'Club Brugge pakt uit en meldt zich opnieuw bij Barcelona'

door
'Club Brugge pakt uit en meldt zich opnieuw bij Barcelona'

Club Brugge versterkte zich tijdens de transferperiode al met enkele opvallende namen. Zo vervoegden Bjorn Meijer, Cyle Larin en Ferran Jutgla al de Brugse gelederen. Naast het drietal staat het vast dat het werk van de landskampioen op de transfermarkt nog niet af is. Zo wordt er nog steeds gezocht naar een nieuwe spits, én probeert het te profiteren van uitzonderlijke transferopties. 


Volgens het Spaanse Sport heeft Club Brugge zijn zinnen gezet op Moussa N'Diaye. De Senegalees was de voorbije jaren actief bij de jeugdelftallen van FC Barcelona, en schopte het sinds vorig seizoen tot speler van het B-elftal. De 20-jarige N'Diaye valt op door zijn polyvalentie. Zo kan hij zowel als centrale verdediger als linksback worden uitgespeeld. Volgens het Spaanse medium vond er al een ontmoeting plaats tussen Barcelona en Club Brugge. 

Gezien de vorderende onderhandelingen zou het wel eens snel kunnen gaan voor alle partijen. Als die goed blijven verlopen, zou N'Diaye er met Ferran Jutgla meteen een bekend gezicht tegen het lijf lopen bij de landskampioen. De Spanjaard maakte net als N'Diaye vorig seizoen deel uit van het B-elftal van Barcelona. 

Snelheid met goede voeten

De linksvoetige N'Diaye maakte in 2020 de overstap van de Senegalese Aspire Academy naar Barcelona. Het jaar voordien werd de Senegalees nog verkozen tot beste speler van de U20 Afrika Cup. De Catalanen telden toen 500.000 euro neer voor de verdediger. Sindsdien maakte N'Diaye indruk met zijn snelheid en polyvalentie. Een snelle stap richting het B-elftal van de Blaugrana was dan ook het logische gevolg. Bij Club Brugge kan hij evenwel op heel wat concurrentie rekenen. Met Meijer, N'Soki, Sobol en Ricca beschikt Blauw-Zwart immers al over heel wat linksvoetige verdedigers die zowel op de flank als centraal uit de voeten kunnen. 

LEES OOK: Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

Moet Club Brugge iemand als N'Diaye halen?

Meest recent

Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

6
6
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

6
6
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

220
220
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

249
249
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

49
49
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

307
307
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

93
93
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

103
103
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

55
55
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

639
639
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

69
69
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

427
427
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

532
532
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

343
343
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

579
579
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

277
277
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

382
382
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

1105
1105
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

459
459
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

504
504
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

132
132
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

248
248
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

376
376
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

468
468

Meer sportnieuws