'Club Brugge pakt uit en meldt zich opnieuw bij Barcelona'

door
'Club Brugge pakt uit en meldt zich opnieuw bij Barcelona'

Club Brugge versterkte zich tijdens de transferperiode al met enkele opvallende namen. Zo vervoegden Bjorn Meijer, Cyle Larin en Ferran Jutgla al de Brugse gelederen. Naast het drietal staat het vast dat het werk van de landskampioen op de transfermarkt nog niet af is. Zo wordt er nog steeds gezocht naar een nieuwe spits, én probeert het te profiteren van uitzonderlijke transferopties. 


Volgens het Spaanse Sport heeft Club Brugge zijn zinnen gezet op Moussa N'Diaye. De Senegalees was de voorbije jaren actief bij de jeugdelftallen van FC Barcelona, en schopte het sinds vorig seizoen tot speler van het B-elftal. De 20-jarige N'Diaye valt op door zijn polyvalentie. Zo kan hij zowel als centrale verdediger als linksback worden uitgespeeld. Volgens het Spaanse medium vond er al een ontmoeting plaats tussen Barcelona en Club Brugge. 

Gezien de vorderende onderhandelingen zou het wel eens snel kunnen gaan voor alle partijen. Als die goed blijven verlopen, zou N'Diaye er met Ferran Jutgla meteen een bekend gezicht tegen het lijf lopen bij de landskampioen. De Spanjaard maakte net als N'Diaye vorig seizoen deel uit van het B-elftal van Barcelona. 

Snelheid met goede voeten

De linksvoetige N'Diaye maakte in 2020 de overstap van de Senegalese Aspire Academy naar Barcelona. Het jaar voordien werd de Senegalees nog verkozen tot beste speler van de U20 Afrika Cup. De Catalanen telden toen 500.000 euro neer voor de verdediger. Sindsdien maakte N'Diaye indruk met zijn snelheid en polyvalentie. Een snelle stap richting het B-elftal van de Blaugrana was dan ook het logische gevolg. Bij Club Brugge kan hij evenwel op heel wat concurrentie rekenen. Met Meijer, N'Soki, Sobol en Ricca beschikt Blauw-Zwart immers al over heel wat linksvoetige verdedigers die zowel op de flank als centraal uit de voeten kunnen. 

LEES OOK: Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Moet Club Brugge iemand als N'Diaye halen?

Meest recent

Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

0
0
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

17
17
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

217
217
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

104
104
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

67
67
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

257
257
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

156
156
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

38
38
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

593
593
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

64
64
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

262
262
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

88
88
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

209
209
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

227
227
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

489
489
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

51
51
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

76
76
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

694
694
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

125
125
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

114
114
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

166
166
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

169
169
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

292
292
Taravel ziet kans: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

135
135

Meer sportnieuws