'Westerlo doet bod op Zuid-Afrikaanse sensatie'

52 stemmen
'Westerlo doet bod op Zuid-Afrikaanse sensatie'

KVC Westerlo is één van de meeste actieve Belgische clubs op de transfermarkt. De Kemphanen zijn zeker nog niet klaar. Ze probeerden nog een speler aan te trekken.


Media in Zuid-Afrika laten weten dat Westerlo een bod van 200.000 euro heeft neergelegd bij Kaizer Chiefs om Mduduzi Shabalala naar België te halen. Het talent was in april op stage bij de promovendus en daar liet hij een goede indruk achter. De transfer is echter voorlopig ‘on hold’ gezet omdat beide partijen het niet eens geraakten over het doorverkooppercentage. De 18-jarige aanvaller/aanvallende middenvelder zal wellicht nog enkele maanden bij zijn club spelen om er zich nog meer in de kijker te spelen. Volgens de berichtgeving heeft Westerlo nog niet afgehaakt voor het talent, maar voorlopig zit er nog geen transfer aan te komen. Er zijn ook nog andere Europese clubs die hem op de radar hebben staan.

DRUKKE MERCATO

Westerlo was deze transferperiode al heel erg actief op de transfermarkt. De club van trainer Jonas De Roeck haalde met Lyle Foster, Griffin Yow, Nick Gillekens, Sinan Bolat, Jan Bernat (optie gelicht), Bryan Reynolds, Ravil Tagir, Dorgeles Nene en Halil Akbunar al heel wat nieuwe spelers. De kans is groot dat er nog enkele spelers naar ’t Kuipje zullen afzakken. De club hoopt op een rustig eerste seizoen in de Jupiler Pro League en hoopt dankzij de vroege transfers een goede start te maken.

   

LEES OOK: 'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Moet Westerlo doorduwen voor hem?

Meest recent

Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

57
57
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

70
70
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

295
295
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

104
104
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

146
146
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

311
311
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1240
1240
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

130
130
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

164
164
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

100
100
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

77
77
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

47
47
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

180
180
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

231
231
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

169
169
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

306
306
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

397
397
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

217
217
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

127
127
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

161
161
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

901
901
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

540
540

Meer sportnieuws