RSCA-bestuur krijgt volle laag: "Verstoppen zich achter Mazzu"

door
RSCA-bestuur krijgt volle laag:

CEO Peter Verbeke en voorzitter Wouter Vandenhaute kregen veel kritiek van de eigen fans toen werd besloten dat Vincent Kompany niet langer de coach zou zijn van RSC Anderlecht. Felice Mazzu kwam in de plaats, maar RSCA maakte daar dan weer geen vrienden met het bestuur van Union SG.


Anderlecht vond geen akkoord met een transfersom voor Mazzu en de coach kocht zichzelf dan maar uit. RSCA wou een bepaalde som betalen, maar Union SG wou dus meer. CEO Philippe Bormans is in Het Laatste Nieuws nog steeds woedend op het bestuur van Anderlecht, dat hij verwijt zich "achter zijn coach te verstoppen". Hij laat weten dat de zaak sowieso voor de rechtbank zal verschijnen. Bormans had meer klasse van de Brusselaars verwacht en noemt Ajax en KRC Genk als voorbeeld, die wél de juiste som betaalden voor Alfred Schreuder en Wouter Vrancken.

NIELSEN?

De derby's tussen Anderlecht en Union SG beloven daardoor dit seizoen nog wat heviger te worden. Paars-Wit wil dit jaar boven de Brusselse buren eindigen en Union SG hoopt op zijn beurt dan weer dat het zijn straf seizoen kan bevestigen. Of Casper Nielsen nog voor Union SG zal spelen, dat is een groot vraagteken. Volgens Bormans zijn er drie clubs heel erg geïnteresseerd, waaronder AA Gent en een club uit de Premier League. Het is niet duidelijk of Club Brugge nog in de markt is. De kans is heel groot dat de Deen weldra andere oorden opzoekt voor een bedrag tussen de 5 en 6 miljoen euro.

LEES OOK: De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Pakte RSCA dit slecht aan?

Meest recent

Grote kuis bij Standard: Euvrard laat koppen rollen

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

1
1
AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

15
15
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

123
123
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

119
119
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

82
82
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

367
367
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

205
205
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

134
134
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

118
118
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

173
173
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

57
57
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

574
574
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

48
48
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

68
68
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

95
95
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

392
392
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

58
58
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

103
103
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

166
166
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

349
349
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

355
355
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

267
267
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

121
121

Meer sportnieuws