'De Ketelaere geeft forfait voor Supercup'

787 stemmen
'De Ketelaere geeft forfait voor Supercup'

Het afscheid van Charles De Ketelaere komt alsmaar dichterbij. De gespecialiseerde pers in Italië deed de afgelopen dagen alvast overuren in hun berichtgeving omtrent zijn nakende overstap naar AC Milan. Krijgen de fans van Club Brugge nog de kans om hun jonge held uit te zwaaien?


Het ziet alleszins steeds maar uit van niet, want in de meest recente oefenpot van Blauw-Zwart bleef De Ketelaere reeds uit voorzorg aan de kant. Zelf gekscheerde de 21-jarige linkspoot tijdens de laatste trainingssessies ook dat zijn op til staande transfer zeker niet in gedrang mocht worden gebracht. Het Laatste Nieuws maakte daaruit toen al op dat hij zijn laatste match voor Club wellicht al gespeeld heeft.

Dat zou dus ook betekenen dat De Ketelaere zondag verstek zal geven voor de eerste officiële ontmoeting van het nieuwe seizoen, met name de Supercup tegen AA Gent. Diverse bronnen in het buitenland bevestigen nu dat CDK niet in actie zal komen tegen de Buffalo's. Een domper op de vreugde voor de Brugse supporters, die hem maar wat graag een passend afscheid van Jan Breydel hadden gegund.

EERSTDAAGS AKKOORD
De vraag blijft natuurlijk wel of alle partijen tegen dan al een overeenkomst zullen hebben bereikt. De kloof tussen vraag en aanbod lijkt alvast alsmaar kleiner te worden, volgens lokale media heeft Milan er een goed oog in dat het eerstdaags tot een akkoord zal komen. Zelf gaf De Ketelaere naar verluidt al zijn jawoord aan de Rossoneri. In San Siro ligt er een lucratief contract van vijf jaar voor hem klaar.

Denkt u dat CDK nog zal spelen in de Supercup?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

40
40
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

124
124
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

32
32
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

128
128
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

66
66
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

57
57
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

143
143
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

230
230
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

329
329
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

181
181
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

523
523
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

56
56
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

323
323
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

246
246
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

358
358
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

241
241
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

168
168
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

214
214
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

166
166
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

65
65
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

632
632
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

50
50
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

288
288
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

111
111

Meer sportnieuws