'Charleroi wil nog Anderlecht-doelwit kapen'

door
'Charleroi wil nog Anderlecht-doelwit kapen'

Bij Charleroi gebeurde het de voorbije jaren wel vaker dat na een goed seizoen de uitblinkers snel de deur uitliepen en dat bleek deze zomer niet anders te zijn. Na amper een half seizoen moesten de Zebra's alweer afscheid nemen van Vakoun Bayo. Na diens uitstekende uitleenperiode werd de aankoopoptie gelicht en werd de spits meteen met ferme winst doorverkocht aan Watford.


Dat zorgt er wel voor dat er momenteel een grote leemte gaapt in de voorhoede van Charleroi, waar Edward Still enkel over piepjonge opties beschikt. De trainer dringt dan ook al enkele weken aan op de komst van een nieuwe spits, maar tot dusver bleef het stil. Maar mogelijk krijgt hij één van de komende dagen toch zijn zin, want nu lijken enkele pistes in beweging te komen.

Na Nadhir Benbouali valt nu immers ook de naam van Ignatius Ganago op Mambourg. De 23-jarige Kameroener werd de voorbije weken al gelinkt aan Anderlecht, maar dat lijkt met de komst van Esposito en weldra Silva zijn aanval op orde te hebben. Charleroi kan profiteren en volgt de situatie volgens Mohamed Toubache-Ter van dichtbij op.

WEINIG SPEELKANSEN
Ganago staat nog onder contract bij RC Lens, dat in 2020 nog 6 miljoen euro neertelde om hem bij Nice weg te halen. Vorig seizoen was hij echter al vooral invaller en deze zomer lijken zijn speelkansen alleen maar geslonken te zijn. Lens investeerde de voorbije weken immers stevig in zijn aanval door naast Adam Buksa ook nog Loïs Openda bij Club Brugge weg te halen.


LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Zou hij een aanwinst zijn voor Charleroi?

Meest recent

Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

3
3
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

28
28
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

29
29
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

63
63
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

39
39
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

164
164
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

18
18
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

81
81
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

207
207
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

60
60
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

130
130
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

31
31
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

211
211
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

712
712
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

833
833
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

180
180
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

350
350
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

139
139
Hasi out bij Anderlecht? Renard spreekt klare taal

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

137
137
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

380
380
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

402
402
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

118
118
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

117
117
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

147
147

Meer sportnieuws