'Mirallas kan nieuwe buitenlandse uitdaging aangaan'

door
'Mirallas kan nieuwe buitenlandse uitdaging aangaan'

Kevin Mirallas wisselt de afgelopen jaren bijna jaarlijks van ploeg, wat meestal een veeg te teken is. De 34-jarige ex-Rode Duivel gaat mogelijk aan de slag in Cyprus. Dat melden buitenlandse media.


Limassol zou zijn oog hebben laten vallen op Kevin Mirallas. De ervaren aanvaller heeft momenteel geen club nadat hij afgelopen seizoen aan de slag was bij het Portugese Moreirense. Bij de Portugese laagvlieger speelde hij acht wedstrijden, in een half seizoen tijd, en scoorde hij 1 keer. Voordien verdedigde hij een jaar de kleuren van Gaziantep en een jaar die van Royal Antwerp FC.

Mirallas speelde sinds januari 2018 voor maar liefst zes clubs (Everton, Olympiacos, Fiorentina, Antwerp, Gaziantep en Moreirense). De aanvaller kende zijn beste periode bij Everton, dat hem in 2012 voor 8 miljoen euro wegplukte bij Olympiacos. Bij de Engelse club was hij was hij in 186 wedstrijden goed voor 38 goals en 35 assists.

RODE DUIVELS

Mirallas is ook al enkele jaren geen international meer. Hij speelde 60 interlands met daarin 10 goals en 4 assists. Mirallas maakte het WK 2014 mee, waar hij vier keer in actie kwam. Op 28 maart 2017 scoorde hij in een oefeninterland zijn laatste goal voor de nationale ploeg. Exact een jaar later speelde hij tegen Saudi-Arabië zijn laatste elf minuten voor de Rode Duivels. Bij Antwerp hoopte hij zich weer in de kijker te spelen van Roberto Martinez, maar dat lukte hem echter nooit waardoor zijn verhaal bij de nationale ploeg uitdoofde.

Zal hij snel een club vinden?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

20
20
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

14
14
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

40
40
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

55
55
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

77
77
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

23
23
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

72
72
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

237
237
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

104
104
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

182
182
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

190
190
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

87
87
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

134
134
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

84
84
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

340
340
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

235
235
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

328
328
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

303
303
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

438
438
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

214
214
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

65
65
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

367
367

Meer sportnieuws