'Tweede verrassende club meldt zich voor Denayer'

door
'Tweede verrassende club meldt zich voor Denayer'

Een aantal Rode Duivels kozen ervoor hun contract niet te verlengen zodat ze deze zomer als vrije speler een beter contract bij een andere club uit de wacht zouden kunnen slepen. Onder meer Adnan Januzaj en Jason Denayer namen die beslissing, maar hun zoektocht naar een nieuwe werkgever loopt niet zoals gehoopt. Het blijft opvallend stil rond hun toekomst, twee weken na het verstrijken van hun contracten.


Al lijkt de strijd om de diensten van Denayer nu toch wat los te barsten. De verdediger vond geen akkoord over een contractverlenging bij Olympique Lyon, dat afknapte op de naar verluidt pittige looneisen van onze landgenoot. De voorbije maanden viel de naam van Denayer bij verschillende Europese subtoppers en ongetwijfeld had de 27-jarige ook gehoopt op een club van dat kaliber, maar het lijkt erop dat hij toch met iets minder vrede zal moeten nemen.

Zo werd hij tot dusver (wellicht tevergeefs) gepolst door de Italiaanse promovendus Monza, terwijl hij nu een tweede aanbieding op zak heeft. Volgens Foot Mercato heeft Trabzonspor nu zijn zinnen gezet op Denayer. Ook niet meteen het verhoopte kaliber, maar die club veroverde vorig seizoen wel de Turkse landstitel en mag straks mogelijk de Champions League in, als ze erin slagen de play-offs te overleven. Ze zouden er bovendien alles aan willen doen om Denayer te strikken.

GOEDE HERINNERINGEN
Denayer heeft bovendien goede herinneringen aan de Turkse competitie, waar hij in het verleden al twee seizoenen aan de slag was bij Galatasaray. Het lijkt echter vooral afwachten te worden of er zich nog andere teams gaan melden voor de Rode Duivel. Onder meer Stade Rennes, Galatasaray, Besiktas, Valencia, Sevilla, Celta Vigo en Villarreal worden naar voor geschoven als mogelijke opties, maar het is niet duidelijk hoe actueel die interesse nog is.


Zou Trabzonspor een goede club zijn voor Denayer?

Meest recent

Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

3
3
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

9
9
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

18
18
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

9
9
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

59
59
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

22
22
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

46
46
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

397
397
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

160
160
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

197
197
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

53
53
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

355
355
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

17
17
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

82
82
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

87
87
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

115
115
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1031
1031
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

173
173
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

52
52
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

39
39
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

94
94
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

493
493
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

51
51
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

224
224
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

80
80

Meer sportnieuws