'Schreuder zorgt voor gigantische verrassing bij Ajax'

191 stemmen
'Schreuder zorgt voor gigantische verrassing bij Ajax'

Bij Club Brugge moesten ze deze zomer al na een halfjaar afscheid nemen van Alfred Schreuder. De Nederlander kwam in januari Philippe Clement opvolgen, pakte de titel en trok prompt de deur weer achter zich dicht. Hij werd immers verleid door Ajax, waar hem na het vertrek van Erik ten Hag en een pak smaakmakers een enorme uitdaging wacht.


Het lijstje vertrekkers bij Ajax deze zomer oogt immers indrukwekkend. Sébastien Haller, Ryan Gravenberch, Noussair Mazraoui en André Onana hebben al een nieuwe club gevonden en de verwachting is dat ook Lisandro Martinez snel de club zal verlaten voor Manchester United. Ajax moet dus vervangers zoeken en daarvoor kijkt Schreuder ook in eigen rangen.

Zo zou er weleens een opmerkelijke comeback aan kunnen komen, want Ajax Showtime meldt dat mogelijke Hassane Bandé een nieuwe kans krijgt bij de A-kern. De 23-jarige aanvaller keerde deze zomer terug in Amsterdam nadat hij anderhalf jaar uitgeleend werd aan het Kroatische NK Istra, waar hij met acht goals in 51 matchen geen overweldigende statistieken kon voorleggen.

8 MILJOEN
Desondanks geeft Schreuder de Burkinees, die in 2018 voor 8 miljoen euro overkwam van KV Mechelen, een nieuwe kans om zich te bewijzen. Bandé mocht al mee op stage naar De Lutte, al kreeg hij geen minuten in de twee oefenmatchen die Ajax daar speelde. Dat kwam echter omdat zijn werkvergunning nog niet in orde is. Wanneer dat probleem binnen enkele dagen opgelost is, zou hij weleens weer het Ajax-shirt kunnen aantrekken. Nochtans leek hij afgeschreven, nadat hij kort na zijn komst een zware blessure opliep en daarna nooit meer zijn beste niveau haalde.

LEES OOK: Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Zal hij nog doorbreken bij Ajax?

Meest recent

Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

12
12
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

4
4
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

156
156
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

31
31
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

104
104
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

228
228
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

34
34
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

145
145
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

285
285
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

418
418
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

370
370
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

141
141
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

80
80
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

382
382
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

202
202
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

485
485
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

133
133
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

331
331
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

566
566
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

316
316
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1002
1002
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

469
469
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

358
358

Meer sportnieuws