'Westerlo doet bod op Zuid-Afrikaanse sensatie'

52 stemmen
'Westerlo doet bod op Zuid-Afrikaanse sensatie'

KVC Westerlo is één van de meeste actieve Belgische clubs op de transfermarkt. De Kemphanen zijn zeker nog niet klaar. Ze probeerden nog een speler aan te trekken.


Media in Zuid-Afrika laten weten dat Westerlo een bod van 200.000 euro heeft neergelegd bij Kaizer Chiefs om Mduduzi Shabalala naar België te halen. Het talent was in april op stage bij de promovendus en daar liet hij een goede indruk achter. De transfer is echter voorlopig ‘on hold’ gezet omdat beide partijen het niet eens geraakten over het doorverkooppercentage. De 18-jarige aanvaller/aanvallende middenvelder zal wellicht nog enkele maanden bij zijn club spelen om er zich nog meer in de kijker te spelen. Volgens de berichtgeving heeft Westerlo nog niet afgehaakt voor het talent, maar voorlopig zit er nog geen transfer aan te komen. Er zijn ook nog andere Europese clubs die hem op de radar hebben staan.

DRUKKE MERCATO

Westerlo was deze transferperiode al heel erg actief op de transfermarkt. De club van trainer Jonas De Roeck haalde met Lyle Foster, Griffin Yow, Nick Gillekens, Sinan Bolat, Jan Bernat (optie gelicht), Bryan Reynolds, Ravil Tagir, Dorgeles Nene en Halil Akbunar al heel wat nieuwe spelers. De kans is groot dat er nog enkele spelers naar ’t Kuipje zullen afzakken. De club hoopt op een rustig eerste seizoen in de Jupiler Pro League en hoopt dankzij de vroege transfers een goede start te maken.

   

LEES OOK: 'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

Moet Westerlo doorduwen voor hem?

Meest recent

'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

23
23
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

22
22
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

42
42
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

28
28
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

55
55
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

15
15
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

71
71
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

105
105
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

202
202
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

434
434
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

49
49
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

160
160
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

368
368
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

807
807
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

116
116
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

333
333
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

167
167
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

640
640
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

557
557
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

166
166
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

351
351
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

223
223
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

516
516

Meer sportnieuws