'Club Brugge gaat toch weer vol voor Nielsen'

door
'Club Brugge gaat toch weer vol voor Nielsen'

Twee dagen voor zijn eerste officiële wedstrijd heeft Club Brugge nog steeds zijn zo begeerde middenvelder nog niet gevonden. De landskampioen kan op de middenstrook nog wel wat vers bloed gebruiken door de langdurige blessure van Mats Rits, maar slaagde er tot dusver niet in iemand te overtuigen. Desondanks liggen nog enkele pistes op tafel.


Zo dook de voorbije dagen de naam van Nicolas Raskin weer op in het Jan Breydelstadion, maar is ook de komst van Casper Nielsen nog lang niet van tafel. Integendeel zelfs, want Het Laatste Nieuws stelt nu dat Blauw-Zwart weer helemaal doordrukt voor de Deen. De komende dagen zullen ze immers de onderhandelingen met Union over een transfer hervatten.

Enkele weken geleden bracht Club al een bod uit op Nielsen, dat naar verluidt 3,5 miljoen euro bedroeg. Union weigerde dat, want de Brusselaars willen minstens 5 miljoen. Dat bedrag zou AA Gent wel bereid zijn om te betalen en dus lijkt het erop dat Club toch in de buurt van die som zal moeten komen als het de smaakmaker niet naar een concurrent wil zien trekken.

ANDERLECHT
Al zijn de Buffalo's lang niet de enige andere club die op de diensten van Nielsen azen. Ook een team uit de Premier League zou zich inmiddels gemeld hebben, terwijl HLN zelfs niet uitsluit dat ook Anderlecht zich nog in de strijd zal mengen. Bij Paars-Wit zou Nielsen herenigd kunnen worden met Felice Mazzu en na het vertrek van Josh Cullen lijkt een middenvelder geen onredelijke versterking, maar de kans lijkt klein dat Anderlecht financieel zal kunnen concurreren.

LEES OOK: Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Zal Club er nog in slagen Nielsen te strikken?

Meest recent

Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

5
5
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

48
48
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

111
111
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

20
20
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

97
97
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

34
34
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

130
130
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

63
63
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

92
92
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

182
182
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

201
201
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

16
16
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

357
357
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

88
88
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

401
401
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

41
41
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

232
232
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

102
102
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

111
111
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

92
92
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

261
261
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

278
278
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

310
310

Meer sportnieuws