'Anderlecht bibbert: grootmacht meldt zich voor Gomez'

238 stemmen
'Anderlecht bibbert: grootmacht meldt zich voor Gomez'

Bij Anderlecht staan ze komend weekend voor hun laatste grote test voor de start van de competitie, want zaterdag krijgen ze voor hun galawedstrijd het bezoek van Olympique Lyon. Felice Mazzu zal echter nog niet op zijn allersterkste elftal kunnen rekenen, want hij moet het nog zonder enkele sterkhouders doen. Zo ligt Sergio Gomez nog steeds in de lappenmand.


De Spaanse linksachter is al de hele voorbereiding afwezig. Op het einde van vorig seizoen werd immers duidelijk dat Gomez op de sukkel is met een pubalgie en dus werd besloten om hem ruimschoots rust te gunnen, in de hoop zo een operatie af te kunnen wenden. Zijn onbeschikbaarheid heeft er echter niet voor gezorgd dat de interesse na zijn topseizoen gaan liggen is.

De voorbije weken viel de naam van Gomez al bij verschillende Engelse clubs en nu komt transferexpert Fabrizio Romano met zeer slecht nieuws voor Paars-Wit. Hij stelt namelijk dat Arsenal deze zomer absoluut een nieuwe linksachter wil aantrekken en dat Gomez één van de namen op het lijstje van de Gunners is. De andere optie die momenteel verkend wordt, is Oleksandr Zinchenko van Manchester City.

NA EEN JAAR AL WEG
Het wordt voor Anderlecht dus bang afwachten hoe concreet de interesse van Arsenal zal worden. Ongetwijfeld zullen ze in het Lotto Park hopen van niet, ook al kunnen ze een zeer fraaie winst maken nadat ze een jaar geleden slechts 2,5 miljoen euro neertelden om hem bij Dortmund op te halen. Bij Arsenal zouden ze alvast bereid zijn om Nuno Tavares na een jaar alweer op te offeren voor de komst van een nieuwe linksback. Marseille zou de jonge Portugees al zien zitten.


LEES OOK: Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Is Gomez klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

10
10
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

36
36
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

28
28
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

133
133
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

91
91
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

181
181
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

95
95
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

127
127
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

102
102
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

770
770
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1062
1062
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

73
73
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

522
522
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

163
163
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

627
627
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

163
163
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

150
150
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

349
349
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

214
214
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

222
222
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

255
255
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

790
790
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

514
514

Meer sportnieuws