'Charleroi bijt zich vast in aartsmoeilijk dossier'

18 stemmen
'Charleroi bijt zich vast in aartsmoeilijk dossier'

Charleroi speurt wel vaker op de Iraanse markt, dat deed het eerder met wisselend succes. Nu lijkt er een nieuwe beloftevolle middenvelder op weg naar Mambourg. Aanvallende middenvelder Amirhossein Hosseinzadeh wil naar Europa, maar er zijn interne geschillen in Iran. 

Sinds enkele dagen wordt de naam van Amirhossein Hosseinzadeh regelmatig naar voren geschoven als transferdoelwit van Charleroi, zo meldt LDH. Voor het management van de Zebra's is hij op het eerste gezicht geen absolute prioriteit voor deze mercato, maar geloven in hem doen ze wel. De 21-jarige middenvelder van Esteghlal FC, de titelverdediger in Iran, geldt als een van de grootste talenten van het land en is nu al internationaal. Zijn marktwaarde is de afgelopen maanden flink gestegen en nadert de mooie som van één miljoen euro. 

Charleroi wordt, via de Iraanse connecties van Mehdi Bayat, in verband gebracht met de speler. Al hebben de Zebra's wel geleerd dat zo'n speler tijd heeft om zich aan te passen, denk maar aan Delfi die met dezelfde adelbrieven naar Charleroi kwam. Hosseinzadeh acht zichzelf klaar om zich in Europa te tonen. 

BOVEN MOEILIJK
Het dossier van de Iraniër is behoorlijk complex. Volgens de Iraanse pers is Hosseinzadeh verwikkeld in een politiek-sportieve ruzie. De speler had een overeenkomst met Ahmed Madadi, de voormalige voorzitter van de Iraanse club, om bij een bod van 250.000 dollar naar Europa te kunnen. Zijn club Esteghlal onderhoudt goude banden met de politiek en is recent van voorzitter veranderd. En die nieuwe man is niet van plan om zijn goudklompje voor zo'n bedrag vrij te geven. De nieuwe president wil drie of vier keer meer ontvangen. Afwachten of Charleroi een doorbraak weet te forceren, op het middenveld zijn de Zebra's al goed bevolkt.

LEES OOK: Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Is de Iraanse markt een goede kweekvijver voor de Belgische competitie?

Meest recent

Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

0
0
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

26
26
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

8
8
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

231
231
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

105
105
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

27
27
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

26
26
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

21
21
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

81
81
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

175
175
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

462
462
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

57
57
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

302
302
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

70
70
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

222
222
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

671
671
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

357
357
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

436
436
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

613
613
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

278
278
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

394
394
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

168
168
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

73
73

Meer sportnieuws