'Charleroi bijt zich vast in aartsmoeilijk dossier'

18
'Charleroi bijt zich vast in aartsmoeilijk dossier'

Charleroi speurt wel vaker op de Iraanse markt, dat deed het eerder met wisselend succes. Nu lijkt er een nieuwe beloftevolle middenvelder op weg naar Mambourg. Aanvallende middenvelder Amirhossein Hosseinzadeh wil naar Europa, maar er zijn interne geschillen in Iran. 

Sinds enkele dagen wordt de naam van Amirhossein Hosseinzadeh regelmatig naar voren geschoven als transferdoelwit van Charleroi, zo meldt LDH. Voor het management van de Zebra's is hij op het eerste gezicht geen absolute prioriteit voor deze mercato, maar geloven in hem doen ze wel. De 21-jarige middenvelder van Esteghlal FC, de titelverdediger in Iran, geldt als een van de grootste talenten van het land en is nu al internationaal. Zijn marktwaarde is de afgelopen maanden flink gestegen en nadert de mooie som van één miljoen euro. 

Charleroi wordt, via de Iraanse connecties van Mehdi Bayat, in verband gebracht met de speler. Al hebben de Zebra's wel geleerd dat zo'n speler tijd heeft om zich aan te passen, denk maar aan Delfi die met dezelfde adelbrieven naar Charleroi kwam. Hosseinzadeh acht zichzelf klaar om zich in Europa te tonen. 

BOVEN MOEILIJK
Het dossier van de Iraniër is behoorlijk complex. Volgens de Iraanse pers is Hosseinzadeh verwikkeld in een politiek-sportieve ruzie. De speler had een overeenkomst met Ahmed Madadi, de voormalige voorzitter van de Iraanse club, om bij een bod van 250.000 dollar naar Europa te kunnen. Zijn club Esteghlal onderhoudt goude banden met de politiek en is recent van voorzitter veranderd. En die nieuwe man is niet van plan om zijn goudklompje voor zo'n bedrag vrij te geven. De nieuwe president wil drie of vier keer meer ontvangen. Afwachten of Charleroi een doorbraak weet te forceren, op het middenveld zijn de Zebra's al goed bevolkt.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Is de Iraanse markt een goede kweekvijver voor de Belgische competitie?

Meest recent

Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

11
11
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

3
3
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

82
82
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

41
41
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

153
153
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

137
137
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

219
219
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

173
173
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

212
212
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

368
368
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

173
173
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

184
184
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

157
157
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

136
136
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

75
75
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

211
211
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

131
131
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

75
75
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

33
33
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

314
314
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

138
138

Meer sportnieuws