De Ketelaere en Club zorgen voor verrassende wending

814 stemmen
De Ketelaere en Club zorgen voor verrassende wending

In Italië zijn ze in blijde verwachting van de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan. De Rode Duivel siert er al weken de krantenkolommen en zelfs regelmatig de voorpagina's, maar voorlopig is hij nog steeds een speler van Club Brugge. Desondanks denkt men in de laars dat de onderhandelingen op het goede spoor zitten en dat een transfer snel rond zou kunnen zijn.


Maar Tomas Taecke, de Club-watcher van Het Laatste Nieuws, stelt in tegenstelling tot de Italiaanse berichten dat er nog steeds géén toereikend bod van Milan op tafel gekomen is in het Jan Breydelstadion. En dus lijken ze bij Club voorlopig ook niet te wachten op het vertrek van hun goudhaantje en wordt het weer business as usual. Vorig weekend werd De Ketelaere uit voorzorg nog aan de kant gehouden in de oefenmatch tegen FC Kopenhagen, maar dat zal niet meer het geval zijn.

Woensdag om 15u30 speelt Club tegen FC Utrecht en dat zal volgens Taecke mét De Ketelaere zijn. De 21-jarige lijkt dus gewoon klaargestoomd worden voor de start van het nieuwe seizoen bij Blauw-Zwart. De kans lijkt zo weer groot dat hij zondag ook van de partij zal zijn in de Supercup, daar waar eerder de verwachting was dat de speler ook daar gespaard zou worden.

NOG NIET VOOR METEEN
De kans dat we De Ketelaere één van de komende dagen al zien poseren in een shirt van AC Milan lijkt dus zeer klein te zijn. Wanhopen moet de Italiaanse kampioen zeker niet doen, maar een transfer is dus nog niet voor meteen. In Brugge zullen ze daar niet rouwig om zijn.


LEES OOK: 'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Goed dat De Ketelaere nog in actie komt?

Meest recent

"Puur voetbal" - Alderweireld prijst één Duivel in buitenland

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

0
0
Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

11
11
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

28
28
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

293
293
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

380
380
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

99
99
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

278
278
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

152
152
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

244
244
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

179
179
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1042
1042
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

80
80
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

426
426
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

250
250
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

655
655
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

748
748
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

167
167
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

801
801
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

172
172
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125

Meer sportnieuws