RSCA-bestuur krijgt volle laag: "Verstoppen zich achter Mazzu"

647 stemmen
RSCA-bestuur krijgt volle laag:

CEO Peter Verbeke en voorzitter Wouter Vandenhaute kregen veel kritiek van de eigen fans toen werd besloten dat Vincent Kompany niet langer de coach zou zijn van RSC Anderlecht. Felice Mazzu kwam in de plaats, maar RSCA maakte daar dan weer geen vrienden met het bestuur van Union SG.


Anderlecht vond geen akkoord met een transfersom voor Mazzu en de coach kocht zichzelf dan maar uit. RSCA wou een bepaalde som betalen, maar Union SG wou dus meer. CEO Philippe Bormans is in Het Laatste Nieuws nog steeds woedend op het bestuur van Anderlecht, dat hij verwijt zich "achter zijn coach te verstoppen". Hij laat weten dat de zaak sowieso voor de rechtbank zal verschijnen. Bormans had meer klasse van de Brusselaars verwacht en noemt Ajax en KRC Genk als voorbeeld, die wél de juiste som betaalden voor Alfred Schreuder en Wouter Vrancken.

NIELSEN?

De derby's tussen Anderlecht en Union SG beloven daardoor dit seizoen nog wat heviger te worden. Paars-Wit wil dit jaar boven de Brusselse buren eindigen en Union SG hoopt op zijn beurt dan weer dat het zijn straf seizoen kan bevestigen. Of Casper Nielsen nog voor Union SG zal spelen, dat is een groot vraagteken. Volgens Bormans zijn er drie clubs heel erg geïnteresseerd, waaronder AA Gent en een club uit de Premier League. Het is niet duidelijk of Club Brugge nog in de markt is. De kans is heel groot dat de Deen weldra andere oorden opzoekt voor een bedrag tussen de 5 en 6 miljoen euro.

LEES OOK: Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Pakte RSCA dit slecht aan?

Meest recent

Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

34
34
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

201
201
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

242
242
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

278
278
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

171
171
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

62
62
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

173
173
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

67
67
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

69
69
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

112
112
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

71
71
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

118
118
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

86
86
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

287
287
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

83
83
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

50
50
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

121
121
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

825
825
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

76
76
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

490
490
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

29
29
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

47
47
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

442
442
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

340
340

Meer sportnieuws