'Club Brugge mag JPL-smaakmaker definitief vergeten'

418 stemmen
'Club Brugge mag JPL-smaakmaker definitief vergeten'

De transferhonger van Club Brugge is nog lang niet gestild. Zo blijft de landskampioen naarstig op zoek naar een nieuwe spits. Ook op het middenveld kan Carl Hoefkens wel wat vers bloed gebruiken. Daarbij doen vooral tal van binnenlandse pistes de ronde.


Intussen mocht Blauw-Zwart wel reeds definitief een streep trekken door het dossier van Vinicius Souza, de onderhandelingen met Union omtrent Casper Nielsen schieten naar verluidt evenmin op. Daarnaast dacht Club blijkbaar tevens gouden zaken te doen bij het noodlijdende Standard, waar zowel Nicolas Raskin als Selim Amallah potentieel interessante targets vormen.

Op de komst van die laatste hoeft men in Jan Breydel echter al zeker niet meer te rekenen. Hoewel hij in gesprek met 90Football nogmaals zijn vertrekwens uitsprak, heeft de 25-jarige sterkhouder van de Rouches zijn zinnen immers gezet op een avontuur in het buitenland. "Mijn tijd in de Belgische competitie zit erop. Ik wil mijn horizon verbreden", klonk het onder meer.

5 MILJOEN?
De kans dat Amallah, wiens contract in Luik binnen een jaar afloopt, Sclessin straks alsnog inruilt voor Jan Breydel oogt zo bijzonder klein. Ook eventuele andere Belgische gegadigden hoeven dus geen poging meer te wagen. In 88 optredens voor Standard was de 22-voudig Marokkaans international goed voor 27 doelpunten en 10 assists. Zijn marktwaarde wordt op vijf miljoen geschat.

LEES OOK: Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Denkt u dat Amallah zal slagen in het buitenland?

Meest recent

Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

8
8
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

33
33
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

169
169
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

123
123
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

50
50
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

87
87
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

220
220
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

96
96
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

290
290
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

102
102
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

75
75
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

177
177
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

31
31
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

465
465
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

32
32
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

158
158
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

197
197
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

150
150
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

81
81
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

61
61
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

339
339
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

31
31
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

132
132

Meer sportnieuws