TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, Hazard weg bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, Hazard weg bij Real'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge speelde Charles De Ketelaere woensdag verrassend mee in de oefenwedstrijd tegen FC Utrecht, maar de transfer van de Rode Duivel zit nog steeds in de pijplijn. Leeds United is nog steeds bereid om zeer ver te gaan voor de aanvaller en zou bereid zijn om inclusief bonussen maar liefst 37 miljoen euro neer te tellen. De voorkeur van De Ketelaere blijft echter uitgaan naar AC Milan, maar dat legde nog steeds geen bevredigend bod neer.



De Rossoneri zullen dus hun aanbieding nog serieus moeten verhogen, maar dat zou de komende dagen weleens kunnen gebeuren. In Italië zijn ze ervan overtuigd dat er snel een akkoord gevonden zou kunnen worden over een transfersom rond de 35 miljoen euro. Milan hoopt volgende week al de fysieke en medische testen van De Ketelaere te kunnen programmeren.

Intussen beweegt er ook heel wat aan inkomende zijde. Zo blijft de landskampioen druk op zoek naar een middenvelder. Club probeerde te stunten door Sander Berge terug naar België te halen, maar Sheffield United was niet onder de indruk van het Brugse bod. Intussen lijkt Blauw-Zwart al doorgeschakeld te zijn en nu zouden ze gaan voor Nicolas Raskin. De gesprekken voor die transfer zouden al opgestart zijn en de 21-jarige middenvelder zou wel gecharmeerd zijn van de interesse. Standard weigert voorlopig echter zijn goudhaantje aan Club te verkopen.



Ook een spits staat nog steeds op het lijstje na de afgesprongen transfers van Afobe en Muriqi. De volgende kandidaat voor die positie is naar verluidt Rasmus Höjlund; een 19-jarige Deen die het voorbije halfjaar furore maakte bij Sturm Graz. De Oostenrijkers hebben echter geld geroken na zijn zes goals in dertien matchen en zouden maar liefst 9 miljoen euro vragen. Die prijs is voor Club vooralsnog toch wat te gortig.

Vincent Kompany had verklaard dat hij deze zomer Anderlecht niet zou kaalplukken, maar dat lijken toch loze woorden geweest te zijn. Nadat hij deze week al Josh Cullen naar Burnley haalde, zou hij nu opnieuw een speler bij Paars-Wit willen wegplukken. De Engelsen drukken immers door voor de komst van Bart Verbruggen, maar Anderlecht wil de talentvolle doelman niet kwijt. Ze zouden meer willen dan de 3 miljoen euro die tot dusver geboden werd en die Burnley ook voor Cullen neertelde.



Ondertussen lijkt RSCA ook nog naar versterking te speuren. In Zuid-Amerika doken geruchten op over een bod op Alan Rodriguez, een 21-jarige linksachter van Cerro Porteño. Anderlecht zou 2 miljoen euro veil hebben voor de Paraguayaan. Maar hoewel versterking op de linkerflank nog welkom lijkt te zijn, staat de naam van Rodriguez volgens La Dernière Heure niet op het wenslijstje van Paars-Wit. Afwachten dus of dat nog een vervolg krijgt.

Er zou deze zomer ook nog een opmerkelijke naam kunnen neerstrijken in België. Yaya Sanogo zou namelijk interesse genieten van verschillende clubs uit de Jupiler Pro League. De 29-jarige Fransman zit inmiddels al een jaar zonder club nadat hij in de zomer van 2021 geen nieuw contract kreeg bij Huddersfield. Het gewezen toptalent is echter vooral bekend van zijn passage bij Arsenal, waar hij zich echter niet kon doorzetten.

BUITENLAND



Het lijkt er plots op dat Eden Hazard deze zomer alsnog zou kunnen vertrekken bij Real Madrid. Carlo Ancelotti rekent niet echt op onze landgenoot en zou zijn fiat gegeven hebben voor een transfer. Als er zich de komende weken een club zou melden, zal Real Hazard niets in de weg leggen. De Rode Duivel wil zelf echter in Madrid blijven. Als er geen transfer komt, zal Ancelotti hem gewoon helpen weer zijn beste niveau te halen.

Er werd de voorbije weken ook al druk gespeculeerd over een mogelijk vertrek van Lionel Messi bij PSG, maar voorlopig lijkt het er niet op dat de Argentijn Parijs zal verlaten. Integendeel zelfs, want volgens de laatste berichten zou PSG het contract van de steraanvaller zelfs willen openbreken. Messi ligt nog tot 2023 vast in het Parc des Princes, maar PSG zou daar nog een extra jaar bij willen lappen. Messi wil echter pas over zijn toekomst nadenken na het WK van komende winter.

LEES OOK: Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

Moet Hazard een nieuwe club zoeken?

Meest recent

Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

1
1
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

28
28
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

49
49
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

36
36
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

126
126
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

88
88
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

53
53
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

105
105
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

143
143
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

115
115
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

212
212
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

63
63
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

221
221
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

137
137
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

790
790
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

95
95
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

206
206
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

136
136
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

787
787
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

175
175
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

286
286
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

131
131
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

781
781

Meer sportnieuws