TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, Hazard weg bij Real'

901 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, Hazard weg bij Real'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge speelde Charles De Ketelaere woensdag verrassend mee in de oefenwedstrijd tegen FC Utrecht, maar de transfer van de Rode Duivel zit nog steeds in de pijplijn. Leeds United is nog steeds bereid om zeer ver te gaan voor de aanvaller en zou bereid zijn om inclusief bonussen maar liefst 37 miljoen euro neer te tellen. De voorkeur van De Ketelaere blijft echter uitgaan naar AC Milan, maar dat legde nog steeds geen bevredigend bod neer.



De Rossoneri zullen dus hun aanbieding nog serieus moeten verhogen, maar dat zou de komende dagen weleens kunnen gebeuren. In Italië zijn ze ervan overtuigd dat er snel een akkoord gevonden zou kunnen worden over een transfersom rond de 35 miljoen euro. Milan hoopt volgende week al de fysieke en medische testen van De Ketelaere te kunnen programmeren.

Intussen beweegt er ook heel wat aan inkomende zijde. Zo blijft de landskampioen druk op zoek naar een middenvelder. Club probeerde te stunten door Sander Berge terug naar België te halen, maar Sheffield United was niet onder de indruk van het Brugse bod. Intussen lijkt Blauw-Zwart al doorgeschakeld te zijn en nu zouden ze gaan voor Nicolas Raskin. De gesprekken voor die transfer zouden al opgestart zijn en de 21-jarige middenvelder zou wel gecharmeerd zijn van de interesse. Standard weigert voorlopig echter zijn goudhaantje aan Club te verkopen.



Ook een spits staat nog steeds op het lijstje na de afgesprongen transfers van Afobe en Muriqi. De volgende kandidaat voor die positie is naar verluidt Rasmus Höjlund; een 19-jarige Deen die het voorbije halfjaar furore maakte bij Sturm Graz. De Oostenrijkers hebben echter geld geroken na zijn zes goals in dertien matchen en zouden maar liefst 9 miljoen euro vragen. Die prijs is voor Club vooralsnog toch wat te gortig.

Vincent Kompany had verklaard dat hij deze zomer Anderlecht niet zou kaalplukken, maar dat lijken toch loze woorden geweest te zijn. Nadat hij deze week al Josh Cullen naar Burnley haalde, zou hij nu opnieuw een speler bij Paars-Wit willen wegplukken. De Engelsen drukken immers door voor de komst van Bart Verbruggen, maar Anderlecht wil de talentvolle doelman niet kwijt. Ze zouden meer willen dan de 3 miljoen euro die tot dusver geboden werd en die Burnley ook voor Cullen neertelde.



Ondertussen lijkt RSCA ook nog naar versterking te speuren. In Zuid-Amerika doken geruchten op over een bod op Alan Rodriguez, een 21-jarige linksachter van Cerro Porteño. Anderlecht zou 2 miljoen euro veil hebben voor de Paraguayaan. Maar hoewel versterking op de linkerflank nog welkom lijkt te zijn, staat de naam van Rodriguez volgens La Dernière Heure niet op het wenslijstje van Paars-Wit. Afwachten dus of dat nog een vervolg krijgt.

Er zou deze zomer ook nog een opmerkelijke naam kunnen neerstrijken in België. Yaya Sanogo zou namelijk interesse genieten van verschillende clubs uit de Jupiler Pro League. De 29-jarige Fransman zit inmiddels al een jaar zonder club nadat hij in de zomer van 2021 geen nieuw contract kreeg bij Huddersfield. Het gewezen toptalent is echter vooral bekend van zijn passage bij Arsenal, waar hij zich echter niet kon doorzetten.

BUITENLAND



Het lijkt er plots op dat Eden Hazard deze zomer alsnog zou kunnen vertrekken bij Real Madrid. Carlo Ancelotti rekent niet echt op onze landgenoot en zou zijn fiat gegeven hebben voor een transfer. Als er zich de komende weken een club zou melden, zal Real Hazard niets in de weg leggen. De Rode Duivel wil zelf echter in Madrid blijven. Als er geen transfer komt, zal Ancelotti hem gewoon helpen weer zijn beste niveau te halen.

Er werd de voorbije weken ook al druk gespeculeerd over een mogelijk vertrek van Lionel Messi bij PSG, maar voorlopig lijkt het er niet op dat de Argentijn Parijs zal verlaten. Integendeel zelfs, want volgens de laatste berichten zou PSG het contract van de steraanvaller zelfs willen openbreken. Messi ligt nog tot 2023 vast in het Parc des Princes, maar PSG zou daar nog een extra jaar bij willen lappen. Messi wil echter pas over zijn toekomst nadenken na het WK van komende winter.

LEES OOK: 'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Moet Hazard een nieuwe club zoeken?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

27
27
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

30
30
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

47
47
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

139
139
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

92
92
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

173
173
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

81
81
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

387
387
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

110
110
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

237
237
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

738
738
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

536
536
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

116
116
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

256
256
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

854
854
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

128
128
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

227
227
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

579
579
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

590
590
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1012
1012
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

363
363
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

551
551
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

356
356

Meer sportnieuws