De Ketelaere en Club zorgen voor verrassende wending

814
De Ketelaere en Club zorgen voor verrassende wending

In Italië zijn ze in blijde verwachting van de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan. De Rode Duivel siert er al weken de krantenkolommen en zelfs regelmatig de voorpagina's, maar voorlopig is hij nog steeds een speler van Club Brugge. Desondanks denkt men in de laars dat de onderhandelingen op het goede spoor zitten en dat een transfer snel rond zou kunnen zijn.


Maar Tomas Taecke, de Club-watcher van Het Laatste Nieuws, stelt in tegenstelling tot de Italiaanse berichten dat er nog steeds géén toereikend bod van Milan op tafel gekomen is in het Jan Breydelstadion. En dus lijken ze bij Club voorlopig ook niet te wachten op het vertrek van hun goudhaantje en wordt het weer business as usual. Vorig weekend werd De Ketelaere uit voorzorg nog aan de kant gehouden in de oefenmatch tegen FC Kopenhagen, maar dat zal niet meer het geval zijn.

Woensdag om 15u30 speelt Club tegen FC Utrecht en dat zal volgens Taecke mét De Ketelaere zijn. De 21-jarige lijkt dus gewoon klaargestoomd worden voor de start van het nieuwe seizoen bij Blauw-Zwart. De kans lijkt zo weer groot dat hij zondag ook van de partij zal zijn in de Supercup, daar waar eerder de verwachting was dat de speler ook daar gespaard zou worden.

NOG NIET VOOR METEEN
De kans dat we De Ketelaere één van de komende dagen al zien poseren in een shirt van AC Milan lijkt dus zeer klein te zijn. Wanhopen moet de Italiaanse kampioen zeker niet doen, maar een transfer is dus nog niet voor meteen. In Brugge zullen ze daar niet rouwig om zijn.


LEES OOK: Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Goed dat De Ketelaere nog in actie komt?

Meest recent

‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

52
52
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

10
10
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

59
59
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

86
86
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

81
81
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

123
123
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

15
15
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

60
60
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

34
34
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

103
103
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

76
76
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

28
28
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

15
15
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

436
436
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

18
18
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

101
101
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

65
65
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

175
175
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

313
313
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

15
15
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

102
102
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

35
35

Meer sportnieuws