TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, Hazard weg bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, Hazard weg bij Real'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge speelde Charles De Ketelaere woensdag verrassend mee in de oefenwedstrijd tegen FC Utrecht, maar de transfer van de Rode Duivel zit nog steeds in de pijplijn. Leeds United is nog steeds bereid om zeer ver te gaan voor de aanvaller en zou bereid zijn om inclusief bonussen maar liefst 37 miljoen euro neer te tellen. De voorkeur van De Ketelaere blijft echter uitgaan naar AC Milan, maar dat legde nog steeds geen bevredigend bod neer.



De Rossoneri zullen dus hun aanbieding nog serieus moeten verhogen, maar dat zou de komende dagen weleens kunnen gebeuren. In Italië zijn ze ervan overtuigd dat er snel een akkoord gevonden zou kunnen worden over een transfersom rond de 35 miljoen euro. Milan hoopt volgende week al de fysieke en medische testen van De Ketelaere te kunnen programmeren.

Intussen beweegt er ook heel wat aan inkomende zijde. Zo blijft de landskampioen druk op zoek naar een middenvelder. Club probeerde te stunten door Sander Berge terug naar België te halen, maar Sheffield United was niet onder de indruk van het Brugse bod. Intussen lijkt Blauw-Zwart al doorgeschakeld te zijn en nu zouden ze gaan voor Nicolas Raskin. De gesprekken voor die transfer zouden al opgestart zijn en de 21-jarige middenvelder zou wel gecharmeerd zijn van de interesse. Standard weigert voorlopig echter zijn goudhaantje aan Club te verkopen.



Ook een spits staat nog steeds op het lijstje na de afgesprongen transfers van Afobe en Muriqi. De volgende kandidaat voor die positie is naar verluidt Rasmus Höjlund; een 19-jarige Deen die het voorbije halfjaar furore maakte bij Sturm Graz. De Oostenrijkers hebben echter geld geroken na zijn zes goals in dertien matchen en zouden maar liefst 9 miljoen euro vragen. Die prijs is voor Club vooralsnog toch wat te gortig.

Vincent Kompany had verklaard dat hij deze zomer Anderlecht niet zou kaalplukken, maar dat lijken toch loze woorden geweest te zijn. Nadat hij deze week al Josh Cullen naar Burnley haalde, zou hij nu opnieuw een speler bij Paars-Wit willen wegplukken. De Engelsen drukken immers door voor de komst van Bart Verbruggen, maar Anderlecht wil de talentvolle doelman niet kwijt. Ze zouden meer willen dan de 3 miljoen euro die tot dusver geboden werd en die Burnley ook voor Cullen neertelde.



Ondertussen lijkt RSCA ook nog naar versterking te speuren. In Zuid-Amerika doken geruchten op over een bod op Alan Rodriguez, een 21-jarige linksachter van Cerro Porteño. Anderlecht zou 2 miljoen euro veil hebben voor de Paraguayaan. Maar hoewel versterking op de linkerflank nog welkom lijkt te zijn, staat de naam van Rodriguez volgens La Dernière Heure niet op het wenslijstje van Paars-Wit. Afwachten dus of dat nog een vervolg krijgt.

Er zou deze zomer ook nog een opmerkelijke naam kunnen neerstrijken in België. Yaya Sanogo zou namelijk interesse genieten van verschillende clubs uit de Jupiler Pro League. De 29-jarige Fransman zit inmiddels al een jaar zonder club nadat hij in de zomer van 2021 geen nieuw contract kreeg bij Huddersfield. Het gewezen toptalent is echter vooral bekend van zijn passage bij Arsenal, waar hij zich echter niet kon doorzetten.

BUITENLAND



Het lijkt er plots op dat Eden Hazard deze zomer alsnog zou kunnen vertrekken bij Real Madrid. Carlo Ancelotti rekent niet echt op onze landgenoot en zou zijn fiat gegeven hebben voor een transfer. Als er zich de komende weken een club zou melden, zal Real Hazard niets in de weg leggen. De Rode Duivel wil zelf echter in Madrid blijven. Als er geen transfer komt, zal Ancelotti hem gewoon helpen weer zijn beste niveau te halen.

Er werd de voorbije weken ook al druk gespeculeerd over een mogelijk vertrek van Lionel Messi bij PSG, maar voorlopig lijkt het er niet op dat de Argentijn Parijs zal verlaten. Integendeel zelfs, want volgens de laatste berichten zou PSG het contract van de steraanvaller zelfs willen openbreken. Messi ligt nog tot 2023 vast in het Parc des Princes, maar PSG zou daar nog een extra jaar bij willen lappen. Messi wil echter pas over zijn toekomst nadenken na het WK van komende winter.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Moet Hazard een nieuwe club zoeken?

Meest recent

'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

30
30
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

67
67
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

46
46
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

107
107
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

18
18
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

288
288
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

61
61
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

161
161
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

348
348
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

156
156
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

226
226
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

379
379
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

378
378
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

40
40
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

107
107
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

277
277
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

52
52
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

107
107
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

93
93
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

236
236
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

323
323
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1219
1219
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

63
63
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

713
713
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

409
409

Meer sportnieuws