KV Mechelen verbaast vriend en vijand met ex-Bruggeling

door
KV Mechelen verbaast vriend en vijand met ex-Bruggeling

Wouter Vrancken, Hugo Cuypers en Vincius Souza zochten reeds andere oorden op, mogelijk volgt ook Nikola Storm straks nog hun voorbeeld. KV Mechelen begint dus aan een nieuw hoofdstuk en is daarom reeds druk in de weer op de transfermarkt, waar het zopas nogmaals uitpakte met een verrassing van formaat.


Eerder strikte Malinwa reeds aanwinsten als Dimitri Lavalée, Julien Ngoy en Yonas Malede. Nu verbaast het nummer acht van afgelopen seizoen vriend en vijand door niemand minder dan Boli Bolingoli voor te stellen. De 27-jarige linksachter, in het verleden nog actief bij Club Brugge, komt over van Celtic Glasgow en tekende een contract voor twee seizoenen Achter de Kazerne. Dat maakten de Mechelaars zopas via hun officiële kanalen bekend.

De voorbije jaren verdedigde Bolingoli tevens de kleuren van FK Oefa, Basaksehir en Rapid Wien, in ons land was hij ook nog kort aan de slag bij STVV. "Boli weet wat het is om onder druk te spelen. Club, Celtic, Rapid: dat zijn allemaal topteams in hun competitie. Met als surplus zijn matchen in de Champions en Europa League. Hij kan ons zowel op defensief als offensief vlak een extra impuls geven", is sportief directeur Tom Caluwé enthousiast over de transfer.

METEEN TITULARIS?
Hetzelfde geldt uiteraard voor Bolingoli zelf. "Ik was gewoon terug op zoek naar een club waar je een familiegevoel merkt. Vanaf het eerste contact werd dat meteen duidelijk. Ik wil terug spelen en plezier hebben. Dat is mijn eerste doel bij KV", aldus de linkspoot op de clubwebsite. Links achterin gaat hij de concurrentie aan met Lukas Bijker, die weliswaar nog een tijdje in de lappenmand ligt. Mogelijk begint Bolingoli dus meteen als titularis aan het nieuwe seizoen.

LEES OOK: KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

Toptransfer voor KV Mechelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

46
46
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

152
152
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

50
50
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

13
13
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

141
141
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

201
201
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

38
38
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

358
358
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

268
268
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

208
208
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

33
33
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

129
129
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

115
115
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

44
44
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

147
147
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

79
79
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

347
347
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

89
89
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

97
97
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

175
175
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

369
369
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

266
266
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

758
758
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

69
69
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

453
453

Meer sportnieuws