Opvallend: ex-RSCA-spits aangeboden bij eersteklasser

door
Opvallend: ex-RSCA-spits aangeboden bij eersteklasser

Lukasz Teodorczyk, voormalig Anderlecht-spits, wordt opnieuw gedwongen om een ​​nieuwe club te vinden na het einde van zijn avontuur in Italië, waar hij met de Vicenza de degradatie naar de Serie C niet kon ontlopen. 

De 31-jarige Poolse spits is transfervrij en een interessante piste voor iedere club die met moeite het hoofd boven water kan houden. De boomlange spits is al een tijdje op de dool sinds hij Anderlecht in 2018 verliet. Tijdens zijn verblijf in Brussel scoorde Teodorczyk nog 45 goals in 93 wedstrijden, verspreid over alle competities. De Brusselaars hadden hem gekocht voor 4,5 miljoen euro en boekten met een verkoopprijs van 7 miljoen euro een mooie winst. 

In Italië lukte 'Teo' slechts één doelpunt in 32 wedstrijden voor Udinese. Een trapje lager bij Vicenza kwam de Pool ook slechts aan één doelpunt in 14 optredens. Een eindeloze afdaling naar een triest niveau waar Charleroi zich ook aan mispakte. Tijdens zijn verblijf in het Zwarte Land deed de boomlange spits het net amper één keer trillen. 

RELANCE 
De buitenlandse markten lijken voor 'Teo' even gesloten. Volgens Transfery.info werden zijn diensten aangeboden in eigen land. Daar zou Radomiakowi Radom geïnteresseerd zijn in een terugkeer van de voormalige international. De club waar Teodorczyk doorbrak, Lech Poznan, hengelde vorige zomer al naar zijn diensten, maar zij tonen gezien zijn magere prestaties niet langer interesse.

LEES OOK: Anderlecht volledig vertrokken? Vanaezebrouck geeft antwoord

Teodorczyk was een eendagsvlieg bij Anderlecht

Meest recent

Pro League houdt been stijf: DAZN krijgt nul op rekest

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

0
0
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

60
60
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

134
134
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

257
257
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

424
424
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

314
314
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

42
42
Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie in de Jupiler Pro League en opmerkelijk genoeg werd er ...

169
169
'Stassin wrijft zich in de handen na transferwending'

Met Romeo Vermant haalde Rudi Garcia deze maand een nieuwe, jonge spits bij de selectie van de Rode ...

64
64
Genk troeft Spaanse clubs af en strikt talent

De voorbije jaren vergaarde de jeugdopleiding van KRC Genk een stevige reputatie, met dank aan onder ...

109
109
'Strijd helemaal los om nieuw goudhaantje Club Brugge'

Club Brugge nam de voorbije jaren een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

197
197
Mannaert opgelet: komt dit land Rode Duivels leegroven?

De Rode Duivels namen in 2025 een frisse start met Rudi Garcia als bondscoach en Vincent Mannaert ...

135
135
'Bayern pleziert Kompany met pikante transfer'

Bayern München liet vlak voor de interlandbreak voor de eerste keer dit seizoen punten liggen ...

71
71
Voormalig Rode Duivel slachtoffer van gruwelijke feiten

Voetbal hoort te verbinden, niet te verdelen. Voor een ex-Rode Duivel liep een jeugdwedstrijd ...

57
57
Rode Duivel onverwacht toch mee naar Kazachstan?

De Rode Duivels trainen donderdag nog een laatste keer in België, waarna ze zich opmaken voor ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Kompany, toptransfer Godts'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

302
302
Puzzelwerken bij Rode Duivels: Garcia hakt knopen door

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan, de voorlaatste horde richting het WK van ...

142
142
DAZN bezwijkt: verhuist Belgisch voetbal naar Proximus?

Er is de afgelopen weken en maanden reeds veel inkt gevloeid over DAZN. Halfweg de reguliere ...

881
881
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

92
92
Vermeeren vergeleken met legende: "Als je hem ziet..."

Bij de Rode Duivels was er ook deze maand geen plaats voor Arthur Vermeeren, die zich dan maar ...

99
99
'Westerlo ziet flop in januari alweer vertrekken'

Voor Westerlo is het voorlopig opnieuw een seizoen met pieken en dalen. Onder Issame Charaï ...

51
51
Swerts verklaart mysterieuze afwezige bij Jonge Duivels

Terwijl de Rode Duivels in de komende dagen hun ticket voor het WK willen valideren, hopen de Jonge ...

59
59
'Niet meer te houden: Club speelt zomeraanwinst snel kwijt'

Club Brugge haalde afgelopen zomer al 80 miljoen euro op met uitgaande transfers en het lijkt erop ...

406
406
Zulte Waregem legt zeer straffe financiële cijfers voor

Na enkele moeilijke jaren gaat het Zulte Waregem weer voor de wind. De West-Vlamingen keerden dit ...

325
325
'Club zet zich schrap: grootmacht komt voor Ordoñez'

Afgelopen zomer slaagde Club Brugge er nog in om na een heuse soap Joel Ordoñez aan boord te ...

187
187

Meer sportnieuws