KV Mechelen verbaast vriend en vijand met ex-Bruggeling

door
KV Mechelen verbaast vriend en vijand met ex-Bruggeling

Wouter Vrancken, Hugo Cuypers en Vincius Souza zochten reeds andere oorden op, mogelijk volgt ook Nikola Storm straks nog hun voorbeeld. KV Mechelen begint dus aan een nieuw hoofdstuk en is daarom reeds druk in de weer op de transfermarkt, waar het zopas nogmaals uitpakte met een verrassing van formaat.


Eerder strikte Malinwa reeds aanwinsten als Dimitri Lavalée, Julien Ngoy en Yonas Malede. Nu verbaast het nummer acht van afgelopen seizoen vriend en vijand door niemand minder dan Boli Bolingoli voor te stellen. De 27-jarige linksachter, in het verleden nog actief bij Club Brugge, komt over van Celtic Glasgow en tekende een contract voor twee seizoenen Achter de Kazerne. Dat maakten de Mechelaars zopas via hun officiële kanalen bekend.

De voorbije jaren verdedigde Bolingoli tevens de kleuren van FK Oefa, Basaksehir en Rapid Wien, in ons land was hij ook nog kort aan de slag bij STVV. "Boli weet wat het is om onder druk te spelen. Club, Celtic, Rapid: dat zijn allemaal topteams in hun competitie. Met als surplus zijn matchen in de Champions en Europa League. Hij kan ons zowel op defensief als offensief vlak een extra impuls geven", is sportief directeur Tom Caluwé enthousiast over de transfer.

METEEN TITULARIS?
Hetzelfde geldt uiteraard voor Bolingoli zelf. "Ik was gewoon terug op zoek naar een club waar je een familiegevoel merkt. Vanaf het eerste contact werd dat meteen duidelijk. Ik wil terug spelen en plezier hebben. Dat is mijn eerste doel bij KV", aldus de linkspoot op de clubwebsite. Links achterin gaat hij de concurrentie aan met Lukas Bijker, die weliswaar nog een tijdje in de lappenmand ligt. Mogelijk begint Bolingoli dus meteen als titularis aan het nieuwe seizoen.

LEES OOK: Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

Toptransfer voor KV Mechelen?

Meest recent

Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

13
13
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

77
77
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

119
119
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

137
137
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

34
34
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

75
75
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

210
210
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

170
170
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

256
256
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

154
154
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

273
273
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

133
133
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

436
436
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

211
211
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

414
414
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

714
714
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

98
98
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

68
68
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

282
282
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

225
225
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

153
153
Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

In de Challenger Pro League is het Club NXT eindelijk gelukt! Op speeldag 15 (!) pakten de jonge ...

81
81
Fans Club keren zich helemaal tegen duo: "Bol het af!"

Club Brugge gaat door moeilijke weken. Het verloor maar liefst drie van zijn vijf laatste ...

892
892
Arteta bevestigt blessuredomper voor Trossard

Arsenal beleefde zaterdag een baalavond. De Gunners gingen met 2-1 onderuit op het veld van Aston ...

46
46
'AA Gent briest: ref geeft fout toe bij gelijkmaker Union'

Union liet zaterdagavond voor de tweede keer op rij punten liggen in de competitie. Na de nederlaag ...

267
267

Meer sportnieuws