'Arsenal-flop op weg naar Jupiler Pro League'

door
'Arsenal-flop op weg naar Jupiler Pro League'

Het aftellen naar de start van het Belgische voetbalseizoen kan stilaan helemaal beginnen. Zaterdag staat al de Supercup tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en binnen negen dagen wordt ook de Jupiler Pro League afgetrapt. Heel wat teams zullen proberen om zich daarvoor nog te versterken en daardoor zou een opmerkelijke naam in ons land kunnen neerstrijken.


Volgens La Dernière Heure geniet Yaya Sanogo interesse van verschillende Belgische clubs. Het is niet duidelijk om welke teams het gaat, maar de 29-jarige spits is in ieder geval een opportuniteit. Hij is immers transfervrij, maar heeft ook al een jaar niet meer gevoetbald. Zijn laatste club was Huddersfield Town, waar hij in de zomer van 2021 na vier maanden al moest vertrekken.

De gewezen Franse jeugdinternational is vooral bekend van zijn passage bij Arsenal, waar hij van 2013 tot 2017 onder contract stond. De Gunners haalden hem weg bij Auxerre als één van de grootste talenten van het Franse voetbal, maar de passage van Sanogo werd uiteindelijk een grote flop. Hij kwam er niet verder dan één goal en twee assists in 20 wedstrijden.

UITLEENBEURTEN
Na anderhalf jaar hadden ze bij Arsenal al genoeg gezien en voor de rest van zijn contractperiode werd Sanogo uitgeleend. Hij passeerde zo nog bij Crystal Palace, Ajax en Charlton, maar ook bij die clubs kon hij geen potten breken. Na zijn vertrek van Arsenal was hij nog drie jaar aan de slag in zijn thuisland bij Toulouse.

LEES OOK: Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Zou hij een aanwinst zijn voor de JPL?

Meest recent

'Club Brugge richt pijlen al op opvolger Tresoldi'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

3
3
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

52
52
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

68
68
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

148
148
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

36
36
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

94
94
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

66
66
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

76
76
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

73
73
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

67
67
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

430
430
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

382
382
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

67
67
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

210
210
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

242
242
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

249
249
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

74
74
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

176
176
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

53
53
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

29
29
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

419
419
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

515
515
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

428
428
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

61
61
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

44
44

Meer sportnieuws