'Westerlo doet bod op Zuid-Afrikaanse sensatie'

door
'Westerlo doet bod op Zuid-Afrikaanse sensatie'

KVC Westerlo is één van de meeste actieve Belgische clubs op de transfermarkt. De Kemphanen zijn zeker nog niet klaar. Ze probeerden nog een speler aan te trekken.


Media in Zuid-Afrika laten weten dat Westerlo een bod van 200.000 euro heeft neergelegd bij Kaizer Chiefs om Mduduzi Shabalala naar België te halen. Het talent was in april op stage bij de promovendus en daar liet hij een goede indruk achter. De transfer is echter voorlopig ‘on hold’ gezet omdat beide partijen het niet eens geraakten over het doorverkooppercentage. De 18-jarige aanvaller/aanvallende middenvelder zal wellicht nog enkele maanden bij zijn club spelen om er zich nog meer in de kijker te spelen. Volgens de berichtgeving heeft Westerlo nog niet afgehaakt voor het talent, maar voorlopig zit er nog geen transfer aan te komen. Er zijn ook nog andere Europese clubs die hem op de radar hebben staan.

DRUKKE MERCATO

Westerlo was deze transferperiode al heel erg actief op de transfermarkt. De club van trainer Jonas De Roeck haalde met Lyle Foster, Griffin Yow, Nick Gillekens, Sinan Bolat, Jan Bernat (optie gelicht), Bryan Reynolds, Ravil Tagir, Dorgeles Nene en Halil Akbunar al heel wat nieuwe spelers. De kans is groot dat er nog enkele spelers naar ’t Kuipje zullen afzakken. De club hoopt op een rustig eerste seizoen in de Jupiler Pro League en hoopt dankzij de vroege transfers een goede start te maken.

   

LEES OOK: 'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

Moet Westerlo doorduwen voor hem?

Meest recent

Vanhaezebrouck geeft Renard gouden tip: "Waarom niet?'

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

4
4
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

12
12
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

33
33
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

30
30
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

46
46
‘Panieksfeer bij Anderlecht: winterdeal crasht bijna’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

64
64
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

45
45
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

118
118
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

136
136
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

189
189
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

43
43
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

69
69
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

42
42
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

185
185
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

62
62
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

78
78
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

230
230
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

231
231
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

49
49
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

171
171
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

480
480
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

101
101
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

82
82
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

800
800
'Transfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

282
282

Meer sportnieuws