KV Kortrijk laat aanvaller naar Nederland vertrekken

39 stemmen
KV Kortrijk laat aanvaller naar Nederland vertrekken

KV Kortrijk slaagde er vorig seizoen niet echt in om zich te mengen in de strijd om de top acht, iets wat de Kerels ongetwijfeld straks wel hopen te doen. Ze waren daarom al zeer vroeg zeer actief op de transfermarkt. Al snel streken de nodige versterkingen neer in het Guldensporenstadion, maar daardoor bleef Karim Belhocine met een kern uit evenwicht achter.


Achterin is de spoeling immers zeer dun, terwijl de trainer in de aanval opties te over heeft. Daar mocht de kern wel wat uitgedund worden en nu heeft een aanvaller ook de club voorlopig verlaten. "Charles-Jesaja Herrmann wordt tot het einde van het seizoen verhuurd aan NAC Breda", laat KVK immers weten op hun sociale media.

Voor de 22-jarige spits zit zijn passage in Kortrijk er zo na één jaar alweer op. Hij kwam in de zomer van 2021 over van VfL Wolfsburg, waar hij nooit verder geraakt was dan de B-ploeg. Maar ook in Kortrijk volgde de grote doorbraak niet. Hij kwam vorig seizoen dertien keer in actie, waarvan slechts één keer als titularis. Scoren lukte hem niet.

OFFENSIEVE WEELDE
Ook komend seizoen leken er voor Herrmann weinig kansen weggelegd te zijn, want met de terugkeer van Gueye na een zware blessure en de komst van Challouk, Bruno en De Neve heeft Belhocine alleen nog maar meer offensieve opties. Hij mag dus in Nederland een jaartje vertrouwen gaan opdoen. In Kortrijk heeft Herrmann nog een contract tot 2024.


LEES OOK: Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Zal hij nog terugkeren bij Kortrijk?

Meest recent

Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

48
48
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

133
133
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

136
136
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

351
351
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

121
121
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

155
155
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

318
318
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1300
1300
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

134
134
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

165
165
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

107
107
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

79
79
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

47
47
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

192
192
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

241
241
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

177
177
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

307
307
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

404
404
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

224
224
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

129
129
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

161
161
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

915
915

Meer sportnieuws