'Club Brugge pakt uit en meldt zich opnieuw bij Barcelona'

door
'Club Brugge pakt uit en meldt zich opnieuw bij Barcelona'

Club Brugge versterkte zich tijdens de transferperiode al met enkele opvallende namen. Zo vervoegden Bjorn Meijer, Cyle Larin en Ferran Jutgla al de Brugse gelederen. Naast het drietal staat het vast dat het werk van de landskampioen op de transfermarkt nog niet af is. Zo wordt er nog steeds gezocht naar een nieuwe spits, én probeert het te profiteren van uitzonderlijke transferopties. 


Volgens het Spaanse Sport heeft Club Brugge zijn zinnen gezet op Moussa N'Diaye. De Senegalees was de voorbije jaren actief bij de jeugdelftallen van FC Barcelona, en schopte het sinds vorig seizoen tot speler van het B-elftal. De 20-jarige N'Diaye valt op door zijn polyvalentie. Zo kan hij zowel als centrale verdediger als linksback worden uitgespeeld. Volgens het Spaanse medium vond er al een ontmoeting plaats tussen Barcelona en Club Brugge. 

Gezien de vorderende onderhandelingen zou het wel eens snel kunnen gaan voor alle partijen. Als die goed blijven verlopen, zou N'Diaye er met Ferran Jutgla meteen een bekend gezicht tegen het lijf lopen bij de landskampioen. De Spanjaard maakte net als N'Diaye vorig seizoen deel uit van het B-elftal van Barcelona. 

Snelheid met goede voeten

De linksvoetige N'Diaye maakte in 2020 de overstap van de Senegalese Aspire Academy naar Barcelona. Het jaar voordien werd de Senegalees nog verkozen tot beste speler van de U20 Afrika Cup. De Catalanen telden toen 500.000 euro neer voor de verdediger. Sindsdien maakte N'Diaye indruk met zijn snelheid en polyvalentie. Een snelle stap richting het B-elftal van de Blaugrana was dan ook het logische gevolg. Bij Club Brugge kan hij evenwel op heel wat concurrentie rekenen. Met Meijer, N'Soki, Sobol en Ricca beschikt Blauw-Zwart immers al over heel wat linksvoetige verdedigers die zowel op de flank als centraal uit de voeten kunnen. 

LEES OOK: 'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Moet Club Brugge iemand als N'Diaye halen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

62
62
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

73
73
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

37
37
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

24
24
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

50
50
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

172
172
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

119
119
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

135
135
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

44
44
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

202
202
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

43
43
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

102
102
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

495
495
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

207
207
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

112
112
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

265
265
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

416
416
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

281
281
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

606
606
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

475
475
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

165
165
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

39
39
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

96
96
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

204
204
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

95
95

Meer sportnieuws