'Mirallas kan nieuwe buitenlandse uitdaging aangaan'

door
'Mirallas kan nieuwe buitenlandse uitdaging aangaan'

Kevin Mirallas wisselt de afgelopen jaren bijna jaarlijks van ploeg, wat meestal een veeg te teken is. De 34-jarige ex-Rode Duivel gaat mogelijk aan de slag in Cyprus. Dat melden buitenlandse media.


Limassol zou zijn oog hebben laten vallen op Kevin Mirallas. De ervaren aanvaller heeft momenteel geen club nadat hij afgelopen seizoen aan de slag was bij het Portugese Moreirense. Bij de Portugese laagvlieger speelde hij acht wedstrijden, in een half seizoen tijd, en scoorde hij 1 keer. Voordien verdedigde hij een jaar de kleuren van Gaziantep en een jaar die van Royal Antwerp FC.

Mirallas speelde sinds januari 2018 voor maar liefst zes clubs (Everton, Olympiacos, Fiorentina, Antwerp, Gaziantep en Moreirense). De aanvaller kende zijn beste periode bij Everton, dat hem in 2012 voor 8 miljoen euro wegplukte bij Olympiacos. Bij de Engelse club was hij was hij in 186 wedstrijden goed voor 38 goals en 35 assists.

RODE DUIVELS

Mirallas is ook al enkele jaren geen international meer. Hij speelde 60 interlands met daarin 10 goals en 4 assists. Mirallas maakte het WK 2014 mee, waar hij vier keer in actie kwam. Op 28 maart 2017 scoorde hij in een oefeninterland zijn laatste goal voor de nationale ploeg. Exact een jaar later speelde hij tegen Saudi-Arabië zijn laatste elf minuten voor de Rode Duivels. Bij Antwerp hoopte hij zich weer in de kijker te spelen van Roberto Martinez, maar dat lukte hem echter nooit waardoor zijn verhaal bij de nationale ploeg uitdoofde.

Zal hij snel een club vinden?

Meest recent

Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

32
32
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

121
121
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

176
176
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

208
208
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

472
472
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

45
45
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

73
73
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

291
291
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

54
54
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

187
187
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

299
299
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

251
251
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

605
605
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

345
345
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

167
167
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

184
184
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

218
218
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

435
435
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

455
455
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

178
178
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

197
197
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

567
567
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

41
41
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

304
304
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

297
297

Meer sportnieuws