'Charleroi bijt zich vast in aartsmoeilijk dossier'

18 stemmen
'Charleroi bijt zich vast in aartsmoeilijk dossier'

Charleroi speurt wel vaker op de Iraanse markt, dat deed het eerder met wisselend succes. Nu lijkt er een nieuwe beloftevolle middenvelder op weg naar Mambourg. Aanvallende middenvelder Amirhossein Hosseinzadeh wil naar Europa, maar er zijn interne geschillen in Iran. 

Sinds enkele dagen wordt de naam van Amirhossein Hosseinzadeh regelmatig naar voren geschoven als transferdoelwit van Charleroi, zo meldt LDH. Voor het management van de Zebra's is hij op het eerste gezicht geen absolute prioriteit voor deze mercato, maar geloven in hem doen ze wel. De 21-jarige middenvelder van Esteghlal FC, de titelverdediger in Iran, geldt als een van de grootste talenten van het land en is nu al internationaal. Zijn marktwaarde is de afgelopen maanden flink gestegen en nadert de mooie som van één miljoen euro. 

Charleroi wordt, via de Iraanse connecties van Mehdi Bayat, in verband gebracht met de speler. Al hebben de Zebra's wel geleerd dat zo'n speler tijd heeft om zich aan te passen, denk maar aan Delfi die met dezelfde adelbrieven naar Charleroi kwam. Hosseinzadeh acht zichzelf klaar om zich in Europa te tonen. 

BOVEN MOEILIJK
Het dossier van de Iraniër is behoorlijk complex. Volgens de Iraanse pers is Hosseinzadeh verwikkeld in een politiek-sportieve ruzie. De speler had een overeenkomst met Ahmed Madadi, de voormalige voorzitter van de Iraanse club, om bij een bod van 250.000 dollar naar Europa te kunnen. Zijn club Esteghlal onderhoudt goude banden met de politiek en is recent van voorzitter veranderd. En die nieuwe man is niet van plan om zijn goudklompje voor zo'n bedrag vrij te geven. De nieuwe president wil drie of vier keer meer ontvangen. Afwachten of Charleroi een doorbraak weet te forceren, op het middenveld zijn de Zebra's al goed bevolkt.

LEES OOK: Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Is de Iraanse markt een goede kweekvijver voor de Belgische competitie?

Meest recent

'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

84
84
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

269
269
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

247
247
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

332
332
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

233
233
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

481
481
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

202
202
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

130
130
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

29
29
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

127
127
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

104
104
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

517
517
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

71
71
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

230
230
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

240
240
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

107
107
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

163
163
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

29
29
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

326
326
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

129
129
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

238
238
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

145
145
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

300
300
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

43
43

Meer sportnieuws