Sterkhouder KVO: "Er waren ploegen die informeerden"

door
Sterkhouder KVO:

Bij KV Oostende kregen ze vorig jaar te maken met een heuse leegloop na de straffe prestaties van het seizoen 2020/21, maar dat zal deze zomer niet zo zijn. De kustploeg blikt immers terug op een moeilijk seizoen en transfers van smaakmakers D'Arpino en Gueye vielen door blessures in het water. Een andere sterkhouder koos er dan weer zelf voor om in Oostende te blijven.


"Er waren enkele ploegen die informeerden naar m’n contractsituatie, maar concreet waren die pistes niet', vertelt Anton Tanghe in Het Laatste Nieuws. De verdediger verlengde enkele dagen geleden zijn contract bij KVO tot 2026. "Toen KV Oostende met een voorstel deed, twijfelde ik niet. Ik zit hier goed en heb voor mezelf uitgemaakt dat áls ik de volgende stap wil zetten, ik een volledig seizoen in de basis moet staan. Kijk, ik wil de ploeg mee op sleeptouw nemen en groeien als leider. Als het ooit tot een overstap komt, moet het naar een mooi project en een duidelijke stap hogerop zijn."

De 23-jarige Tanghe is een jeugdproduct van Club Brugge, maar had bij Blauw-Zwart geen perspectief op een doorbraak. Hij koos in 2019 ervoor zijn kans te wagen bij Oostende en mocht in januari 2020 debuteren in de Jupiler Pro League. Het zou echter pas het volgende seizoen zijn dat de grote doorbraak volgde. Van Alexander Blessin kreeg hij van bij het begin van het seizoen het vertrouwen en in het succesjaar van KVO vormde hij doorgaans met Jack Hendry en Arthur Theate het verdedigingstrio. Vorig seizoen kwam Tanghe onder meer door blessures echter wat minder aan de bak.

Zal hij dit seizoen een vaste waarde zijn bij KVO?

Meest recent

Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

57
57
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

114
114
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

48
48
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

90
90
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

32
32
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

265
265
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

185
185
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

252
252
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

263
263
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

34
34
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

170
170
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

342
342
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

216
216
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

58
58
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

68
68
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

162
162
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

154
154
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

419
419
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

69
69
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

152
152
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

47
47
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

131
131
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

174
174
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

299
299

Meer sportnieuws