'Chelsea haalt uit: 90 miljoen voor 2 verdedigers'

door
'Chelsea haalt uit: 90 miljoen voor 2 verdedigers'

Chelsea heeft er al een zeer bewogen transferzomer opzitten. Het liet Romelu Lukaku na één seizoen alweer terugkeren naar Internazionale, maar haalde anderzijds wel Raheem Sterling weg bij concurrent Manchester City. Maar de Blues zijn nog lang niet klaar. Nieuwe eigenaar Todd Boehly lijkt van plan om de miljoenen rijkelijk te laten stromen en daardoor is een nieuwe dubbelslag in de maak.


Chelsea moest deze zomer hoogdringend zijn verdediging versterken, want het zag met Andreas Christensen (FC Barcelona) en Antonio Rüdiger (Real Madrid) twee sterkhouders van de defensie transfervrij de deur uitlopen. Hun vervangers lijken echter snel op Stamford Bridge te staan. Zo meldt transferspecialist Gianluca Di Marzio dat Chelsea woensdag de komst van Kalidou Koulibaly zal afronden.

De ex-verdediger van Genk verlaat zo na acht jaar Napoli, dat inclusief bonussen nog zo'n 40 miljoen euro zou vangen. Voor Koulibaly ligt dan weer een contract van vijf jaar klaar, dat hem jaarlijks 10 miljoen euro netto zal opleveren. Daarnaast drukt Chelsea volgens The Athletic ook nog door voor een snelle transfer van Nathan Aké.

NOG EENS 50 MILJOEN
Ze zouden druk onderhandelen met Manchester City om een akkoord te vinden voor de Nederlander, die zijn jeugdopleiding bij Chelsea genoot. Hij zou rond de 50 miljoen euro moeten kosten, al onderhandelen de clubs nog over de som en de structuur van de deal. Met Aké zelf worden er geen problemen verwacht en dus hoopt Chelsea de deal nog deze week af te ronden. Maar zelfs dan nog is de honger niet gestild, want er zouden daarna nog eens één of twee centrale verdedigers bij moeten komen. Ook Jules Koundé (Sevilla) en Presnel Kimpembe (PSG) blijven zo op het lijstje staan.

JOUW MENING TELT:
Zal Chelsea volgend seizoen een prijs winnen?

Meest recent

'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

107
107
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

180
180
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

227
227
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

945
945
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de afgelopen jaren geregeld zaakjes met mekaar. Dit keer hopen de ...

183
183
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

336
336
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

315
315
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

158
158
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaan zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

116
116
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

110
110
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

172
172
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

67
67
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

503
503
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

149
149
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

364
364
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

58
58
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

84
84
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

543
543
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

110
110
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

128
128
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

753
753
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

237
237
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

356
356
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

309
309
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

248
248

Meer sportnieuws