'Barça heeft eerste topaanwinst beet'

door
'Barça heeft eerste topaanwinst beet'

FC Barcelona versterkte zich deze zomer al met Franck Kessié (AC Milan) en Andreas Christensen (Chelsea), die beiden transfervrij binnengehaald werden. Maar de Catalanen gaan ook nog de geldbuidel opentrekken. In de eerste plaats voor Robert Lewandowski, maar het dossier van de Poolse doelpuntenmachine is complex. Eerst lijkt er een andere aanvaller neer te strijken in Camp Nou.


Transferspecialist Fabrizio Romano is immers zeker dat Barça snel de komst van Raphinha zal afronden. De Braziliaanse winger wordt al enkele maanden het hof gemaakt door Barcelona, dat al vijf maanden lang een persoonlijk akkoord zou hebben met de speler en zijn makelaar, ex-speler Deco. Chelsea probeerde de deal de voorbije weken nog te kapen, maar kwam te laat.

Het duurde echter lang eer Barça een akkoord vond met Leeds United, maar ook dat zou nu gebeurd zijn. De Engelsen zouden het officiële bod van 58 miljoen euro aanvaard hebben. Met bonussen kan de transfersom nog oplopen tot 68 miljoen. Voor Raphinha ligt in Camp Nou een contract voor vijf jaar klaar en het lijkt erop dat dat snel getekend zal worden.

MEDISCHE TESTEN
De 25-jarige zou dinsdagavond al immers op het vliegtuig richting Barcelona gestapt zijn om er zijn medische testen te gaan afleggen. Daarna kan de transfer helemaal afgerond worden als Barça de speler kan inschrijven bij La Liga. Dat bleek het voorbije jaar immers wel vaker een probleem, omdat hun loonmassa flirt met het plafond dat opgelegd wordt door de Spaanse competitie.


LEES OOK: Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Zal hij een meerwaarde zijn voor Barça?

Meest recent

KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

9
9
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

41
41
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

39
39
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

34
34
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

38
38
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

86
86
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

138
138
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

103
103
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

142
142
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

123
123
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

26
26
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

235
235
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

221
221
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

299
299
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

412
412
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

319
319
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

134
134
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

212
212
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

441
441
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

115
115
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

294
294
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

219
219
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

294
294
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

477
477

Meer sportnieuws