'Verrassende comeback bij Antwerp is een feit'

door
'Verrassende comeback bij Antwerp is een feit'

Antwerp heeft er al een spectaculaire transferzomer opzitten, waarin het met Vincent Janssen, Toby Alderweireld en Christopher Scott respectievelijk een speler uit Oranje, een Rode Duivel en een talent van Bayern München binnenhaalde. Er lijkt nog één en ander op til te staan op de Bosuil. In afwachting van meer geweld is een opmerkelijke comeback alvast een feit.


De U23 van de Great Old komen volgend seizoen uit in eerste nationale en mogen daar ook één ervaren speler opstellen. Van die regel maakten Club Brugge en Standard al gebruik door respectievelijk Lennart Mertens en Frédéric Duplus aan boord te halen en ook Antwerp heeft zijn ervaren man gevonden. Gazet van Antwerpen weet dat Maxime Biset de voetbalschoenen opnieuw gaat aanbinden.

De 36-jarige verdediger was vorig seizoen nog assistent bij de A-kern, maar daar was na de komst van Mark van Bommel en zijn staf geen plaats meer voor hem. Omdat de club hem niet kwijt wou, werd Biset ondergebracht bij de U23, waar hij assistent zal worden van Gill Swerts. Maar Biset zal dus ook op het veld gaan staan.

GESLAAGDE TEST
De voorbije weken trainde Biset al mee bij de beloften om te zien of hij een terugkeer als speler nog aan zou kunnen en die test heeft dus bevredigende resultaten opgeleverd. Hij maakt dus zijn wederoptreden een jaar nadat hij zijn schoenen aan de haak gehangen had. Tijdens zijn spelerscarrière was Biset actief bij KV Mechelen, Antwerp en Westerlo.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Goede zet van Antwerp?

Meest recent

Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

84
84
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

172
172
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

271
271
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

31
31
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

194
194
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

228
228
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

365
365
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

95
95
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

255
255
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

286
286
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

167
167
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

296
296
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

650
650
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

215
215
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

31
31
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

467
467
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

247
247
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

466
466
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

36
36
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

65
65
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

95
95
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

305
305
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

297
297

Meer sportnieuws