'Club Brugge pakt uit en meldt zich opnieuw bij Barcelona'

774 stemmen
'Club Brugge pakt uit en meldt zich opnieuw bij Barcelona'

Club Brugge versterkte zich tijdens de transferperiode al met enkele opvallende namen. Zo vervoegden Bjorn Meijer, Cyle Larin en Ferran Jutgla al de Brugse gelederen. Naast het drietal staat het vast dat het werk van de landskampioen op de transfermarkt nog niet af is. Zo wordt er nog steeds gezocht naar een nieuwe spits, én probeert het te profiteren van uitzonderlijke transferopties. 


Volgens het Spaanse Sport heeft Club Brugge zijn zinnen gezet op Moussa N'Diaye. De Senegalees was de voorbije jaren actief bij de jeugdelftallen van FC Barcelona, en schopte het sinds vorig seizoen tot speler van het B-elftal. De 20-jarige N'Diaye valt op door zijn polyvalentie. Zo kan hij zowel als centrale verdediger als linksback worden uitgespeeld. Volgens het Spaanse medium vond er al een ontmoeting plaats tussen Barcelona en Club Brugge. 

Gezien de vorderende onderhandelingen zou het wel eens snel kunnen gaan voor alle partijen. Als die goed blijven verlopen, zou N'Diaye er met Ferran Jutgla meteen een bekend gezicht tegen het lijf lopen bij de landskampioen. De Spanjaard maakte net als N'Diaye vorig seizoen deel uit van het B-elftal van Barcelona. 

Snelheid met goede voeten

De linksvoetige N'Diaye maakte in 2020 de overstap van de Senegalese Aspire Academy naar Barcelona. Het jaar voordien werd de Senegalees nog verkozen tot beste speler van de U20 Afrika Cup. De Catalanen telden toen 500.000 euro neer voor de verdediger. Sindsdien maakte N'Diaye indruk met zijn snelheid en polyvalentie. Een snelle stap richting het B-elftal van de Blaugrana was dan ook het logische gevolg. Bij Club Brugge kan hij evenwel op heel wat concurrentie rekenen. Met Meijer, N'Soki, Sobol en Ricca beschikt Blauw-Zwart immers al over heel wat linksvoetige verdedigers die zowel op de flank als centraal uit de voeten kunnen. 

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

Moet Club Brugge iemand als N'Diaye halen?

Meest recent

Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

19
19
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

54
54
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

42
42
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

216
216
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

29
29
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

366
366
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

539
539
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

136
136
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

273
273
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

794
794
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

479
479
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

135
135
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

844
844
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

229
229
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

289
289
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

176
176
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

63
63
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

86
86
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

163
163
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

134
134
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

595
595
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

112
112
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

205
205

Meer sportnieuws