'Tweede verrassende club meldt zich voor Denayer'

69 stemmen
'Tweede verrassende club meldt zich voor Denayer'

Een aantal Rode Duivels kozen ervoor hun contract niet te verlengen zodat ze deze zomer als vrije speler een beter contract bij een andere club uit de wacht zouden kunnen slepen. Onder meer Adnan Januzaj en Jason Denayer namen die beslissing, maar hun zoektocht naar een nieuwe werkgever loopt niet zoals gehoopt. Het blijft opvallend stil rond hun toekomst, twee weken na het verstrijken van hun contracten.


Al lijkt de strijd om de diensten van Denayer nu toch wat los te barsten. De verdediger vond geen akkoord over een contractverlenging bij Olympique Lyon, dat afknapte op de naar verluidt pittige looneisen van onze landgenoot. De voorbije maanden viel de naam van Denayer bij verschillende Europese subtoppers en ongetwijfeld had de 27-jarige ook gehoopt op een club van dat kaliber, maar het lijkt erop dat hij toch met iets minder vrede zal moeten nemen.

Zo werd hij tot dusver (wellicht tevergeefs) gepolst door de Italiaanse promovendus Monza, terwijl hij nu een tweede aanbieding op zak heeft. Volgens Foot Mercato heeft Trabzonspor nu zijn zinnen gezet op Denayer. Ook niet meteen het verhoopte kaliber, maar die club veroverde vorig seizoen wel de Turkse landstitel en mag straks mogelijk de Champions League in, als ze erin slagen de play-offs te overleven. Ze zouden er bovendien alles aan willen doen om Denayer te strikken.

GOEDE HERINNERINGEN
Denayer heeft bovendien goede herinneringen aan de Turkse competitie, waar hij in het verleden al twee seizoenen aan de slag was bij Galatasaray. Het lijkt echter vooral afwachten te worden of er zich nog andere teams gaan melden voor de Rode Duivel. Onder meer Stade Rennes, Galatasaray, Besiktas, Valencia, Sevilla, Celta Vigo en Villarreal worden naar voor geschoven als mogelijke opties, maar het is niet duidelijk hoe actueel die interesse nog is.


LEES OOK: 'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Zou Trabzonspor een goede club zijn voor Denayer?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

4
4
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

44
44
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

31
31
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

14
14
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

44
44
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

119
119
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

399
399
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

101
101
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

124
124
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

111
111
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

83
83
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

149
149
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

834
834
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

140
140
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

280
280
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

96
96
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

774
774
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

153
153
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

178
178
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

218
218
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

72
72
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

229
229
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1086
1086
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

100
100
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

358
358

Meer sportnieuws