Barça haalt transferslag thuis, doorbraak rond Lewandowski?

86
Barça haalt transferslag thuis, doorbraak rond Lewandowski?

Bij FC Barcelona lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Vorige week stelde het met Franck Kessié en Andreas Christensen al zijn twee eerste zomeraanwinsten voor en na die transfervrije dubbelslag gaat nu ook de geldbeurs een eerste keer open. Barça kondigde woensdag immers aan dat het een akkoord heeft over een derde transfer.


De Catalanen laten immers via hun officiële kanalen weten dat ze een princiepsakkoord bereikt hebben met Leeds United over de komst van Raphinha. De Braziliaanse winger moet enkel nog zijn medische proeven afleggen voor de deal afgerond kan worden. In de loop van dinsdag was al duidelijk geworden dat Barça bereid zou zijn om 58 miljoen euro op tafel te leggen, waar nog 10 miljoen aan bonussen bij kunnen komen.

Daarmee strijkt er een eerste offensieve versterking neer in Camp Nou, maar het zal zeker niet de laatste zijn. Ook Robert Lewandowski blijft immers zeer aan de orde voor Barça en in dat dossier zou er snel een doorbraak kunnen komen. Volgens de Franse journalist Loïc Tanzi zal Barça in de loop van woensdag een nieuw bod neerleggen bij Bayern München.

50 MILJOEN
Ze zouden bereid zijn om een vaste som van 50 miljoen euro op tafel te leggen en daarmee zouden ze voldoen aan de vraagprijs van Bayern. Ze hopen dan ook dat de Duitsers eindelijk zullen buigen en meewerken aan een transfer. Lewandowski meldde zich dinsdag een eerste keer op training in München, maar hij wil nog steeds absoluut vertrekken.


LEES OOK: Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

Zal de transfer van Lewandowski snel rond zijn?

Meest recent

Beale spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Jonas De Roeck beleefde zondagavond een droomdebuut als trainer van STVV, maar dat ging wel ten ...

4
4
Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

6
6
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

30
30
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

26
26
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

10
10
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

20
20
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

90
90
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

30
30
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

54
54
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

61
61
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

263
263
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

403
403
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

116
116
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

281
281
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

144
144
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

121
121
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

517
517
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

587
587
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

791
791
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

679
679

Meer sportnieuws