'Westerlo doet bod op Zuid-Afrikaanse sensatie'

door
'Westerlo doet bod op Zuid-Afrikaanse sensatie'

KVC Westerlo is één van de meeste actieve Belgische clubs op de transfermarkt. De Kemphanen zijn zeker nog niet klaar. Ze probeerden nog een speler aan te trekken.


Media in Zuid-Afrika laten weten dat Westerlo een bod van 200.000 euro heeft neergelegd bij Kaizer Chiefs om Mduduzi Shabalala naar België te halen. Het talent was in april op stage bij de promovendus en daar liet hij een goede indruk achter. De transfer is echter voorlopig ‘on hold’ gezet omdat beide partijen het niet eens geraakten over het doorverkooppercentage. De 18-jarige aanvaller/aanvallende middenvelder zal wellicht nog enkele maanden bij zijn club spelen om er zich nog meer in de kijker te spelen. Volgens de berichtgeving heeft Westerlo nog niet afgehaakt voor het talent, maar voorlopig zit er nog geen transfer aan te komen. Er zijn ook nog andere Europese clubs die hem op de radar hebben staan.

DRUKKE MERCATO

Westerlo was deze transferperiode al heel erg actief op de transfermarkt. De club van trainer Jonas De Roeck haalde met Lyle Foster, Griffin Yow, Nick Gillekens, Sinan Bolat, Jan Bernat (optie gelicht), Bryan Reynolds, Ravil Tagir, Dorgeles Nene en Halil Akbunar al heel wat nieuwe spelers. De kans is groot dat er nog enkele spelers naar ’t Kuipje zullen afzakken. De club hoopt op een rustig eerste seizoen in de Jupiler Pro League en hoopt dankzij de vroege transfers een goede start te maken.

   

LEES OOK: Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

Moet Westerlo doorduwen voor hem?

Meest recent

'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

38
38
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

81
81
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

75
75
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

203
203
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

201
201
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

99
99
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

288
288
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

71
71
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

270
270
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

102
102
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

79
79
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

177
177
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

212
212
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

493
493
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

117
117
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

84
84
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

195
195
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

711
711
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

316
316
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

264
264
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

865
865
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

421
421
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

165
165
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

153
153

Meer sportnieuws