'Hommeles bij STVV: sterspeler afwezig, Standard een piste'

145 stemmen
'Hommeles bij STVV: sterspeler afwezig, Standard een piste'

STVV is aan een goede voorbereiding bezig maar verloor gisteren met 0-2 van Seraing. Dat was niet het grootste nieuws van de dag. Daar zorgde volgens Het Belang van Limburg smaakmaker Christian Brüls voor.


De ervaren middenvelder onderhandelt al maanden over een nieuw contract, maar STVV en de speler komen er niet uit. De ex-speler van AA Gent wil niet met één jaar contract het seizoen ingaan en de middenvelder kwam daarom niet opdagen voor de oefenmatch tegen Seraing. Trainer Bernd Hollerbach is niet te spreken over deze actie van Brüls. Hollerbach laat weten dat hij en andere mensen binnen STVV ook maar één jaar contract hebben en dat de speler met deze actie niet aan het ploegbelang denkt.

STANDARD?

Brüls liet in maart al weten dat hij meer actie verwacht van STVV. "Ik ben nu 33 en ik wil niet met nog maar één jaar contract een nieuw seizoen ingaan. Er kan deze zomer nog een transfer gebeuren. Ik heb nog ambities, net zoals de club. We moeten daar elkaar eerst in vinden", zei Brüls.

Opvallend: Brüls zou weten dat hij elders meer kan gaan verdienen en volgens bepaalde bronnen zou het om Standard gaan. STVV hoorde nog niets van andere clubs en zal zeker niet makkelijk meewerken door de actie van Brüls. Opvallend: Brüls speelde enkele jaren geleden al eens voor de Rouches, maar dat was geen succes. Gaat hij op zijn 33ste terugkeren naar Sclessin? De komende dagen en weken komt er meer duidelijkheid.

LEES OOK: Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst
27

Zal hij STVV verlaten?

Meest recent

'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

0
0
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

27
27
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

138
138
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

32
32
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

296
296
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

65
65
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

186
186
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

390
390
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

311
311
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

370
370
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

463
463
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

821
821
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

176
176
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

347
347
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

110
110
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

205
205
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

461
461
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

474
474
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

341
341
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

230
230
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

437
437
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

368
368
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

950
950

Meer sportnieuws