'Tweede verrassende club meldt zich voor Denayer'

door
'Tweede verrassende club meldt zich voor Denayer'

Een aantal Rode Duivels kozen ervoor hun contract niet te verlengen zodat ze deze zomer als vrije speler een beter contract bij een andere club uit de wacht zouden kunnen slepen. Onder meer Adnan Januzaj en Jason Denayer namen die beslissing, maar hun zoektocht naar een nieuwe werkgever loopt niet zoals gehoopt. Het blijft opvallend stil rond hun toekomst, twee weken na het verstrijken van hun contracten.


Al lijkt de strijd om de diensten van Denayer nu toch wat los te barsten. De verdediger vond geen akkoord over een contractverlenging bij Olympique Lyon, dat afknapte op de naar verluidt pittige looneisen van onze landgenoot. De voorbije maanden viel de naam van Denayer bij verschillende Europese subtoppers en ongetwijfeld had de 27-jarige ook gehoopt op een club van dat kaliber, maar het lijkt erop dat hij toch met iets minder vrede zal moeten nemen.

Zo werd hij tot dusver (wellicht tevergeefs) gepolst door de Italiaanse promovendus Monza, terwijl hij nu een tweede aanbieding op zak heeft. Volgens Foot Mercato heeft Trabzonspor nu zijn zinnen gezet op Denayer. Ook niet meteen het verhoopte kaliber, maar die club veroverde vorig seizoen wel de Turkse landstitel en mag straks mogelijk de Champions League in, als ze erin slagen de play-offs te overleven. Ze zouden er bovendien alles aan willen doen om Denayer te strikken.

GOEDE HERINNERINGEN
Denayer heeft bovendien goede herinneringen aan de Turkse competitie, waar hij in het verleden al twee seizoenen aan de slag was bij Galatasaray. Het lijkt echter vooral afwachten te worden of er zich nog andere teams gaan melden voor de Rode Duivel. Onder meer Stade Rennes, Galatasaray, Besiktas, Valencia, Sevilla, Celta Vigo en Villarreal worden naar voor geschoven als mogelijke opties, maar het is niet duidelijk hoe actueel die interesse nog is.


Zou Trabzonspor een goede club zijn voor Denayer?

Meest recent

Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

59
59
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

21
21
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

56
56
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

145
145
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

154
154
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

276
276
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

49
49
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

267
267
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

350
350
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

79
79
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

561
561
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

354
354
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

164
164
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

319
319
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

421
421
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

186
186
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

265
265
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

112
112
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

490
490
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

342
342
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

143
143
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

215
215
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

877
877
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

315
315
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

175
175

Meer sportnieuws