'STVV troeft Charleroi af en vindt akkoord met Gent'

192 stemmen
'STVV troeft Charleroi af en vindt akkoord met Gent'

Eerder op de dag kon u al lezen dat STVV en Sporting Charleroi een bod neerlegden bij KAA Gent voor Gianni Bruno. De Buffalo's hielden zich voorlopig bijzonder rustig op de transfermarkt, al lijkt een uitgaande transfer nu dus toch aan de orde. Zo zou één van de twee aanbiedingen geaccepteerd zijn door KAA Gent. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri heeft KAA Gent namelijk een akkoord bereikt met STVV omtrent Gianni Bruno. De spits zou het komende seizoen gehuurd worden door de Kanaries. STVV legt naar verluidt een bedrag van 700.000 euro (dat kan oplopen tot één miljoen) op tafel voor de huurbeurt van Bruno. Er werd geen aankoopoptie in de deal vastgelegd. Als tegenprestatie betaalt Gent wel het volledige salaris van Bruno. 

Daarmee troeft STVV reeksgenoot Charleroi af in de strijd om Bruno. Bij de Kanaries moet de 30-jarige Bruno de leegte opvullen na het vertrek van Joao Klauss. Hij wordt na Bocat, Kaya, Fabinho, Coppens, Dumont en Boya al de zesde aanwinst van de Limburgers. De kern van Bernd Hollerbach lijkt om die reden dus klaar voor het nieuwe seizoen. 

Grote verwachtingen nooit waargemaakt

Gianni Bruno werd als jeugdspeler als een enorm talent aanzien. De aanvaller voldeed zijn jeugdopleiding bij het Franse Lille, en maakte steeds deel uit van de jeugdselecties van de Rode Duivels. Tot een doorbraak bij Lille kwam het echter nooit. Talloze uitleenbeurten aan Franse ploegen uit de lagere regionen brachten evenmin soelaas. In 2019 besliste Bruno dan maar om terug richting België te keren. Bij Cercle en Zulte Waregem deed de spits het uiteindelijk wel goed, waardoor Gent geïnteresseerd raakte in de sluwe spits. Bij de Buffalo's schopte Bruno het echter nooit tot sterkhouder. 

LEES OOK: Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Goede zaak voor AA Gent?

Meest recent

'Volgende club in de markt voor Saliba, RSCA beslist'

Zeer goed nieuws voor Vitor Bruno. Nathan Saliba is weer terug op RSC Anderlecht. De Canadese ...

98
98
Joos of Vandenbempt? VRT kiest commentator WK-finale

Zondagavond is het zover: dan vechten Argentinië en Spanje uit wie met de wereldtitel aan de ...

103
103
Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

132
132
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

110
110
Instorting Engeland zindert na: Tuchel in nauwe schoentjes

Engeland is er wederom niet in geslaagd de WK-finale te halen. Nochtans kwam het in de halve finale ...

216
216
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

392
392
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

551
551
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

118
118
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

158
158
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

35
35
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

476
476
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

277
277
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

533
533
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

605
605
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

158
158
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

781
781
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

297
297
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

542
542
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

275
275
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

332
332
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

228
228
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

533
533
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

479
479
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

99
99
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

66
66

Meer sportnieuws