De Ketelaere en Club zorgen voor verrassende wending

door
De Ketelaere en Club zorgen voor verrassende wending

In Italië zijn ze in blijde verwachting van de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan. De Rode Duivel siert er al weken de krantenkolommen en zelfs regelmatig de voorpagina's, maar voorlopig is hij nog steeds een speler van Club Brugge. Desondanks denkt men in de laars dat de onderhandelingen op het goede spoor zitten en dat een transfer snel rond zou kunnen zijn.


Maar Tomas Taecke, de Club-watcher van Het Laatste Nieuws, stelt in tegenstelling tot de Italiaanse berichten dat er nog steeds géén toereikend bod van Milan op tafel gekomen is in het Jan Breydelstadion. En dus lijken ze bij Club voorlopig ook niet te wachten op het vertrek van hun goudhaantje en wordt het weer business as usual. Vorig weekend werd De Ketelaere uit voorzorg nog aan de kant gehouden in de oefenmatch tegen FC Kopenhagen, maar dat zal niet meer het geval zijn.

Woensdag om 15u30 speelt Club tegen FC Utrecht en dat zal volgens Taecke mét De Ketelaere zijn. De 21-jarige lijkt dus gewoon klaargestoomd worden voor de start van het nieuwe seizoen bij Blauw-Zwart. De kans lijkt zo weer groot dat hij zondag ook van de partij zal zijn in de Supercup, daar waar eerder de verwachting was dat de speler ook daar gespaard zou worden.

NOG NIET VOOR METEEN
De kans dat we De Ketelaere één van de komende dagen al zien poseren in een shirt van AC Milan lijkt dus zeer klein te zijn. Wanhopen moet de Italiaanse kampioen zeker niet doen, maar een transfer is dus nog niet voor meteen. In Brugge zullen ze daar niet rouwig om zijn.


LEES OOK: Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

Goed dat De Ketelaere nog in actie komt?

Meest recent

Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

22
22
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

77
77
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

174
174
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

160
160
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

226
226
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

313
313
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

480
480
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

225
225
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

277
277
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

321
321
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

153
153
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

386
386
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

255
255
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

346
346
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

639
639
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

447
447
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

149
149
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

171
171
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

888
888
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

381
381
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

83
83
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

359
359
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

134
134
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

626
626

Meer sportnieuws