Twee Hazard-concurrenten overleven 'Operation Exit' niet

134 stemmen
Twee Hazard-concurrenten overleven 'Operation Exit' niet

Er zijn twee voetballers die de 'Operation Exit' van Real Madrid niet overleven. Take Kubo en Reinier Jesus moeten vertrekken vanwege het probleem met de quota buiten de EU. Goed nieuws voor Eden Hazard die van beide aanvallers geen concurrentie hoeft te verwachten dit seizoen. 

De plaatsen voor niet-EU-speler zijn door de nieuwe regelgeving beperkt. De spelers van buiten de EU die wil mogen blijven zijn: Militao, Rodrygo en Vinicius. Om die reden werkt de Koninklijke aan het vinden van een bestemming voor hen, zo meldt Marca

Real behoudt wel het vertrouwen in hun potentieel. Het moet dan wel een betere bestemming zijn dan vorig jaar. Kubo (Villareal) en Reinier (Dortmund) kwamen van een kale reis met weinig speelminuten terug. 

LA LIGA
De belangrijkste geïnteresseerde voor Kubo is Real Sociedad. Volgens de Spaanse krant zijn er structurele verschillen met Real Madrid. De Koninklijke wil een eenvoudige lening en de Baskische club wil er aankoopoptie aan toevoegen. Valladolid, waar de Braziliaanse spits Ronaldo mede-eigenaar is, informeerde al naar Reinier. Zijn vertegenwoordiger is erop gebrand een project te vinden waar de jonge Braziliaan eens zijn kwaliteiten kan laten zien. De afgelopen twee jaar lukte dat niet in de schaduw van Haaland.

LEES OOK: Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Is het vertrek van deze twee jongens goed nieuws voor Hazard?

Meest recent

Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

0
0
Joos zorgt voor ophef met voorspelling over Gouden Schoen

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

26
26
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

81
81
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

57
57
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

194
194
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

37
37
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

211
211
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

512
512
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

309
309
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

392
392
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

68
68
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

110
110
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

155
155
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

59
59
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

122
122
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

185
185
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

136
136
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

89
89
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

463
463
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

163
163
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

91
91
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

348
348
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

332
332
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

110
110

Meer sportnieuws