TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, Hazard weg bij Real'

901 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, Hazard weg bij Real'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge speelde Charles De Ketelaere woensdag verrassend mee in de oefenwedstrijd tegen FC Utrecht, maar de transfer van de Rode Duivel zit nog steeds in de pijplijn. Leeds United is nog steeds bereid om zeer ver te gaan voor de aanvaller en zou bereid zijn om inclusief bonussen maar liefst 37 miljoen euro neer te tellen. De voorkeur van De Ketelaere blijft echter uitgaan naar AC Milan, maar dat legde nog steeds geen bevredigend bod neer.



De Rossoneri zullen dus hun aanbieding nog serieus moeten verhogen, maar dat zou de komende dagen weleens kunnen gebeuren. In Italië zijn ze ervan overtuigd dat er snel een akkoord gevonden zou kunnen worden over een transfersom rond de 35 miljoen euro. Milan hoopt volgende week al de fysieke en medische testen van De Ketelaere te kunnen programmeren.

Intussen beweegt er ook heel wat aan inkomende zijde. Zo blijft de landskampioen druk op zoek naar een middenvelder. Club probeerde te stunten door Sander Berge terug naar België te halen, maar Sheffield United was niet onder de indruk van het Brugse bod. Intussen lijkt Blauw-Zwart al doorgeschakeld te zijn en nu zouden ze gaan voor Nicolas Raskin. De gesprekken voor die transfer zouden al opgestart zijn en de 21-jarige middenvelder zou wel gecharmeerd zijn van de interesse. Standard weigert voorlopig echter zijn goudhaantje aan Club te verkopen.



Ook een spits staat nog steeds op het lijstje na de afgesprongen transfers van Afobe en Muriqi. De volgende kandidaat voor die positie is naar verluidt Rasmus Höjlund; een 19-jarige Deen die het voorbije halfjaar furore maakte bij Sturm Graz. De Oostenrijkers hebben echter geld geroken na zijn zes goals in dertien matchen en zouden maar liefst 9 miljoen euro vragen. Die prijs is voor Club vooralsnog toch wat te gortig.

Vincent Kompany had verklaard dat hij deze zomer Anderlecht niet zou kaalplukken, maar dat lijken toch loze woorden geweest te zijn. Nadat hij deze week al Josh Cullen naar Burnley haalde, zou hij nu opnieuw een speler bij Paars-Wit willen wegplukken. De Engelsen drukken immers door voor de komst van Bart Verbruggen, maar Anderlecht wil de talentvolle doelman niet kwijt. Ze zouden meer willen dan de 3 miljoen euro die tot dusver geboden werd en die Burnley ook voor Cullen neertelde.



Ondertussen lijkt RSCA ook nog naar versterking te speuren. In Zuid-Amerika doken geruchten op over een bod op Alan Rodriguez, een 21-jarige linksachter van Cerro Porteño. Anderlecht zou 2 miljoen euro veil hebben voor de Paraguayaan. Maar hoewel versterking op de linkerflank nog welkom lijkt te zijn, staat de naam van Rodriguez volgens La Dernière Heure niet op het wenslijstje van Paars-Wit. Afwachten dus of dat nog een vervolg krijgt.

Er zou deze zomer ook nog een opmerkelijke naam kunnen neerstrijken in België. Yaya Sanogo zou namelijk interesse genieten van verschillende clubs uit de Jupiler Pro League. De 29-jarige Fransman zit inmiddels al een jaar zonder club nadat hij in de zomer van 2021 geen nieuw contract kreeg bij Huddersfield. Het gewezen toptalent is echter vooral bekend van zijn passage bij Arsenal, waar hij zich echter niet kon doorzetten.

BUITENLAND



Het lijkt er plots op dat Eden Hazard deze zomer alsnog zou kunnen vertrekken bij Real Madrid. Carlo Ancelotti rekent niet echt op onze landgenoot en zou zijn fiat gegeven hebben voor een transfer. Als er zich de komende weken een club zou melden, zal Real Hazard niets in de weg leggen. De Rode Duivel wil zelf echter in Madrid blijven. Als er geen transfer komt, zal Ancelotti hem gewoon helpen weer zijn beste niveau te halen.

Er werd de voorbije weken ook al druk gespeculeerd over een mogelijk vertrek van Lionel Messi bij PSG, maar voorlopig lijkt het er niet op dat de Argentijn Parijs zal verlaten. Integendeel zelfs, want volgens de laatste berichten zou PSG het contract van de steraanvaller zelfs willen openbreken. Messi ligt nog tot 2023 vast in het Parc des Princes, maar PSG zou daar nog een extra jaar bij willen lappen. Messi wil echter pas over zijn toekomst nadenken na het WK van komende winter.

