'Hommeles bij STVV: sterspeler afwezig, Standard een piste'

door
'Hommeles bij STVV: sterspeler afwezig, Standard een piste'

STVV is aan een goede voorbereiding bezig maar verloor gisteren met 0-2 van Seraing. Dat was niet het grootste nieuws van de dag. Daar zorgde volgens Het Belang van Limburg smaakmaker Christian Brüls voor.


De ervaren middenvelder onderhandelt al maanden over een nieuw contract, maar STVV en de speler komen er niet uit. De ex-speler van AA Gent wil niet met één jaar contract het seizoen ingaan en de middenvelder kwam daarom niet opdagen voor de oefenmatch tegen Seraing. Trainer Bernd Hollerbach is niet te spreken over deze actie van Brüls. Hollerbach laat weten dat hij en andere mensen binnen STVV ook maar één jaar contract hebben en dat de speler met deze actie niet aan het ploegbelang denkt.

STANDARD?

Brüls liet in maart al weten dat hij meer actie verwacht van STVV. "Ik ben nu 33 en ik wil niet met nog maar één jaar contract een nieuw seizoen ingaan. Er kan deze zomer nog een transfer gebeuren. Ik heb nog ambities, net zoals de club. We moeten daar elkaar eerst in vinden", zei Brüls.

Opvallend: Brüls zou weten dat hij elders meer kan gaan verdienen en volgens bepaalde bronnen zou het om Standard gaan. STVV hoorde nog niets van andere clubs en zal zeker niet makkelijk meewerken door de actie van Brüls. Opvallend: Brüls speelde enkele jaren geleden al eens voor de Rouches, maar dat was geen succes. Gaat hij op zijn 33ste terugkeren naar Sclessin? De komende dagen en weken komt er meer duidelijkheid.

LEES OOK: Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Zal hij STVV verlaten?

Meest recent

'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

72
72
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

51
51
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

20
20
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

72
72
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

41
41
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

55
55
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

105
105
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

533
533
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

78
78
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

160
160
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

165
165
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

217
217
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

107
107
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

40
40
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

107
107
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

72
72
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

32
32
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

165
165
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

308
308
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

132
132
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

410
410
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

51
51
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

219
219
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

68
68
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

332
332

Meer sportnieuws