax'

Bij Club Brugge moesten ze deze zomer al na een halfjaar afscheid nemen van Alfred Schreuder. De Nederlander kwam in januari Philippe Clement opvolgen, pakte de titel en trok prompt de deur weer achter zich dicht. Hij werd immers verleid door Ajax, waar hem na het vertrek van Erik ten Hag en een pak smaakmakers een enorme uitdaging wacht.


Het lijstje vertrekkers bij Ajax deze zomer oogt immers indrukwekkend. Sébastien Haller, Ryan Gravenberch, Noussair Mazraoui en André Onana hebben al een nieuwe club gevonden en de verwachting is dat ook Lisandro Martinez snel de club zal verlaten voor Manchester United. Ajax moet dus vervangers zoeken en daarvoor kijkt Schreuder ook in eigen rangen.

Zo zou er weleens een opmerkelijke comeback aan kunnen komen, want Ajax Showtime meldt dat mogelijke Hassane Bandé een nieuwe kans krijgt bij de A-kern. De 23-jarige aanvaller keerde deze zomer terug in Amsterdam nadat hij anderhalf jaar uitgeleend werd aan het Kroatische NK Istra, waar hij met acht goals in 51 matchen geen overweldigende statistieken kon voorleggen.

8 MILJOEN
Desondanks geeft Schreuder de Burkinees, die in 2018 voor 8 miljoen euro overkwam van KV Mechelen, een nieuwe kans om zich te bewijzen. Bandé mocht al mee op stage naar De Lutte, al kreeg hij geen minuten in de twee oefenmatchen die Ajax daar speelde. Dat kwam echter omdat zijn werkvergunning nog niet in orde is. Wanneer dat probleem binnen enkele dagen opgelost is, zou hij weleens weer het Ajax-shirt kunnen aantrekken. Nochtans leek hij afgeschreven, nadat hij kort na zijn komst een zware blessure opliep en daarna nooit meer zijn beste niveau haalde.

LEES OOK: Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Zal hij nog doorbreken bij Ajax?

Meest recent

Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

31
31
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

15
15
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

58
58
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

218
218
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

68
68
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

142
142
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

32
32
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

40
40
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

163
163
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

258
258
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

104
104
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

332
332
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

122
122
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

80
80
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

302
302
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

109
109
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

186
186
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

358
358
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

80
80
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

30
30
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

72
72
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

155
155
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

33
33
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

25
25

Meer sportnieuws