'STVV troeft Charleroi af en vindt akkoord met Gent'

door
'STVV troeft Charleroi af en vindt akkoord met Gent'

Eerder op de dag kon u al lezen dat STVV en Sporting Charleroi een bod neerlegden bij KAA Gent voor Gianni Bruno. De Buffalo's hielden zich voorlopig bijzonder rustig op de transfermarkt, al lijkt een uitgaande transfer nu dus toch aan de orde. Zo zou één van de twee aanbiedingen geaccepteerd zijn door KAA Gent. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri heeft KAA Gent namelijk een akkoord bereikt met STVV omtrent Gianni Bruno. De spits zou het komende seizoen gehuurd worden door de Kanaries. STVV legt naar verluidt een bedrag van 700.000 euro (dat kan oplopen tot één miljoen) op tafel voor de huurbeurt van Bruno. Er werd geen aankoopoptie in de deal vastgelegd. Als tegenprestatie betaalt Gent wel het volledige salaris van Bruno. 

Daarmee troeft STVV reeksgenoot Charleroi af in de strijd om Bruno. Bij de Kanaries moet de 30-jarige Bruno de leegte opvullen na het vertrek van Joao Klauss. Hij wordt na Bocat, Kaya, Fabinho, Coppens, Dumont en Boya al de zesde aanwinst van de Limburgers. De kern van Bernd Hollerbach lijkt om die reden dus klaar voor het nieuwe seizoen. 

Grote verwachtingen nooit waargemaakt

Gianni Bruno werd als jeugdspeler als een enorm talent aanzien. De aanvaller voldeed zijn jeugdopleiding bij het Franse Lille, en maakte steeds deel uit van de jeugdselecties van de Rode Duivels. Tot een doorbraak bij Lille kwam het echter nooit. Talloze uitleenbeurten aan Franse ploegen uit de lagere regionen brachten evenmin soelaas. In 2019 besliste Bruno dan maar om terug richting België te keren. Bij Cercle en Zulte Waregem deed de spits het uiteindelijk wel goed, waardoor Gent geïnteresseerd raakte in de sluwe spits. Bij de Buffalo's schopte Bruno het echter nooit tot sterkhouder. 

LEES OOK: Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Goede zaak voor AA Gent?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

15
15
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

22
22
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

58
58
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

20
20
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

243
243
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

85
85
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

187
187
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

32
32
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

148
148
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

304
304
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

117
117
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

330
330
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

52
52
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

192
192
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

508
508
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1345
1345
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

131
131
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

498
498
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

492
492
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

359
359
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

287
287
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

409
409
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

528
528
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

77
77
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

320
320

Meer sportnieuws