'Charleroi wil nog Anderlecht-doelwit kapen'

door
'Charleroi wil nog Anderlecht-doelwit kapen'

Bij Charleroi gebeurde het de voorbije jaren wel vaker dat na een goed seizoen de uitblinkers snel de deur uitliepen en dat bleek deze zomer niet anders te zijn. Na amper een half seizoen moesten de Zebra's alweer afscheid nemen van Vakoun Bayo. Na diens uitstekende uitleenperiode werd de aankoopoptie gelicht en werd de spits meteen met ferme winst doorverkocht aan Watford.


Dat zorgt er wel voor dat er momenteel een grote leemte gaapt in de voorhoede van Charleroi, waar Edward Still enkel over piepjonge opties beschikt. De trainer dringt dan ook al enkele weken aan op de komst van een nieuwe spits, maar tot dusver bleef het stil. Maar mogelijk krijgt hij één van de komende dagen toch zijn zin, want nu lijken enkele pistes in beweging te komen.

Na Nadhir Benbouali valt nu immers ook de naam van Ignatius Ganago op Mambourg. De 23-jarige Kameroener werd de voorbije weken al gelinkt aan Anderlecht, maar dat lijkt met de komst van Esposito en weldra Silva zijn aanval op orde te hebben. Charleroi kan profiteren en volgt de situatie volgens Mohamed Toubache-Ter van dichtbij op.

WEINIG SPEELKANSEN
Ganago staat nog onder contract bij RC Lens, dat in 2020 nog 6 miljoen euro neertelde om hem bij Nice weg te halen. Vorig seizoen was hij echter al vooral invaller en deze zomer lijken zijn speelkansen alleen maar geslonken te zijn. Lens investeerde de voorbije weken immers stevig in zijn aanval door naast Adam Buksa ook nog Loïs Openda bij Club Brugge weg te halen.


LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zou hij een aanwinst zijn voor Charleroi?

Meest recent

Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

30
30
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

65
65
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

202
202
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

198
198
Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

58
58
Chelsea zorgt voor nieuwe wending in Duivels-soap Lavia

De Rode Duivels trekken deze week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp en twee ...

113
113
Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

243
243
Bayern legt bom onder Kompany: beslissing met grote gevolgen

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

102
102
Club Brugge in titelmodus: geste waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

233
233
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

146
146
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

644
644
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

159
159
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

146
146
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

54
54
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

120
120
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

345
345
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

442
442
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

271
271
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

277
277
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

299
299
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

576
576
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

116
116
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

178
178
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

241
241
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

142
142

Meer sportnieuws