'Anderlecht bibbert: grootmacht meldt zich voor Gomez'

door
'Anderlecht bibbert: grootmacht meldt zich voor Gomez'

Bij Anderlecht staan ze komend weekend voor hun laatste grote test voor de start van de competitie, want zaterdag krijgen ze voor hun galawedstrijd het bezoek van Olympique Lyon. Felice Mazzu zal echter nog niet op zijn allersterkste elftal kunnen rekenen, want hij moet het nog zonder enkele sterkhouders doen. Zo ligt Sergio Gomez nog steeds in de lappenmand.


De Spaanse linksachter is al de hele voorbereiding afwezig. Op het einde van vorig seizoen werd immers duidelijk dat Gomez op de sukkel is met een pubalgie en dus werd besloten om hem ruimschoots rust te gunnen, in de hoop zo een operatie af te kunnen wenden. Zijn onbeschikbaarheid heeft er echter niet voor gezorgd dat de interesse na zijn topseizoen gaan liggen is.

De voorbije weken viel de naam van Gomez al bij verschillende Engelse clubs en nu komt transferexpert Fabrizio Romano met zeer slecht nieuws voor Paars-Wit. Hij stelt namelijk dat Arsenal deze zomer absoluut een nieuwe linksachter wil aantrekken en dat Gomez één van de namen op het lijstje van de Gunners is. De andere optie die momenteel verkend wordt, is Oleksandr Zinchenko van Manchester City.

NA EEN JAAR AL WEG
Het wordt voor Anderlecht dus bang afwachten hoe concreet de interesse van Arsenal zal worden. Ongetwijfeld zullen ze in het Lotto Park hopen van niet, ook al kunnen ze een zeer fraaie winst maken nadat ze een jaar geleden slechts 2,5 miljoen euro neertelden om hem bij Dortmund op te halen. Bij Arsenal zouden ze alvast bereid zijn om Nuno Tavares na een jaar alweer op te offeren voor de komst van een nieuwe linksback. Marseille zou de jonge Portugees al zien zitten.


LEES OOK: City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Is Gomez klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

6
6
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

16
16
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

56
56
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

15
15
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

28
28
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

178
178
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

143
143
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

133
133
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

110
110
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

88
88
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

17
17
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

151
151
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

48
48
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

91
91
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

259
259
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

124
124
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

410
410
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

148
148
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

378
378
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

123
123
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

237
237
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

129
129
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

564
564
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

180
180
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

264
264

Meer sportnieuws