'Club Brugge mag JPL-smaakmaker definitief vergeten'

door
'Club Brugge mag JPL-smaakmaker definitief vergeten'

De transferhonger van Club Brugge is nog lang niet gestild. Zo blijft de landskampioen naarstig op zoek naar een nieuwe spits. Ook op het middenveld kan Carl Hoefkens wel wat vers bloed gebruiken. Daarbij doen vooral tal van binnenlandse pistes de ronde.


Intussen mocht Blauw-Zwart wel reeds definitief een streep trekken door het dossier van Vinicius Souza, de onderhandelingen met Union omtrent Casper Nielsen schieten naar verluidt evenmin op. Daarnaast dacht Club blijkbaar tevens gouden zaken te doen bij het noodlijdende Standard, waar zowel Nicolas Raskin als Selim Amallah potentieel interessante targets vormen.

Op de komst van die laatste hoeft men in Jan Breydel echter al zeker niet meer te rekenen. Hoewel hij in gesprek met 90Football nogmaals zijn vertrekwens uitsprak, heeft de 25-jarige sterkhouder van de Rouches zijn zinnen immers gezet op een avontuur in het buitenland. "Mijn tijd in de Belgische competitie zit erop. Ik wil mijn horizon verbreden", klonk het onder meer.

5 MILJOEN?
De kans dat Amallah, wiens contract in Luik binnen een jaar afloopt, Sclessin straks alsnog inruilt voor Jan Breydel oogt zo bijzonder klein. Ook eventuele andere Belgische gegadigden hoeven dus geen poging meer te wagen. In 88 optredens voor Standard was de 22-voudig Marokkaans international goed voor 27 doelpunten en 10 assists. Zijn marktwaarde wordt op vijf miljoen geschat.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Denkt u dat Amallah zal slagen in het buitenland?

Meest recent

AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

1
1
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

54
54
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

11
11
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

123
123
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

155
155
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

56
56
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

110
110
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

450
450
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

270
270
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

105
105
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

373
373
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

95
95
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

31
31
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

123
123
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

541
541
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

70
70
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

216
216
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

213
213
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

122
122
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

323
323
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

123
123
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

208
208
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1182
1182
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

501
501
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

71
71

Meer sportnieuws