'Charleroi wil nog Anderlecht-doelwit kapen'

door
'Charleroi wil nog Anderlecht-doelwit kapen'

Bij Charleroi gebeurde het de voorbije jaren wel vaker dat na een goed seizoen de uitblinkers snel de deur uitliepen en dat bleek deze zomer niet anders te zijn. Na amper een half seizoen moesten de Zebra's alweer afscheid nemen van Vakoun Bayo. Na diens uitstekende uitleenperiode werd de aankoopoptie gelicht en werd de spits meteen met ferme winst doorverkocht aan Watford.


Dat zorgt er wel voor dat er momenteel een grote leemte gaapt in de voorhoede van Charleroi, waar Edward Still enkel over piepjonge opties beschikt. De trainer dringt dan ook al enkele weken aan op de komst van een nieuwe spits, maar tot dusver bleef het stil. Maar mogelijk krijgt hij één van de komende dagen toch zijn zin, want nu lijken enkele pistes in beweging te komen.

Na Nadhir Benbouali valt nu immers ook de naam van Ignatius Ganago op Mambourg. De 23-jarige Kameroener werd de voorbije weken al gelinkt aan Anderlecht, maar dat lijkt met de komst van Esposito en weldra Silva zijn aanval op orde te hebben. Charleroi kan profiteren en volgt de situatie volgens Mohamed Toubache-Ter van dichtbij op.

WEINIG SPEELKANSEN
Ganago staat nog onder contract bij RC Lens, dat in 2020 nog 6 miljoen euro neertelde om hem bij Nice weg te halen. Vorig seizoen was hij echter al vooral invaller en deze zomer lijken zijn speelkansen alleen maar geslonken te zijn. Lens investeerde de voorbije weken immers stevig in zijn aanval door naast Adam Buksa ook nog Loïs Openda bij Club Brugge weg te halen.


LEES OOK: 'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

Zou hij een aanwinst zijn voor Charleroi?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

17
17
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

118
118
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

233
233
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

136
136
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

101
101
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

193
193
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

98
98
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

381
381
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

160
160
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

133
133
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

31
31
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

149
149
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

344
344
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

89
89
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

336
336
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

67
67
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

845
845
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

480
480
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

76
76
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

585
585
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

272
272
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

472
472
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

772
772
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

638
638
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

234
234

Meer sportnieuws