'Charleroi bijt zich vast in aartsmoeilijk dossier'

door
'Charleroi bijt zich vast in aartsmoeilijk dossier'

Charleroi speurt wel vaker op de Iraanse markt, dat deed het eerder met wisselend succes. Nu lijkt er een nieuwe beloftevolle middenvelder op weg naar Mambourg. Aanvallende middenvelder Amirhossein Hosseinzadeh wil naar Europa, maar er zijn interne geschillen in Iran. 

Sinds enkele dagen wordt de naam van Amirhossein Hosseinzadeh regelmatig naar voren geschoven als transferdoelwit van Charleroi, zo meldt LDH. Voor het management van de Zebra's is hij op het eerste gezicht geen absolute prioriteit voor deze mercato, maar geloven in hem doen ze wel. De 21-jarige middenvelder van Esteghlal FC, de titelverdediger in Iran, geldt als een van de grootste talenten van het land en is nu al internationaal. Zijn marktwaarde is de afgelopen maanden flink gestegen en nadert de mooie som van één miljoen euro. 

Charleroi wordt, via de Iraanse connecties van Mehdi Bayat, in verband gebracht met de speler. Al hebben de Zebra's wel geleerd dat zo'n speler tijd heeft om zich aan te passen, denk maar aan Delfi die met dezelfde adelbrieven naar Charleroi kwam. Hosseinzadeh acht zichzelf klaar om zich in Europa te tonen. 

BOVEN MOEILIJK
Het dossier van de Iraniër is behoorlijk complex. Volgens de Iraanse pers is Hosseinzadeh verwikkeld in een politiek-sportieve ruzie. De speler had een overeenkomst met Ahmed Madadi, de voormalige voorzitter van de Iraanse club, om bij een bod van 250.000 dollar naar Europa te kunnen. Zijn club Esteghlal onderhoudt goude banden met de politiek en is recent van voorzitter veranderd. En die nieuwe man is niet van plan om zijn goudklompje voor zo'n bedrag vrij te geven. De nieuwe president wil drie of vier keer meer ontvangen. Afwachten of Charleroi een doorbraak weet te forceren, op het middenveld zijn de Zebra's al goed bevolkt.

LEES OOK: Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Is de Iraanse markt een goede kweekvijver voor de Belgische competitie?

Meest recent

KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

2
2
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

6
6
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

39
39
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

310
310
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

69
69
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

35
35
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

317
317
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

111
111
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

121
121
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

288
288
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

83
83
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

104
104
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

156
156
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

191
191
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

223
223
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

85
85
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1159
1159
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

143
143
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

340
340
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

409
409
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

272
272
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

337
337
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

135
135
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

94
94

Meer sportnieuws