LEES OOK: Westerlo pakt uit met Cisse Sandra van Club Brugge

Moet Hazard een nieuwe club zoeken?

Meest recent

Westerlo pakt uit met Cisse Sandra van Club Brugge

Westerlo is ambitieus en dat is er ook aan te zien op de transfermarkt. De afgelopen jaren maakte de ...

36
36
Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

RWDM Brussels heeft een woelige periode achter de rug met vorige eigenaar John Textor. De Belgische ...

28
28
‘Miljoenenbod de vuilbak in: Club Brugge geeft niet op’

Club Brugge wil deze zomermercato nog uitpakken. Blauw-Zwart is ambitieus en gaat weer vol voor de ...

228
228
FIFA slaat hard terug na kritiek op Infantino: intern paniek

Na het WK is de bom volledig losgebarsten rond de FIFA en baas Gianni Infantino. Nadat de Zwitser ...

115
115
Leko spreekt resoluut tegen: “Club moet nederig blijven”

Club Brugge wordt in België als een alleenheerser gezien. Vooral door de sterke Europese ...

171
171
Union SG incasseert ferme domper voor CL-clash

Union SG hoopt zich dit seizoen te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League. De ...

113
113
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

759
759
‘Cercle Brugge haalt voormalige Standard-pion binnen’

Cercle Brugge is op de zomermercato nog op zoek naar versterkingen voor de kern, maar ook achter de ...

135
135
Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

80
80
‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar stond lange tijd aan de top van het Europese voetbal, maar de laatste jaren werd hij vooral ...

40
40
Ajax pakt uit met transferstunt van formaat

Ajax wil weer aan de top van het Nederlandse voetbal staan. De Amsterdammers verliezen mogelijk nog ...

137
137
Refs eerste speeldag nieuw JPL-seizoen bekendgemaakt

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League klopt op de deur en het Refereeing Department heeft de ...

139
139
‘Strijd om Bertaccini barst los: Anderlecht wijst bod af’

RSC Anderlecht en Adriano Bertaccini stevenen af op een breuk. De aanvaller past naar verluidt niet ...

864
864
Van Bommel kijkt mee: 'Verrassende transfer Roméo Lavia'

Met Mark van Bommel aan het roer als bondscoach, mag een aantal jonge gasten hopen op een (nieuwe) ...

291
291
Club Brugge breekt de bank: kersverse topaanwinst binnen

Club Brugge heeft in aanloop naar de competitiestart nog een tandje bijgestoken. Daags na de komst ...

923
923
'STVV strikt WK-ganger; KVM wil shoppen in eigen land'

Vrijdagavond gaat het seizoen 2026-2027 van start in de Jupiler Pro League. Maar aan de vooravond ...

254
254
Tzolis doet monden openvallen bij Arsenal: meteen nieuwe bijnaam

Christos Tzolis realiseerde in het tussenseizoen een absolute droomtransfer. De flankaanvaller ...

830
830
Lukaku weg bij Napoli: nu al terugkeer naar Anderlecht?

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku op vertrekken staat bij SSC Napoli. Waar zijn ...

636
636
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

298
298
Club op voorhand al kampioen? Boeckx ziet twéé valkuilen

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League staat voor de deur. Het belooft een interessante ...

890
890
Charleroi vangt vette jackpot; Standard blokt Lazio af

Het aftellen tot de start van het seizoen in de Jupiler Pro League is nu ook echt begonnen. Maar de ...

141
141
Lukaku niet welkom: ‘We willen hem absoluut niet’

Romelu Lukaku wordt opnieuw gelinkt aan een bijzonder gevoelige transfer. De supporters van zijn ...

377
377
'Leko grijpt al in: drastische wissel in basiself Club'

Club Brugge krijgt als landskampioen de eer om het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang ...

874
874
'Genk nog niet klaar: nieuwe topdossiers voor De Condé'

KRC Genk heeft een woelige voorbereiding afgesloten met een opsteker en won in zijn laatste ...

883
883
'Anderlecht draaft door: Sibierski gaat strijd met Rigaux aan'

Daags voor de start van de competitie telt RSC Anderlecht een viertal directe aanwinsten in de ...

650
650

Meer sportnieuws