'Anderlecht bibbert: grootmacht meldt zich voor Gomez'

door
'Anderlecht bibbert: grootmacht meldt zich voor Gomez'

Bij Anderlecht staan ze komend weekend voor hun laatste grote test voor de start van de competitie, want zaterdag krijgen ze voor hun galawedstrijd het bezoek van Olympique Lyon. Felice Mazzu zal echter nog niet op zijn allersterkste elftal kunnen rekenen, want hij moet het nog zonder enkele sterkhouders doen. Zo ligt Sergio Gomez nog steeds in de lappenmand.


De Spaanse linksachter is al de hele voorbereiding afwezig. Op het einde van vorig seizoen werd immers duidelijk dat Gomez op de sukkel is met een pubalgie en dus werd besloten om hem ruimschoots rust te gunnen, in de hoop zo een operatie af te kunnen wenden. Zijn onbeschikbaarheid heeft er echter niet voor gezorgd dat de interesse na zijn topseizoen gaan liggen is.

De voorbije weken viel de naam van Gomez al bij verschillende Engelse clubs en nu komt transferexpert Fabrizio Romano met zeer slecht nieuws voor Paars-Wit. Hij stelt namelijk dat Arsenal deze zomer absoluut een nieuwe linksachter wil aantrekken en dat Gomez één van de namen op het lijstje van de Gunners is. De andere optie die momenteel verkend wordt, is Oleksandr Zinchenko van Manchester City.

NA EEN JAAR AL WEG
Het wordt voor Anderlecht dus bang afwachten hoe concreet de interesse van Arsenal zal worden. Ongetwijfeld zullen ze in het Lotto Park hopen van niet, ook al kunnen ze een zeer fraaie winst maken nadat ze een jaar geleden slechts 2,5 miljoen euro neertelden om hem bij Dortmund op te halen. Bij Arsenal zouden ze alvast bereid zijn om Nuno Tavares na een jaar alweer op te offeren voor de komst van een nieuwe linksback. Marseille zou de jonge Portugees al zien zitten.


LEES OOK: Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Is Gomez klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

2
2
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

6
6
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

7
7
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

18
18
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

21
21
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

9
9
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

61
61
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

25
25
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

53
53
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

416
416
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

169
169
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

209
209
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

53
53
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

376
376
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

17
17
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

86
86
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

91
91
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

118
118
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1054
1054
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

174
174
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

53
53
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

39
39
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

94
94
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

512
512
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

52
52

Meer sportnieuws