'STVV troeft Charleroi af en vindt akkoord met Gent'

door
'STVV troeft Charleroi af en vindt akkoord met Gent'

Eerder op de dag kon u al lezen dat STVV en Sporting Charleroi een bod neerlegden bij KAA Gent voor Gianni Bruno. De Buffalo's hielden zich voorlopig bijzonder rustig op de transfermarkt, al lijkt een uitgaande transfer nu dus toch aan de orde. Zo zou één van de twee aanbiedingen geaccepteerd zijn door KAA Gent. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri heeft KAA Gent namelijk een akkoord bereikt met STVV omtrent Gianni Bruno. De spits zou het komende seizoen gehuurd worden door de Kanaries. STVV legt naar verluidt een bedrag van 700.000 euro (dat kan oplopen tot één miljoen) op tafel voor de huurbeurt van Bruno. Er werd geen aankoopoptie in de deal vastgelegd. Als tegenprestatie betaalt Gent wel het volledige salaris van Bruno. 

Daarmee troeft STVV reeksgenoot Charleroi af in de strijd om Bruno. Bij de Kanaries moet de 30-jarige Bruno de leegte opvullen na het vertrek van Joao Klauss. Hij wordt na Bocat, Kaya, Fabinho, Coppens, Dumont en Boya al de zesde aanwinst van de Limburgers. De kern van Bernd Hollerbach lijkt om die reden dus klaar voor het nieuwe seizoen. 

Grote verwachtingen nooit waargemaakt

Gianni Bruno werd als jeugdspeler als een enorm talent aanzien. De aanvaller voldeed zijn jeugdopleiding bij het Franse Lille, en maakte steeds deel uit van de jeugdselecties van de Rode Duivels. Tot een doorbraak bij Lille kwam het echter nooit. Talloze uitleenbeurten aan Franse ploegen uit de lagere regionen brachten evenmin soelaas. In 2019 besliste Bruno dan maar om terug richting België te keren. Bij Cercle en Zulte Waregem deed de spits het uiteindelijk wel goed, waardoor Gent geïnteresseerd raakte in de sluwe spits. Bij de Buffalo's schopte Bruno het echter nooit tot sterkhouder. 

LEES OOK: Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

Goede zaak voor AA Gent?

Meest recent

De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

0
0
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

28
28
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

32
32
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

115
115
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

55
55
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

300
300
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

71
71
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

195
195
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

188
188
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

78
78
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

192
192
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

512
512
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

121
121
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

65
65
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

577
577
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

405
405
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

32
32
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

74
74
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

101
101
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

567
567
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

450
450
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

160
160
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

49
49
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

128
128
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

132
132

Meer sportnieuws