'Club Brugge gaat toch weer vol voor Nielsen'

door
'Club Brugge gaat toch weer vol voor Nielsen'

Twee dagen voor zijn eerste officiële wedstrijd heeft Club Brugge nog steeds zijn zo begeerde middenvelder nog niet gevonden. De landskampioen kan op de middenstrook nog wel wat vers bloed gebruiken door de langdurige blessure van Mats Rits, maar slaagde er tot dusver niet in iemand te overtuigen. Desondanks liggen nog enkele pistes op tafel.


Zo dook de voorbije dagen de naam van Nicolas Raskin weer op in het Jan Breydelstadion, maar is ook de komst van Casper Nielsen nog lang niet van tafel. Integendeel zelfs, want Het Laatste Nieuws stelt nu dat Blauw-Zwart weer helemaal doordrukt voor de Deen. De komende dagen zullen ze immers de onderhandelingen met Union over een transfer hervatten.

Enkele weken geleden bracht Club al een bod uit op Nielsen, dat naar verluidt 3,5 miljoen euro bedroeg. Union weigerde dat, want de Brusselaars willen minstens 5 miljoen. Dat bedrag zou AA Gent wel bereid zijn om te betalen en dus lijkt het erop dat Club toch in de buurt van die som zal moeten komen als het de smaakmaker niet naar een concurrent wil zien trekken.

ANDERLECHT
Al zijn de Buffalo's lang niet de enige andere club die op de diensten van Nielsen azen. Ook een team uit de Premier League zou zich inmiddels gemeld hebben, terwijl HLN zelfs niet uitsluit dat ook Anderlecht zich nog in de strijd zal mengen. Bij Paars-Wit zou Nielsen herenigd kunnen worden met Felice Mazzu en na het vertrek van Josh Cullen lijkt een middenvelder geen onredelijke versterking, maar de kans lijkt klein dat Anderlecht financieel zal kunnen concurreren.

LEES OOK: KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

Zal Club er nog in slagen Nielsen te strikken?

Meest recent

'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

59
59
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

53
53
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

50
50
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

82
82
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

133
133
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

351
351
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

205
205
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

72
72
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

78
78
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

238
238
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

243
243
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

110
110
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

396
396
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

313
313
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

207
207
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

359
359
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1017
1017
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

117
117
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

213
213
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

318
318
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

98
98
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

236
236
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

234
234
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

384
384
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

206
206

Meer sportnieuws