'Ancelotti deelt Hazard genadeklap uit'

723
'Ancelotti deelt Hazard genadeklap uit'

Nu het plaatje uit zijn enkel eindelijk verwijderd is, hoopt Eden Hazard komend seizoen na drie moeilijke jaren eindelijk weer met zijn beste niveau aan te knopen. De aanvaller liet in juni bij de Rode Duivels al enkele veelbelovende flitsen zien en beloofde aan de fans van de Koninklijke tijdens de titelviering dat hij er zal staan. Alleen is het maar de vraag of hij die kans nog zal krijgen.


Er wordt immers nog steeds druk gespeculeerd over zijn toekomst. Bij Relevo zijn ze nu zelfs zeker: Real Madrid wil Hazard deze zomer verkopen. In de strijd om een basisplaats op de flanken begint Hazard pas vanaf de vierde plaats, want Vinicius Junior, Marco Asensio en Rodrygo Goes staan allemaal boven de 31-jarige in de pikorde. Als er een ploeg interesse toont, zal Real meewerken aan een transfer.

Ook trainer Carlo Ancelotti zou zijn zegen gegeven hebben voor een verkoop, al zal de Italiaan Hazard ook niet helemaal verloochenen. Zelf wil de speler immers liefst van al blijven, ook met het oog op het WK. In dat geval zal Ancelotti proberen om Hazard naar zijn beste niveau te loodsen, ook al zal dat hoogstens met invalbeurten zijn of als depanneur in de spits. Spaanse media speculeerden de voorbije weken immers ook al dat Hazard uitgespeeld zou kunnen worden als valse negen als Karim Benzema eens rust nodig heeft of niet beschikbaar is.

ANDERHALVE MAAND
De kans lijkt dus weer een beetje groter te zijn dat Hazard deze zomer Real Madrid zal verlaten, al lijkt een transfer nog niet voor meteen te zijn. Er lijkt immers nog geen concrete interesse te zijn. De transfermarkt is echter nog anderhalve maand over en dus kan er nog veel gebeuren.


LEES OOK: 'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Moet Hazard vertrekken als er interesse is?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

4
4
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

21
21
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

79
79
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

74
74
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

71
71
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

509
509
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

268
268
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

178
178
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

471
471
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

736
736
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

150
150
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

101
101
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

96
96
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

507
507
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

427
427
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

71
71
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

111
111
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

133
133
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

242
242
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

530
530
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

517
517
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

481
481
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

168
168
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

413
413

Meer sportnieuws