'De Ketelaere geeft forfait voor Supercup'

787 stemmen
'De Ketelaere geeft forfait voor Supercup'

Het afscheid van Charles De Ketelaere komt alsmaar dichterbij. De gespecialiseerde pers in Italië deed de afgelopen dagen alvast overuren in hun berichtgeving omtrent zijn nakende overstap naar AC Milan. Krijgen de fans van Club Brugge nog de kans om hun jonge held uit te zwaaien?


Het ziet alleszins steeds maar uit van niet, want in de meest recente oefenpot van Blauw-Zwart bleef De Ketelaere reeds uit voorzorg aan de kant. Zelf gekscheerde de 21-jarige linkspoot tijdens de laatste trainingssessies ook dat zijn op til staande transfer zeker niet in gedrang mocht worden gebracht. Het Laatste Nieuws maakte daaruit toen al op dat hij zijn laatste match voor Club wellicht al gespeeld heeft.

Dat zou dus ook betekenen dat De Ketelaere zondag verstek zal geven voor de eerste officiële ontmoeting van het nieuwe seizoen, met name de Supercup tegen AA Gent. Diverse bronnen in het buitenland bevestigen nu dat CDK niet in actie zal komen tegen de Buffalo's. Een domper op de vreugde voor de Brugse supporters, die hem maar wat graag een passend afscheid van Jan Breydel hadden gegund.

EERSTDAAGS AKKOORD
De vraag blijft natuurlijk wel of alle partijen tegen dan al een overeenkomst zullen hebben bereikt. De kloof tussen vraag en aanbod lijkt alvast alsmaar kleiner te worden, volgens lokale media heeft Milan er een goed oog in dat het eerstdaags tot een akkoord zal komen. Zelf gaf De Ketelaere naar verluidt al zijn jawoord aan de Rossoneri. In San Siro ligt er een lucratief contract van vijf jaar voor hem klaar.

Denkt u dat CDK nog zal spelen in de Supercup?

Meest recent

Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

2
2
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

54
54
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

290
290
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

98
98
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

45
45
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

93
93
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

29
29
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

635
635
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

112
112
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

109
109
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

84
84
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

423
423
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

368
368
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

406
406
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

247
247
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

366
366
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

689
689
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

509
509
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

42
42
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

276
276
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

818
818
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

72
72
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

363
363
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

460
460
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

299
299

Meer sportnieuws