'STVV troeft Charleroi af en vindt akkoord met Gent'

192 stemmen
'STVV troeft Charleroi af en vindt akkoord met Gent'

Eerder op de dag kon u al lezen dat STVV en Sporting Charleroi een bod neerlegden bij KAA Gent voor Gianni Bruno. De Buffalo's hielden zich voorlopig bijzonder rustig op de transfermarkt, al lijkt een uitgaande transfer nu dus toch aan de orde. Zo zou één van de twee aanbiedingen geaccepteerd zijn door KAA Gent. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri heeft KAA Gent namelijk een akkoord bereikt met STVV omtrent Gianni Bruno. De spits zou het komende seizoen gehuurd worden door de Kanaries. STVV legt naar verluidt een bedrag van 700.000 euro (dat kan oplopen tot één miljoen) op tafel voor de huurbeurt van Bruno. Er werd geen aankoopoptie in de deal vastgelegd. Als tegenprestatie betaalt Gent wel het volledige salaris van Bruno. 

Daarmee troeft STVV reeksgenoot Charleroi af in de strijd om Bruno. Bij de Kanaries moet de 30-jarige Bruno de leegte opvullen na het vertrek van Joao Klauss. Hij wordt na Bocat, Kaya, Fabinho, Coppens, Dumont en Boya al de zesde aanwinst van de Limburgers. De kern van Bernd Hollerbach lijkt om die reden dus klaar voor het nieuwe seizoen. 

Grote verwachtingen nooit waargemaakt

Gianni Bruno werd als jeugdspeler als een enorm talent aanzien. De aanvaller voldeed zijn jeugdopleiding bij het Franse Lille, en maakte steeds deel uit van de jeugdselecties van de Rode Duivels. Tot een doorbraak bij Lille kwam het echter nooit. Talloze uitleenbeurten aan Franse ploegen uit de lagere regionen brachten evenmin soelaas. In 2019 besliste Bruno dan maar om terug richting België te keren. Bij Cercle en Zulte Waregem deed de spits het uiteindelijk wel goed, waardoor Gent geïnteresseerd raakte in de sluwe spits. Bij de Buffalo's schopte Bruno het echter nooit tot sterkhouder. 

LEES OOK: ‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Goede zaak voor AA Gent?

Meest recent

Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

4
4
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

13
13
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

159
159
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

34
34
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

298
298
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

232
232
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

68
68
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

32
32
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

84
84
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

295
295
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

267
267
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

93
93
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

519
519
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

268
268
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

125
125
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

566
566
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

228
228
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

209
209
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

71
71
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

930
930
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

579
579
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

246
246
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

296
296
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

55
55
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

91
91

Meer sportnieuws