'Club Brugge mag JPL-smaakmaker definitief vergeten'

door
'Club Brugge mag JPL-smaakmaker definitief vergeten'

De transferhonger van Club Brugge is nog lang niet gestild. Zo blijft de landskampioen naarstig op zoek naar een nieuwe spits. Ook op het middenveld kan Carl Hoefkens wel wat vers bloed gebruiken. Daarbij doen vooral tal van binnenlandse pistes de ronde.


Intussen mocht Blauw-Zwart wel reeds definitief een streep trekken door het dossier van Vinicius Souza, de onderhandelingen met Union omtrent Casper Nielsen schieten naar verluidt evenmin op. Daarnaast dacht Club blijkbaar tevens gouden zaken te doen bij het noodlijdende Standard, waar zowel Nicolas Raskin als Selim Amallah potentieel interessante targets vormen.

Op de komst van die laatste hoeft men in Jan Breydel echter al zeker niet meer te rekenen. Hoewel hij in gesprek met 90Football nogmaals zijn vertrekwens uitsprak, heeft de 25-jarige sterkhouder van de Rouches zijn zinnen immers gezet op een avontuur in het buitenland. "Mijn tijd in de Belgische competitie zit erop. Ik wil mijn horizon verbreden", klonk het onder meer.

5 MILJOEN?
De kans dat Amallah, wiens contract in Luik binnen een jaar afloopt, Sclessin straks alsnog inruilt voor Jan Breydel oogt zo bijzonder klein. Ook eventuele andere Belgische gegadigden hoeven dus geen poging meer te wagen. In 88 optredens voor Standard was de 22-voudig Marokkaans international goed voor 27 doelpunten en 10 assists. Zijn marktwaarde wordt op vijf miljoen geschat.

LEES OOK: Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

Denkt u dat Amallah zal slagen in het buitenland?

Meest recent

Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

2
2
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

12
12
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

15
15
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

43
43
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

99
99
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

229
229
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

148
148
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

267
267
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

41
41
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

171
171
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

152
152
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

70
70
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

154
154
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

55
55
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

144
144
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

191
191
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

245
245
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

384
384
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

151
151
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

77
77
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

222
222
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

197
197
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

116
116
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

495
495

Meer sportnieuws