'STVV troeft Charleroi af en vindt akkoord met Gent'

192 stemmen
'STVV troeft Charleroi af en vindt akkoord met Gent'

Eerder op de dag kon u al lezen dat STVV en Sporting Charleroi een bod neerlegden bij KAA Gent voor Gianni Bruno. De Buffalo's hielden zich voorlopig bijzonder rustig op de transfermarkt, al lijkt een uitgaande transfer nu dus toch aan de orde. Zo zou één van de twee aanbiedingen geaccepteerd zijn door KAA Gent. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri heeft KAA Gent namelijk een akkoord bereikt met STVV omtrent Gianni Bruno. De spits zou het komende seizoen gehuurd worden door de Kanaries. STVV legt naar verluidt een bedrag van 700.000 euro (dat kan oplopen tot één miljoen) op tafel voor de huurbeurt van Bruno. Er werd geen aankoopoptie in de deal vastgelegd. Als tegenprestatie betaalt Gent wel het volledige salaris van Bruno. 

Daarmee troeft STVV reeksgenoot Charleroi af in de strijd om Bruno. Bij de Kanaries moet de 30-jarige Bruno de leegte opvullen na het vertrek van Joao Klauss. Hij wordt na Bocat, Kaya, Fabinho, Coppens, Dumont en Boya al de zesde aanwinst van de Limburgers. De kern van Bernd Hollerbach lijkt om die reden dus klaar voor het nieuwe seizoen. 

Grote verwachtingen nooit waargemaakt

Gianni Bruno werd als jeugdspeler als een enorm talent aanzien. De aanvaller voldeed zijn jeugdopleiding bij het Franse Lille, en maakte steeds deel uit van de jeugdselecties van de Rode Duivels. Tot een doorbraak bij Lille kwam het echter nooit. Talloze uitleenbeurten aan Franse ploegen uit de lagere regionen brachten evenmin soelaas. In 2019 besliste Bruno dan maar om terug richting België te keren. Bij Cercle en Zulte Waregem deed de spits het uiteindelijk wel goed, waardoor Gent geïnteresseerd raakte in de sluwe spits. Bij de Buffalo's schopte Bruno het echter nooit tot sterkhouder. 

LEES OOK: ‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Goede zaak voor AA Gent?

Meest recent

Garcia speelt troefkaart uit: Rode Duivels in 3-5-2?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

3
3
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

18
18
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

21
21
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

67
67
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

176
176
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

467
467
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

112
112
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

64
64
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

79
79
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

232
232
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

348
348
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

181
181
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

279
279
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

109
109
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

208
208
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

344
344
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

76
76
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

607
607
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

78
78
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

232
232
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

107
107
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

124
124
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

56
56
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47

Meer sportnieuws