TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, Hazard weg bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, Hazard weg bij Real'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge speelde Charles De Ketelaere woensdag verrassend mee in de oefenwedstrijd tegen FC Utrecht, maar de transfer van de Rode Duivel zit nog steeds in de pijplijn. Leeds United is nog steeds bereid om zeer ver te gaan voor de aanvaller en zou bereid zijn om inclusief bonussen maar liefst 37 miljoen euro neer te tellen. De voorkeur van De Ketelaere blijft echter uitgaan naar AC Milan, maar dat legde nog steeds geen bevredigend bod neer.



De Rossoneri zullen dus hun aanbieding nog serieus moeten verhogen, maar dat zou de komende dagen weleens kunnen gebeuren. In Italië zijn ze ervan overtuigd dat er snel een akkoord gevonden zou kunnen worden over een transfersom rond de 35 miljoen euro. Milan hoopt volgende week al de fysieke en medische testen van De Ketelaere te kunnen programmeren.

Intussen beweegt er ook heel wat aan inkomende zijde. Zo blijft de landskampioen druk op zoek naar een middenvelder. Club probeerde te stunten door Sander Berge terug naar België te halen, maar Sheffield United was niet onder de indruk van het Brugse bod. Intussen lijkt Blauw-Zwart al doorgeschakeld te zijn en nu zouden ze gaan voor Nicolas Raskin. De gesprekken voor die transfer zouden al opgestart zijn en de 21-jarige middenvelder zou wel gecharmeerd zijn van de interesse. Standard weigert voorlopig echter zijn goudhaantje aan Club te verkopen.



Ook een spits staat nog steeds op het lijstje na de afgesprongen transfers van Afobe en Muriqi. De volgende kandidaat voor die positie is naar verluidt Rasmus Höjlund; een 19-jarige Deen die het voorbije halfjaar furore maakte bij Sturm Graz. De Oostenrijkers hebben echter geld geroken na zijn zes goals in dertien matchen en zouden maar liefst 9 miljoen euro vragen. Die prijs is voor Club vooralsnog toch wat te gortig.

Vincent Kompany had verklaard dat hij deze zomer Anderlecht niet zou kaalplukken, maar dat lijken toch loze woorden geweest te zijn. Nadat hij deze week al Josh Cullen naar Burnley haalde, zou hij nu opnieuw een speler bij Paars-Wit willen wegplukken. De Engelsen drukken immers door voor de komst van Bart Verbruggen, maar Anderlecht wil de talentvolle doelman niet kwijt. Ze zouden meer willen dan de 3 miljoen euro die tot dusver geboden werd en die Burnley ook voor Cullen neertelde.



Ondertussen lijkt RSCA ook nog naar versterking te speuren. In Zuid-Amerika doken geruchten op over een bod op Alan Rodriguez, een 21-jarige linksachter van Cerro Porteño. Anderlecht zou 2 miljoen euro veil hebben voor de Paraguayaan. Maar hoewel versterking op de linkerflank nog welkom lijkt te zijn, staat de naam van Rodriguez volgens La Dernière Heure niet op het wenslijstje van Paars-Wit. Afwachten dus of dat nog een vervolg krijgt.

Er zou deze zomer ook nog een opmerkelijke naam kunnen neerstrijken in België. Yaya Sanogo zou namelijk interesse genieten van verschillende clubs uit de Jupiler Pro League. De 29-jarige Fransman zit inmiddels al een jaar zonder club nadat hij in de zomer van 2021 geen nieuw contract kreeg bij Huddersfield. Het gewezen toptalent is echter vooral bekend van zijn passage bij Arsenal, waar hij zich echter niet kon doorzetten.

BUITENLAND



Het lijkt er plots op dat Eden Hazard deze zomer alsnog zou kunnen vertrekken bij Real Madrid. Carlo Ancelotti rekent niet echt op onze landgenoot en zou zijn fiat gegeven hebben voor een transfer. Als er zich de komende weken een club zou melden, zal Real Hazard niets in de weg leggen. De Rode Duivel wil zelf echter in Madrid blijven. Als er geen transfer komt, zal Ancelotti hem gewoon helpen weer zijn beste niveau te halen.

Er werd de voorbije weken ook al druk gespeculeerd over een mogelijk vertrek van Lionel Messi bij PSG, maar voorlopig lijkt het er niet op dat de Argentijn Parijs zal verlaten. Integendeel zelfs, want volgens de laatste berichten zou PSG het contract van de steraanvaller zelfs willen openbreken. Messi ligt nog tot 2023 vast in het Parc des Princes, maar PSG zou daar nog een extra jaar bij willen lappen. Messi wil echter pas over zijn toekomst nadenken na het WK van komende winter.

LEES OOK: 'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Moet Hazard een nieuwe club zoeken?

Meest recent

'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

85
85
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

60
60
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

69
69
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

120
120
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

306
306
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

118
118
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

46
46
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

214
214
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

188
188
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

195
195
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

65
65
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

159
159
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

467
467
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

77
77
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

141
141
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

95
95
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

121
121
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

374
374
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

113
113
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

352
352
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

301
301
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

184
184
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

313
313
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

330
330

Meer sportnieuws