Chelsea kondigt eerste topaankoop aan

door
Chelsea kondigt eerste topaankoop aan

Chelsea werd deze zomer overgenomen door de Amerikaanse miljardair Todd Boehly en die lijkt van plan om deze zomer stevig uit te halen op de transfermarkt. Het liet eerst wel nog Romelu Lukaku naar Inter terugkeren, maar de komende weken lijken we enkele stevige aanwinsten te mogen verwachten. De eerste topaankoop is nu al helemaal een feit.


De Blues hebben woensdag immers de verwachte komst van Raheem Sterling aangekondigd. De transfer zat al een tijdje in de pijplijn en is nu ook helemaal rond. De 27-jarige aanvaller tekende voor vijf jaar en Chelsea betaalt naar verluidt zo'n 56 miljoen euro om hem bij Manchester City weg te kapen. Bij de Engelse kampioen was Sterling maar liefst zeven jaar aan de slag, nadat hij in 2015 weggekaapt was bij Liverpool.

In die zeven jaar was Sterling doorgaans een belangrijke pion en krikte hij ook zijn statistieken én zijn prijzenkast op. Met 131 goals en 94 assists in 337 wedstrijden hielp hij City namelijk aan vier titels, één FA Cup en vijf League Cups. Komend seizoen leken zijn speelkansen echter te gaan slinken door de komst van Julian Alvarez en Erling Haaland.

TERUG THUIS
Sterling is uiteraard in de wolken met zijn transfer. "Ik heb uiteraard al veel bereikt in mijn carrière, maar er valt nog zoveel meer te bereiken. Ik kijk ernaar uit om dat te doen in een Chelsea-shirt, met Thomas Tuchel als trainer. Londen is mijn thuis en waar alles voor mij begonnen is. Het is geweldig dat ik nu de kans krijg om op Stamford Bridge bijna elke week voor familie en vrienden kan spelen", reageert hij.


LEES OOK: 'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Goede aankoop van Chelsea?

Meest recent

'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

6
6
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

197
197
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

164
164
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

39
39
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

111
111
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

40
40
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

26
26
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

135
135
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

161
161
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

98
98
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

406
406
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

236
236
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

352
352
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

103
103
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

477
477
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

314
314
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

158
158
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

86
86
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

239
239
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

459
459
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

411
411
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

174
174
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

222
222

Meer sportnieuws